PDA

View Full Version : crytopic



Laryk
13th February 2011, 02:43 AM
arsony: nechápu proč closuješ topic v offtopicu? nikde to flamem nezavádělo, jen jsme vedli debatu, reagovali na své názory, od toho fórum je, ne? machrovat s iq 150? to imo neni k machrování, můj sen byl vždy 160, ale tím bohužel bůh obšťastnil někoho jiného, ale clark k němu nemá daleko, iq se dá zvětšit trénováním na testy až do pěti bodů stupnice, třeba toho dosáhne..

grim: já nevím, mně přijde že pro tebe bad manner = flam a nic jiného? flam tam může být, ale taky nemusí..

Ibalgin
13th February 2011, 02:47 AM
Zlostný Laryček = true Laryček :O

Arsony
13th February 2011, 04:33 AM
dobrá v offtopic fóru nebudu nikomu zavírat topic. A já si stále myslí mž člověk třeba s IQ 10 000 nemá potřebu nikomu nadávat. to že vyji máte svědčí jen o tom že máte nějaké komplexy z domácnosti a to není nic co by jsme tu chtěli probírat (je to osobní věc a to na internetová fóra nepatří)

mankind
13th February 2011, 05:37 AM
ja neviem čo majú spoločné nadávky po internete so zvyšovaním ega... ja nadávam všade kde chodím, a to, že sa to niekomu nepáči mi je úplne u riti (a kvôli tomu som zlý človek?) ... každý človek je iný, čo znamená, že sa každý správa inak a nebudem niekoho odsudzovať za to, že nadáva ...
a stále ani je nechápem, čo má spoločný inteligenčný kvocient s nadávaním ... resp vysvetli mi, prečo inteligentný človek nemôže nadávať, lebo ja osobne si stále nemyslím, že ja, rebrík,laryk,clarkie a pod. nesme o nič menej ako ty ...
lenže problém v spoločnosti nastáva pri samotnej nadvláde človeka nad človekom ... a to, že si moderátor na ačku ešte neznamená, že si niečo viac ...

lubacos
13th February 2011, 09:01 AM
ty vole tak toto je dost to co tu citam je neskutocne , mame tu aboslutnych geniov, hosi a hlavne ty laryk pardon ale ja ti tvoje iq neverim ak mas 152 ako pises tak hawking ma 156 a ma za sebou snad 10 knih o vesmire a je povazonvany za hustaka : 0, vzhladom k tomu ze mas q 152 , neverim ze nechapes to coho sa tato tema dotyka, a vlastne by si mi na toto ani nemusel odpisovat nakolko pri svoje neskonalej mudrosti by si pochopil, ze to nema vyznam a rovno by si nam vsetkym mal podhodit protiteoriu vesmirnych strun :))), neskutocne som sa na tuto temu pobavil a hosi , tych ktorych si tam pomenoval , zalozte klan, neverim, ze suctom svojich iq nebudete porazat ehome a dk a mym to snad ani nejde : D. pri pisani tejto spravy som mal za sebou polliterku ginu s tonicom, a mal som iq tak 69 : ).
Na zaver si dovolim pridat citat od vyssie spominaneho hawkinga :
LEN HLUPAK SA CHVALI VYSKOU SVOJHO IQ! Laryk skus si to dat s rozbehom a potom si daj mensa test neverim ze to nepomoze :D neskonale sa ujebavam a idem si dat dalsi haha hehe

grimasko
13th February 2011, 12:17 PM
ja neviem čo majú spoločné nadávky po internete so zvyšovaním ega... ja nadávam všade kde chodím, a to, že sa to niekomu nepáči mi je úplne u riti (a kvôli tomu som zlý človek?)

Takze, ak hras napr. futbal s niekym cudzim, ktoremu sa nedari, tak mu zacnes pi**vat do zku***synov, ze mu po***es matku a fotra posles do plynu?
VERY GOOD ONE!

Arsony
13th February 2011, 01:41 PM
blablabla...

Vůbec nechápu co to motáš. Tebe jsem neměl rád od prvního dne kdy jsem přišel na xpam (byl jsi čirou náhodou v mojí první hře tady) a to jsem žádný moderátor nebyl ani zdaleka.

