PDA

View Full Version : lvl 2 damagee [-]



!!DMG!!
18th February 2011, 04:20 PM
1.) Numele si Nickname-ul folosit pe eurobattle.net.
Stanga Lucian , damagee


2.) Varsta ta.
20


3) Propria ta apreciere despre care iti este comportamentul si nivelul de joc.
nu injur , dar daca ma injura cineva ma enervez rau si o sa`l injur si eu :)


4.) Un scurt istoric despre tine, ca jucator de DotA.
nu are rost sa scriu aici ca oricum nu e demonstrabil nimic ,momentan ro si balkan


5.) Ati citit regulile si sunteti de acord cu ele ?
da si sunt de acord cu ele


6.) Daca ai ceva de adaugat la cererea ta (replay), adauga la acest punct.
in postura de capitan nu am replayuri pentru ca nu sunt capitan :)) dar am ceva replayuri --->


sa se abtina de la comentarii anumite persoane

SunAndMoon
19th February 2011, 02:51 PM
nu injur , dar daca ma injura cineva ma enervez rau si o sa`l injur si eu :)

lier

mapY^
20th February 2011, 02:44 AM
Nu, nu injuri, faci RAGE periods in care umplii un ecran intreg, in orice caz, chiar daca ai gura prea mare si nu joci mai nimic fata de ce -crezi tu ca joci- !support, poate faci fatza pe RO, GL ;)

!!DMG!!
20th February 2011, 04:11 AM
mapy am probleme de comportament , cand sunt provocat :)) in rest e ok , mersi :* ne vedem sa te bat putin cu skilu ala scazut al meu :))
si ca oricine am meciuri proaste si bune si daca o sa fiu captain o sa am numai meciuri bune ca nu`mi mai fac nervi cu noobi de`si dau singuri outpick :P
in replayul "tinyWTF" mapy am impresia ca ti`am dat grav de tot , da grav rau de tooot tie si prietenilor tai ; tare aia cu "poate faci fatza pe RO" :))

!!DMG!!
20th February 2011, 06:44 AM
+1

-Decay-
20th February 2011, 08:30 AM
=)))))))))))))))))))))))

mapy am probleme de comportament , cand sunt provocat ) in rest e ok , mersi :* ne vedem sa te bat putin cu skilu ala scazut al meu )
si ca oricine am meciuri proaste si bune si daca o sa fiu captain o sa am numai meciuri bune ca nu`mi mai fac nervi cu noobi de`si dau singuri outpick :P
in replayul "tinyWTF" mapy am impresia ca ti`am dat grav de tot , da grav rau de tooot tie si prietenilor tai ; tare aia cu "poate faci fatza pe RO"
repet: =)))))))))))))))))))))))))))

ce fite doamne "noobi care isi dau singuri outpick", datii lvl2 ca vreau sal vad capitan va rog=))

RaouL
20th February 2011, 02:43 PM
!Adaugat ca si TRIAL

Pune primele 3 replay-uri de pe Romania. Nu conteaza Win / Lost .

Si incearca sa-ti controlezi comportamentu'.

!!DMG!!
20th February 2011, 03:53 PM
anytime , oricare din voi daca vreti 1v1 unvouch , sau facem si cw pe unvouch :))

-Decay-
20th February 2011, 04:14 PM
vreau eu 1v1 unvouch =))

Frenzzy
21st February 2011, 08:02 AM
Cum plm sa nu-l injuri pe mapy^ =)). E ceva anormal.
Support. E baiat bun si joaca mult mai bine decat multi care au lvl 2:). Cam rau de gura...nah nu suntem perfecti!

!!DMG!!
21st February 2011, 03:29 PM
mersi frenzy da oricum imi dadura noobi ban pe toate conturile :)) ca e liga smechera rauuuu de tot GG
toate injuraturile frumoase din partea mea pentru mapy^ in special pentru mama lui :))

[MooN]Pain
21st February 2011, 03:41 PM
anytime , oricare din voi daca vreti 1v1 unvouch , sau facem si cw pe unvouch :))

Te astept cu cw oricand sau 1v1 cand vrei tu ;)

!!DMG!!
21st February 2011, 03:46 PM
dute ba la peste si lasa`ma

LOGiStiK
21st February 2011, 04:37 PM
dute ba la peste si lasa`ma
Sa o inchirieze pe ma-ta?

CronYshor
21st February 2011, 04:59 PM
acest om nu merita lvl 2
Are un vocabular foarte bogat in cuvinte jignitoare:)

RaouL
21st February 2011, 05:26 PM
!Repins

Poti merge langa fratii tai pe ggc. room 20