PDA

View Full Version : Bad Manner ArtSvk



matkus
12th February 2011, 04:07 PM
Dobra protekce nebo jak si to mam vylozit??? Admin co rozdava ban a ani si nepusti replay? Fakt supr...A hlavne CLOSNETE to tema aby se nedalo argumentovat...GJ admini fakt fer hra...

ArtSvk
12th February 2011, 04:59 PM
Dobra protekce nebo jak si to mam vylozit??? Admin co rozdava ban a ani si nepusti replay? Fakt supr...A hlavne CLOSNETE to tema aby se nedalo argumentovat...GJ admini fakt fer hra...

ja a BAD manner? daj replay to chcem vidiet

Arsony
12th February 2011, 05:27 PM
Ten replay jsem viděl, ten španěl nebo co to bylo hrál lépe než všichni z toho scourge. Art jasně na začátku řekl že POKUD BUDE HRÁT ŠPATNĚ (TEN ŠPANĚL) PŮJDE SE RMK. Vzhledem k tomu že ten španěl hrál dobře nebyl důvod jít remake (akorát vy jste hráli špatně a prohrávali jste, tak jste se to snažili shodit na španěla v týmu aby jste nedostali prohru). Vy jste tohle nepochopili a začali jste mu nadávat za což máte oprávněně ban. I kdyby jste byli vy v právu (a nebyli jste) nemáte vůbec nárok nadávat mu tak jak jste mu nadávali.

Dál už se na tohle téma nehodlám bavit, máte 24 hodin než to tu zavřu, můžete se ještě vybrečet.

matkus
12th February 2011, 05:50 PM
Takze eurobattle admini provozujou dobrej kamaradsaft, me nezajima ze si host rekne kdy bude a nebude rmk, hlasovalo vsech 8 lidi krome nej...Polib si sos i s celym ceskym bnetem, klidne mi dej ban na rok.

Arsony
12th February 2011, 06:17 PM
Ale jaký byl důvod jít rmk?

ArtSvk
13th February 2011, 12:12 AM
Ale jaký byl důvod jít rmk?

v žiadnom pripade nedalo RMK 8 ľudi,,, dalo max 3 ludia sak si pozri replay... proste total chce zaujat ale nejde mu tu lebo dava uplne mylne informacie
no coment

Arsony
13th February 2011, 04:35 AM
No mě by stále zajímalo co chtěl autor topicu říci. 9 lidí jak říká on přííkaz rmk určitě nedallo (protože když dá příkaz rmk 6 lidí rmk se jde) a stále nechápu co art udělla proti pravidlům že se na něj dal rquest (replay jsem viděl a nic proti pravidlům neudělal zato THC_mukl ano)

Nezmysel
13th February 2011, 06:32 AM
arsony chcem ta poopravit 6 ludi na rmk netreba :) my sme raz dostavali a oni nam uz nicili tron v tom im spadli 3 hraci co boli spolu a my 5 s oponents sme si odvotovali rmk sami 5 takze neviem mozno to je uz opravene.

THC_MUKL
13th February 2011, 12:16 PM
No mě by stále zajímalo co chtěl autor topicu říci. 9 lidí jak říká on přííkaz rmk určitě nedallo (protože když dá příkaz rmk 6 lidí rmk se jde) a stále nechápu co art udělla proti pravidlům že se na něj dal rquest (replay jsem viděl a nic proti pravidlům neudělal zato THC_mukl ano)

Jo, jo je vážně moc dobře bidět jak si se koukal na ten replay! celý team mimo španělského hráče dal !rmk což znamená 4 voty tak tady neplácej kraviny o tom že nebylo votováno. A za to že druhej team byli totální hňupy a nechtěli mít ztracenou jasnou výhru díky španěloj tak nedal !rmk nikdo to je vážně retardace tohoto řešení nazdar bazar......:omg:

ArtSvk
13th February 2011, 12:30 PM
Jo, jo je vážně moc dobře bidět jak si se koukal na ten replay! celý team mimo španělského hráče dal !rmk což znamená 4 voty tak tady neplácej kraviny o tom že nebylo votováno. A za to že druhej team byli totální hňupy a nechtěli mít ztracenou jasnou výhru díky španěloj tak nedal !rmk nikdo to je vážně retardace tohoto řešení nazdar bazar......:omg:

najvačšia ironia je to že vo vlastnej obhajobe na unban nadávač veselo ďalej.
a teraz z 8mich hráčov su zrazu štyria? fajn:banned!:

Arsony
13th February 2011, 02:12 PM
Jo, jo je vážně moc dobře bidět jak si se koukal na ten replay! celý team mimo španělského hráče dal !rmk což znamená 4 voty tak tady neplácej kraviny o tom že nebylo votováno. A za to že druhej team byli totální hňupy a nechtěli mít ztracenou jasnou výhru díky španěloj tak nedal !rmk nikdo to je vážně retardace tohoto řešení nazdar bazar......:omg:

jak kvůli španělovi? španěl z vás hrál nejlépe. Já stále nevidím kde máš ten důvod jít rmk?

ArtSvk
13th February 2011, 02:41 PM
jak kvůli španělovi? španěl z vás hrál nejlépe. Já stále nevidím kde máš ten důvod jít rmk?

arsony a vieš my vysvetliŤ prečo mi dal sweety BAN? ? ? ? za bad.manner?? WTF?????

LordDevil
13th February 2011, 02:51 PM
dal ti lebo sa nevies spravat boli sme v jednej hre ja aj sweety pod fake nickmi a si tam nehorazne nadaval.a to si daval request na moderatora?

ArtSvk
13th February 2011, 03:29 PM
dal ti lebo sa nevies spravat boli sme v jednej hre ja aj sweety pod fake nickmi a si tam nehorazne nadaval.a to si daval request na moderatora?

oka pre posudenie dávam aj tak replay... uz sme si to s devilom vydiskutovali ale na posudenie pozrite ci to je ban pravom na 3dni

http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=7816
ak je ale toto nehorazne nadavanie tak nechapem preco som tu na bnete stravil 4 roky fakt...asi aby ma tu ktosi buzeroval

THC_MUKL
13th February 2011, 07:05 PM
jak kvůli španělovi? španěl z vás hrál nejlépe. Já stále nevidím kde máš ten důvod jít rmk?

Třeba za to že je to CZ/SK hra a španěl tam nemá co dělat? To ti nedochází? Nebo jen tady zakecáváš o co tu vlastně jde? a Zdaleka nehrál bůh ví jak dobře ty srandysto.:vuvu:

Arsony
14th February 2011, 02:32 AM
Třeba za to že je to CZ/SK hra a španěl tam nemá co dělat? To ti nedochází? Nebo jen tady zakecáváš o co tu vlastně jde? a Zdaleka nehrál bůh ví jak dobře ty srandysto.:vuvu:

Já neříkám že hrál bůhví jak dobře já říkal že hrál v rámci vašeho týmu velmi nadprůměrně. A nikde v pravidlech není napsáno že cizinci nemůžou hrát v našich hrách ty srandIsto.

THC_MUKL
14th February 2011, 01:34 PM
Já neříkám že hrál bůhví jak dobře já říkal že hrál v rámci vašeho týmu velmi nadprůměrně. A nikde v pravidlech není napsáno že cizinci nemůžou hrát v našich hrách ty srandIsto.

Neříkám že to v pravidlech je, ale celej náš team s tím nesouhlasil. Takže mě jako férové jednání příjde normální dát RMK.

Laryk
14th February 2011, 03:31 PM
mohli jste z hry odejít před startem

jako co jako že 4 z týmu chcou rmk? i kdyby chtělo 5 z týmu rmk, tak to v žádném případě důvod pro rmk není, máte hrát normálně a ne feedovat a když vidíte prohranou hru tak dát rmk, čekejte si na !ff, od toho tu ten příkaz je

MiZiGe
14th February 2011, 07:35 PM
@matkus žiadna protekcia sa nekoná.
@thc-mukl na czsk botovi môže hrať príslušník akéhokoľvek štátu.

Eph3dr1ne
16th February 2011, 11:32 PM
Pane bože, vy tady brečíte že se nešlo rmk protože tam není cz/sk hráč co se snad jediný snažil....ZLATY ŠPAŇEL oproti nějakemu čechovi co za tinyho postavi 3 Waithbandy a 2× ho zabijíí neutralove za hru......

...btw myslíte že se šlo kvůli tomu tinymu rmk ? :-)