To že jsem dával ban requesty za flame to bylo taky dávno předtím než jsem byl moderátor.

To že jsem říkal že IQ a nadávání někomu bezdůvodně má úzkou souvislost, to jsem taky říkal dávno předtím než jsem byl moderátor.

Takže odkud jsi vycucal tu souvislost že to, že si o tobě myslím že si obyčejný neurotik co se neumí chovat má souvislost s mojím moderováním áčka?


To, že laryk tu nahazuje póze arogantního génia (která mu nevychází) nebudu komentovat.

lubacos
13th February 2011, 01:42 PM
Luke l, zda sa, ze si to prave nepochopil ty. Tu islo o absolutnu ironiu, ja si to o jeho matke ani otcovi nemyslim, nakolko ich nepoznam, a ani by som to nikomu nepovedal, mne islo o to, aby si uvedomil, aku vec nam to tu vlasne napisal.

každý človek je iný, čo znamená, že sa každý správa inak a nebudem niekoho odsudzovať za to, že nadáva. Luke zapni mozog.

lubacos
13th February 2011, 01:46 PM
LOL teraz to citam a ty nezmysel co to tu pises : ), ja som dost odrasteny ty deculo, zda sa, ze si to cele nedal o co som sa v tom prispevku snazil bracho : D

Luke_L
13th February 2011, 02:09 PM
Luke l, zda sa, ze si to prave nepochopil ty. Tu islo o absolutnu ironiu, ja si to o jeho matke ani otcovi nemyslim, nakolko ich nepoznam, a ani by som to nikomu nepovedal, mne islo o to, aby si uvedomil, aku vec nam to tu vlasne napisal.

každý človek je iný, čo znamená, že sa každý správa inak a nebudem niekoho odsudzovať za to, že nadáva. Luke zapni mozog.
Reply With Quote
?? tak asi sme si nerozumeli, ja sem pochopil, ze to je ironie ......

LordDevil
13th February 2011, 02:49 PM
darmo ze to je offtopic ale ked tu budete nadalej nadavat budem bany prenasat aj na server.tak si dajte zalezat co odteraz napisete.

Nezmysel
13th February 2011, 03:00 PM
LOL teraz to citam a ty nezmysel co to tu pises : ), ja som dost odrasteny ty deculo, zda sa, ze si to cele nedal o co som sa v tom prispevku snazil bracho : D

mozno si odrasteny ale v mozgovej partii sa ti ten rast nejako neujal slovo decko radsej nepouzivaj ked nevies brb END nemienim sa dalej zapajat do tejto luzerskej debaty vydiskutujte si to a bude vam dobre na srdci.

lubacos
13th February 2011, 03:12 PM
Ok ospravedlnujem sa ak som tu niekoho urazil, vobec som to tak nemyslel chcel som len poukazat na to ake nemudre slova mankind pouzil a stavim sa,ze ho to nenecha chladnym a uvidi ako si protireci. Este raz opakujem, moj prispevok nemal nic spolocne s jeho rodicmi, nechcel som ich urazit a ani mankinda, ako hovorim, chcel som len poukazat na to co napisal. a ty nezmysel, ospravedlnujem sa aj tebe, ale naozaj nemozem za to ze si to neponal. a ver mi ze v mozgovej partii som odrasteny celkom fajn, aj ked uz len to, ze si pisem s tebou ma nuti sa nad sebou zamysliet! howk ty co maju chapat zda sa pochopili, ty co nie bohuzial!

rebking
13th February 2011, 03:20 PM
ja neviem čo majú spoločné nadávky po internete so zvyšovaním ega... ja nadávam všade kde chodím, a to, že sa to niekomu nepáči mi je úplne u riti (a kvôli tomu som zlý človek?) ... každý človek je iný, čo znamená, že sa každý správa inak a nebudem niekoho odsudzovať za to, že nadáva ...
a stále ani je nechápem, čo má spoločný inteligenčný kvocient s nadávaním ... resp vysvetli mi, prečo inteligentný človek nemôže nadávať, lebo ja osobne si stále nemyslím, že ja, rebrík,laryk,clarkie a pod. nesme o nič menej ako ty ...
lenže problém v spoločnosti nastáva pri samotnej nadvláde človeka nad človekom ... a to, že si moderátor na ačku ešte neznamená, že si niečo viac ...

on tu niekde pisal ze mu mas nadavat na rodinu????
alebo on tam niekde pisal ze nadava niekomu na rodinu????
waw asi fetujem viac ako je treba

grimasko
13th February 2011, 03:52 PM
waw asi fetujem viac ako je treba

Vazene damy, vazeni pani,

nemozem nesuhlasit so spominanym vyrokom, ktory je pravdivejsi, nez fakt o demencii ludstva.

WINNER-
13th February 2011, 04:56 PM
ja si jdu taky pobrecet :D kdyz vidim crytopic :D odebrat skoro kazdemu lvl2 to co jsou za fety?:D tu zas nekdo koukal na hrotici.cz co :D jsem rad ze nejsem moderator bo co tu ctu posledni dny konec a ty lvl2 zasmal jsem se tomu :D doufam ze se z vas nestanou typci typu mitsuki ...

show.me.how
13th February 2011, 05:05 PM
ja si jdu taky pobrecet :D kdyz vidim crytopic :D odebrat skoro kazdemu lvl2 to co jsou za fety?:D tu zas nekdo koukal na hrotici.cz co :D jsem rad ze nejsem moderator bo co tu ctu posledni dny konec a ty lvl2 zasmal jsem se tomu :D doufam ze se z vas nestanou typci typu mitsuki ...

zkade máš ze sa chce odobrat skoro kazdemu lvl2? niečo mi ušlo? :huh:
aha sorry som slepy xD

rebking
13th February 2011, 05:13 PM
ja si jdu taky pobrecet :D kdyz vidim crytopic :D odebrat skoro kazdemu lvl2 to co jsou za fety?:D tu zas nekdo koukal na hrotici.cz co :D jsem rad ze nejsem moderator bo co tu ctu posledni dny konec a ty lvl2 zasmal jsem se tomu :D doufam ze se z vas nestanou typci typu mitsuki ...

+1 and you made my day :D:vuvu:

show.me.how
13th February 2011, 05:21 PM
ja len nechápem, prečo dostali demote hráči ako bonbon,grimasko,smato...ved oni hrali dost challengov, a nechate hracov ako moon,godlike kt. nemaju ani jeden chall, je mi jasne prečo nedostlai demote ale prosimta aspon nepiš do zatvorky to (z důvodů že hrají v hojném množství chally) ...prišlo mi to dost smiešne xD

WINNER-
13th February 2011, 05:28 PM
vsak moon hraje chalenge prece kazdy den ( ironie ) a vubec nezneuzival svych pravomoci endovat hry :D proto si ten lvl2 zaslouzi :D godlike jsem nikdy nevidel hrat chal ale nevadi tu zas si nekdo hraje na kamarad nekamarad a asi nejak tak bonbon grim smato i myst i kukac hrali celkem casto ty chaly

LordDevil
13th February 2011, 05:28 PM
ja si jdu taky pobrecet :D kdyz vidim crytopic :D odebrat skoro kazdemu lvl2 to co jsou za fety?:D tu zas nekdo koukal na hrotici.cz co :D jsem rad ze nejsem moderator bo co tu ctu posledni dny konec a ty lvl2 zasmal jsem se tomu :D doufam ze se z vas nestanou typci typu mitsuki ...

mno nvm kde sme aj napisali ze o lvl2 sa nemozete zas poziadat.kazdy kto suhlasi s novymi podmienkami si o to zas poziada.A preco to ma moon a godlike?moon bol demotnuty z admina na lvl2 tak sme mu to nechali a godlike toho sa spytajte sami.

WINNER-
13th February 2011, 05:32 PM
ale tak kdyz davate demote tak to dejte vsem nebo nikomu co to je zas za blbost to odebrat vsem a 4 to nechat to je zas ta demokracie :D

rebking
13th February 2011, 05:44 PM
pekny topic

Laryk
14th February 2011, 12:57 AM
lubacos: za prvé: iq test od mensi mám, za druhé: hawking má IQ 153? na tos došel kde?:D předseda strany svobodných má IQ 160 (což je podle mensovních testů ČR maximální dostupné IQ, jen pro arsonyho názor s 10k IQ) a opravdu nedosáhl a nikdy nedosáhne toho co hawking, že? dál mi řekni kde se chválím výškou svého IQ? jde o to že manner souvisí s inteligencí asi tak, jak inteligence souvisí se vším co děláš a já těmato příkladama chtěl vyloučit teorii "inteligentní člověk má 100% manner", která v zavřeném topicu probíhala

Arsony
14th February 2011, 01:16 AM
já nikdy neřekl že inteligentní člověk má 100% manner, jen že u inteligentních lidí je větší pravděpodobnost že ho budou mít a hlavně se OČEKÁVÁ že ho mít budou.

A jestli si nepochopil tu hyperbolu s 10k iq tak to opravdu o tvém tříciferném iq pochybuji.

Clarkie
14th February 2011, 01:59 AM
Za své IQ (nebo snad "svůj IQ"?) jsem rád, ale je to víceméně neovlivnitelná záležitost. Takže se tím nechlubím, na druhou stranu nemám problém na to poukázat, když si někdo zaslouží ponížit. Není to něco, za co bych se měl stydět. Inteligentní lidé si uvědomují problémy více než ostatní a to je důvodem, ne zábranou, na tyto problémy upozornit, byť ne zrovna slušně.

Nadávat může každý. Souvisí to i s výchovou, typem osobnosti, životní situací, náladou... A opravdu mám pochybnosti, jestli za to někoho trestat. Má mít člověk ban za to, že prostředí mu neumožňovalo slušné vychování? Za to, že prochází rozchodem, neudělal zkoušku nebo je v jiné těžké situaci, kterou psychicky nezvládá? A o co tu jde asi nejvíc - za to, že nějaká opravdová nula mu kazí zážitek z toho, od čeho očekává radost, odpočinek, únik od starostí?

Chtěl bych k tomu napsat víc, ale teď hlavně Arsonymu:
I přes historické zkušenosti mě udivuje, jak rychle a vysoko ses propracoval tím bonzováním. CZSK bossové to ocenili a dali ti do rukou nástroj, který asi předčil veškerá tvá životní očekávání. Až příliš jasně jde vidět, jak ti to stoupá do hlavy; kolik pro tebe znamená kontrolovat, buzerovat, zakazovat, mít nad někým moc. Ve skutečnosti neovládáš ani sám sebe. Díky tobě tu možná ubyde nadávek. Ne ze slušnosti, ale z neochoty řešit tvé komplexy náhradním účtem. Díky tobě tu možná nebudeme muset přemýšlet nad tím, co psát, protože povolíš jen určitá slova v určitých situacích. Díky tobě bude hra jednodušší, protože určíš ty správné hrdiny co brát, správné věci co stavět, správný způsob, jak hrát. Díky, Arsony!

grimasko
14th February 2011, 02:03 AM
Clarkie, podla mojho nazoru, tito vysoko inteligentni ludia nechapu sirsi vyznam niektorych veci, akym je napriklad staranie sa o takto problematicku komunitu. Dalsou dolezitou skutocnostou tohto "adminovania" je fakt, ze Arsony nie je hlavou toho vsetkeho a musi sa podriadovat niekomu nad nim, co my "smrtelnici" nemame moznost vidiet, kedze tieto diskusie prebiehaju v "zakulisi".

Arsony
14th February 2011, 02:26 AM
Ach bože tohle vaše psychosraní mě opravdu baví číst :) Ty mě tady obviňuješ z pičovin které jsou daleko za hranicemi možností této diskuse. Házíš na mě že mám nějaké komplexy z nedostatku kontroly atd atd. Ale pěkně popořádku.

1. být moderátor nějaké internetové komunity rozhodně není něco co by bylo "za hranicemi mých snů nebo očekávání nebo čehokoliv jiného". Pokud ty něco takového považuješ za životní úspěch a podle sebe soudíš ostatní je mi tě líto. Prostě jsem dostal určitou možnost pomoct komunitě tak se snažím tak činit.

2. Říkáš že já vám něco nařizuji a zacházíš do nesmyslných extrémů. Já že něco nařizuji? WTF? Jsou tu pravidla (které tu byly dávno předtím než jsem se na xpam poprvé přihlásil) a ty vždy platily. To že tady nebyl nikdo kdo by dbal na jejich dodržování není moje vina a rozežrané děcka jako jsi ty si na to zvykly a jakmile přišel někdo kdo je slušně požádal aby se chovaly podle pravidel (slušného chování a až poté pravidel komunity) tak hned WTF WTF DIKTATURA, ABUSE , OMG OMG JEMU TO LEZE DO HLAVY, OMG OMG ZA CHVÍLI TU MÁME NOVÉHO HITLERA OMG OMG WTF Q_Q.

Stále jen ty ty ty ty ty ty ty si ten zlý a vůbec se nezamyslíš nad tím co tady vlastně plodíš za hovna. Já vám snad dávám nějaké nařízení které tu předtím nebylo? Já jen říkám že se máte chovat v rámci nějakého slušného chování (a nadávat do zajebaných vypičených nul není zrovna v souladu s slušným chvoáním) a až POTOM v souladu s pravidly této komunity (kde je rovněž dané že se máte chovat slušně). V reálném světě snad nemáš pravidla kterými se máš řídit? Co komu leze do hlavy? Já si spíš myslím že tobě vlezlo do hlavy to že sis moc dlouho mohl dělat co se ti zlíbilo.

3. já se dostal na moderátorské křeslo skrz nějaké bonzování? Eh? Jaké bonzování? To že jsem reportoval idioty co se neumí chovat? Ehh??? Opravdu si tak naivní že si myslíš že tohle nějak souviselo s tím že mě zvolili?


Vy s těmi vašimi wannabe intelektuálními řečičkami o tom jaké máte iq a jak iq nesouvisí s chováním vůbec nevíte jaká je podstata věci kterou tu řešíme.

řeknu to ještě takhle. Jestli chcete udělejte si sociologický průzkum a ptejte se různých hráčů na áčku jak se jim líbí když je ve hře člověk který je vulgární a nadává na všechny strany. Já vám dopředu můžu říct že 80% minimálně vám odpoví že jim to vadí a 20% odpoví že je jim to jedno. Pro těch 80% lidí co tu hraje má cenu dělat to co dělám. A to je ta podstata, THATS WHY.


p.s.: jak řekl grimasko, já jen dělám to co mi bylo řečeno že mám dělat ;) Jsem řadový pěšák staffu takže všechny ty hovna které házíte na mou hlavu jsou taky zbytečné.

TT_SNiP
14th February 2011, 02:27 AM
wall of text!
TL;DR :read:

btw furt si na dote stejna lama, Clarkie? :) Spam moar bullshit plz >,<

Jinak koukam, ze tu probiha revoluce :D Kdyz je to ten crytopic, neubranil jsem se si taky rypnout :) Jen to tu prozente, to ze tu breci nejaky Clarkie co v zivote nepochopi, ze dota neni to samy jako tetris a nejaky mankind, ktery me posledni dobou prispevky presvedcil o sve demenci, ktery nedokaze pochopit kdyz nekdo dostane ban zato ze abusuje bota... Who cares? Rozumni hraci to pochopi, potrefeny husy si pokejhaj :cool2:

howg

Laryk
14th February 2011, 09:41 AM
Já to furt říkám že je to hyperbola, každý říká že je to kktina

arsony btw to že se tu zavádí diktatura si napsal v jednom příspěvku sám

a psal sem že inteligence souvisí s chováním, ale stejně jak souvisí se vším !

rebking
14th February 2011, 10:55 AM
a nemám rád ľudí, čo si hneď za každým slovom domyslia úplnú kokotinu /viď ženy/ a obrátia to proti tebe

you made my day hned rano :D

Mitsuki
14th February 2011, 12:12 PM
Rikal nekdo diktatura? Jsem tu.

p.s. A stejne mam ho vetsiho!

grimasko
14th February 2011, 12:12 PM
p.s. A stejne mam ho vetsiho!

tell me how, now!

lubacos
14th February 2011, 01:15 PM
Ako presne inteligencia suvisi so spravanim? ako urcite suvisi, ako dalsich x veci, mna skor zauima preco to sem stale pchas laryk, to vie predsa kazdy.
Clarkie ty uz niekoho ponizil tym, ze si poukazal na svoju inteligenciu? :) ak hej daj posledny priklad ako to prebiehalo : )

tento moj prisevok nie je mysleny ofenzivne ani proti jednemu z vas, tak to tak prosim nezoberte mna to len proste zauima

Clarkie
14th February 2011, 01:34 PM
Ach, Aremsony.

Ty tu ze sebe děláš chudáčka, který chce pomoct komunitě a setkává se s nepochopením. A na druhou stranu píšeš, že jsi jen pěšák, který nic neovlivní. WTF?
Víš, je fakt vtipné, když si nějaký zakomplexovaný nováček vybonzuje post moderátora a teď se tady ohání posvátným kodexem s tím, že z kanálu CZSK chce udělat ráj noobů, kterým se nesmí nic napsat a že lidi, kteří tu hrají roky, jsou děcka a mají vypadnout.
Já z tebe Hitlera nedělám, jen jsem si prostě přečetl ty tvoje kecy o exemplárních trestech, diktaruře a spojil to s tím, že úlohu morální policie jsi svědomitě plnil (jak jsi sám napsal) ještě před tím, než ses stal moderátorem. Možná je to opravdu tak, že ta byrokratická elita si pouze všimla tvého "talentu" a touhy po moci neukojitelné jinde a řekla si, že budeš ideální pro buzeraci a splnění banovacího plánu na nový rok. A to má být ta lepší možnost?

To, že původní "crytopic" jsi zavřel předčasně v sobotu odpoledne, abys opět ukázal svou nadřazenost, je jen taková třešnička na závěr. Hodně sis tím pomohl :)

mankind
14th February 2011, 02:02 PM
Ach, Aremsony.

Ty tu ze sebe děláš chudáčka, který chce pomoct komunitě a setkává se s nepochopením. A na druhou stranu píšeš, že jsi jen pěšák, který nic neovlivní. WTF?
Víš, je fakt vtipné, když si nějaký zakomplexovaný nováček vybonzuje post moderátora a teď se tady ohání posvátným kodexem s tím, že z kanálu CZSK chce udělat ráj noobů, kterým se nesmí nic napsat a že lidi, kteří tu hrají roky, jsou děcka a mají vypadnout.
Já z tebe Hitlera nedělám, jen jsem si prostě přečetl ty tvoje kecy o exemplárních trestech, diktaruře a spojil to s tím, že úlohu morální policie jsi svědomitě plnil (jak jsi sám napsal) ještě před tím, než ses stal moderátorem. Možná je to opravdu tak, že ta byrokratická elita si pouze všimla tvého "talentu" a touhy po moci neukojitelné jinde a řekla si, že budeš ideální pro buzeraci a splnění banovacího plánu na nový rok. A to má být ta lepší možnost?

To, že původní "crytopic" jsi zavřel předčasně v sobotu odpoledne, abys opět ukázal svou nadřazenost, je jen taková třešnička na závěr. Hodně sis tím pomohl :)

+1 :tiphat: .. pekne napísané a výstižné

Mitsuki
14th February 2011, 02:16 PM
Obdivujem na lidech jak dokazou nasadit klapky na oci ze jim zbyde len tolik "." volneho prostoru k porozhlednuti.

Laryk
14th February 2011, 03:26 PM
lubacos protože v minulém topicu tu lidi odkazovali na to, že chování souvisí přímo s inteligencí a vysoce nebo nadprůměrně inteligentní člověk NEMŮŽE mít bad manner, takové tu byly teorie některých jedinců a o ničem jiném pro mě tento topic není

PS: i když jak to tak čtu tak teď bude zajímavé sledovat, co napíše clarkie :D

TT_SNiP
14th February 2011, 04:11 PM
Another wall of text, rofl.

Proboha Clarkie, muzes mi vysvetlit co se tu furt snazis vyspamovat? Meles tu nejaky kecy o komunite a jak je to vuci ni nespravedlne, a tak vyrazis v nablyskane zbroji s bilym stitem na jeji obranu. Ale prosimte, uvedom si jednu vec - ty jsi, vzdycky jsi byl a vzdycky budes spodina te komunity :happy2: Kazdy s kym jsem tu hraval vedel o tobe, ze jses naprosta nomannered nula, jen se snazis tady ziskat prizen ostatnich nobrainu psanim radoby intelektualnich kecu.

>> LET ME BOTTOM LINE THIS FOR YOU - STFU NOOB

mankind
14th February 2011, 04:59 PM
mením tému > študuje tu niekto aplikovanú informatiku v BA na univerzite komenského? poprípade na STUčke?

_BoH_
14th February 2011, 07:13 PM
mením tému > študuje tu niekto aplikovanú informatiku v BA na univerzite komenského? poprípade na STUčke?

:d:D.D:D:D:D

Ibalgin
14th February 2011, 09:20 PM
mením tému > študuje tu niekto aplikovanú informatiku v BA na univerzite komenského? poprípade na STUčke?
môj spolubývajúci končí teraz na aplikovanej mankinde :D

[W3PD]rebrik
14th February 2011, 09:20 PM
mankind ja!

grimasko
14th February 2011, 09:40 PM
Rebrik got unbanned? GOD SAVE US!

[W3PD]rebrik
14th February 2011, 09:42 PM
[20:40:06] PvPGN Realm whispers: Your friend grimaskoO has entered PvPGN Realm.
[20:40:24] grimaskoo whispers: skap rebrik

je toto normalne?

Laryk
14th February 2011, 09:43 PM
:d:d

WINNER-
14th February 2011, 11:40 PM
dame hadanku kdo znicil rebrikovi zivot?:D:D:D

Ibalgin
15th February 2011, 01:11 AM
Internet?

Laryk
15th February 2011, 03:32 AM
imo pome

Ibalgin
15th February 2011, 03:35 AM
to bola irónia :P

[W3PD]rebrik
15th February 2011, 10:55 AM
haters
nova hadanka... kto znicil grimaskovy zivot?

grimasko
15th February 2011, 12:44 PM
Tupe ziletky.

WINNER-
15th February 2011, 12:50 PM
grim se chtel jit prece zabit sam :D:D:D

[W3PD]rebrik
15th February 2011, 01:29 PM
tak ale spravna odpoved mala byt MEDUSA

grimasko
15th February 2011, 02:41 PM
Rofl omg wtf lol?

Arsony
15th February 2011, 03:48 PM
Ach, Aremsony.

Ty tu ze sebe děláš chudáčka, který chce pomoct komunitě a setkává se s nepochopením. A na druhou stranu píšeš, že jsi jen pěšák, který nic neovlivní. WTF?
Víš, je fakt vtipné, když si nějaký zakomplexovaný nováček vybonzuje post moderátora a teď se tady ohání posvátným kodexem s tím, že z kanálu CZSK chce udělat ráj noobů, kterým se nesmí nic napsat a že lidi, kteří tu hrají roky, jsou děcka a mají vypadnout.
Já z tebe Hitlera nedělám, jen jsem si prostě přečetl ty tvoje kecy o exemplárních trestech, diktaruře a spojil to s tím, že úlohu morální policie jsi svědomitě plnil (jak jsi sám napsal) ještě před tím, než ses stal moderátorem. Možná je to opravdu tak, že ta byrokratická elita si pouze všimla tvého "talentu" a touhy po moci neukojitelné jinde a řekla si, že budeš ideální pro buzeraci a splnění banovacího plánu na nový rok. A to má být ta lepší možnost?

To, že původní "crytopic" jsi zavřel předčasně v sobotu odpoledne, abys opět ukázal svou nadřazenost, je jen taková třešnička na závěr. Hodně sis tím pomohl :)

Well necháme toho. Přece jen píšeme už oba dva moc velké sračky (viz moje neukojené tužby pomoci atd. ) a ani jeden z nás si to zjevně neuvědomuje.

Vrátím se an začátek ap oložíme tu jedinou otázku která stojí za tímhle vším (ať už crytopicem jedna nebo crytopicem 2) a která je naprosto prostá.

Co je horší? Moderátor který dává příliš přísné tresty za nevhodné chování nebo uživatel který nadává nově příchozím členům komunity za to že jsou začátečníci? (ano vím že tohle vzniklo kvůli channel banu za vulgární gn ale celá podstata věci je v téhle otázce). Já myslím že každý rozumný uživatel si řekne že to druhé je nejspíš horší a tím tohle téma můžeme definitivně uzavřít. Vy mi nebudete kecat do mojich komplexů a neukojitelných tužeb po moci & w/e you say a nebudeme tu muset být crytopicy (protože tenhle byl zábavný jen na prvních 2 stránkách). Jsem si vědom toho že jsem tu napsal pár sraček a měli by jste si to uvědomit i vy.

Peace & love.

grimasko
15th February 2011, 03:56 PM
Tento topic je zabavny prave az od 3. stranky. :(
Vlastne, nie je zabavny vobec, ale nechcel som ta sklamat.

Mitsuki
15th February 2011, 04:17 PM
Kazdopadne gn typu kokot, sracka,bazmek, chuj atd atp nejsou tolerovany.

Berte na vedomi ze timto ne jen komplikujete pracu botu, ale taky kazite celkovy vzhled acka.

Budte kreativni, nebudte blond.

Smato
15th February 2011, 05:21 PM
tento topic som preletel asi za 3 minuty, ale mam pocit ze hravam dotu s opicami po zbeznom precitani par prispevkov :huh:

mankind
15th February 2011, 05:50 PM
Grimasko, kedy sa z teba stal asslicker? :D

grimasko
15th February 2011, 06:21 PM
Grimasko, kedy sa z teba stal asslicker? :D

V com vidis asslick mily moj? :(

[W3PD]rebrik
15th February 2011, 06:59 PM
joke?:D

avenge.me.now
28th February 2011, 02:23 PM
Ma este niekto pocit, ze na CZSK chyba demokracia? Ci uz na samotnom channeli alebo aj na fore?

Najlepsie je, ked admini uzavru thread, aby sa k tomu uz nemohol nikto vyjadrit...

Laryk
28th February 2011, 03:07 PM
:D myslíš ban bez jakýchkoliv důkazů za nic? to je spíš hate na tebe imo

Arsony
28th February 2011, 03:31 PM
Ma este niekto pocit, ze na CZSK chyba demokracia? Ci uz na samotnom channeli alebo aj na fore?

Najlepsie je, ked admini uzavru thread, aby sa k tomu uz nemohol nikto vyjadrit...
Ty si mysíš že:
Demokracie = anarchie?

Pokud se chceš proti rozhodnutí jakéhokoliv admina odvolat založ si unban request a obhaj se. Nebo dotyčnému adminovi napiš ať ti daný thread odemkne.

avenge.me.now
28th February 2011, 03:43 PM
Ano? A ktory admin sa rozhodol? Lebo rozhodnutie prislo z tvojej strany, a ty mas v popise svojej pozicie: trial CZSK moderator.

Arsony
28th February 2011, 04:03 PM
A teď budeš slovíčkařit. Tak promiň ne ADMIN ale ČLEN STAFFU. Spokojený? :huh:

Takhle se chováš a jedním dechem se dovoláváš "demokracie". Zamysli se and sebou trochu.

DiAboL
28th February 2011, 04:22 PM
Dospel som k nazoru, ze bola skoda tento topic aj citat, nechapem arsonyho ze vobec reaguje na take kktiny typu clarkieho. On ide dakomu nadavat? patri medzi najhorsich hracov na acku, za co som mu v minulosti vynadal a bol za to report(by the way). Preto taketo off topicy treba hned zatvarat... A este jedna vec, jaka diktatura? keby tu neboli pravidla, a urciti ludia(admini) ktori nad tym dohliadaju, az potom by tu bola anarchia, a to by ste plakali...:tiphat: