PDA

View Full Version : Wtf



mankind
11th February 2011, 08:25 PM
dať niekomu BAN na 72 hodín, kvôli tomu, že dá gn: mrdka, je CHORÉ ! ... a vy si chcete udržať hráčov? ... do polroka tam bude 1/2 ľudí, čo tam dodnes hrávala ...

grimasko
11th February 2011, 08:27 PM
Mankind, mam Ta za chytreho chalana, ale co je toto za PICOVINU????

mankind
11th February 2011, 08:34 PM
http://eurobattle.net/showthread.php?t=134133

rebking
11th February 2011, 08:55 PM
Mankind, mam Ta za chytreho chalana, ale co je toto za PICOVINU????

you made my day

IcetEA_to_nedas
11th February 2011, 10:25 PM
suhlasim s mankindom, keby aspon to "vulgarne" gn zapricinilo kick bota z channelu, tak np...ale takto, to je trosku moc...aj ked mna uz po vcerajsku na xpame nic neprekvapi :)

Clarkie
11th February 2011, 10:44 PM
Co se ti včera stalo? :D

oB.Sweety
11th February 2011, 11:03 PM
A co se vam zda spatne? jak rikam kazdej den "pravidla jsou od toho aby se dodržovala" to že je tu půlka lidí s pomalejším myšlením přece neznamená že jim ubližujem když je trestáme... mají se chovat jak lidi a ne jak orangutani, nebo si snad menkajnde myslíš že bude lepší nechat ho ložit takové gn a čekat až ho napadne založit nějaké které opravdu bota kickne? pak tu zas všichni budou brečet že je bot ve voidu a my se o to nestaráme..
takže než zase vymyslíš další blbost s kterou sem přijdeš zakládat zbytečné topicy tak si promysli kdo je tu opravdu chorý..

mankind
12th February 2011, 12:22 AM
Sweety, ty si prvo pozri Spidermana 1, a potom začni odpisovať takýmto štýlom ...

grimasko
12th February 2011, 12:25 AM
you made my day

anything for you my lover

edit: TIE TVOJE EPICKE PODPISY. SI ZABYL PYCO

ArtSvk
12th February 2011, 12:33 AM
Sweety, ty si prvo pozri Spidermana 1, a potom začni odpisovať takýmto štýlom ...

:DDDD tak toto bolo dobre

oB.Sweety
12th February 2011, 12:38 AM
Mno nic moc chytrého tě opět nenapadlo...každopádně hned po tom co sem dopsal svůj poslední příspěvek, šel jsem na áčko a tam jen jeden bot, hádej kde byly ti další dva? a hádej proč? protože se zase našel někdo jako ty, kdo si myslí, že je to úplně v pohodě založit gn "prdel" a poslal ho tam. Takže nech nás dělat naši práci a mlč děkujeme :)

grimasko
12th February 2011, 12:40 AM
Za slobodu a demokraciu! Za sweetyho!

mankind
12th February 2011, 12:42 AM
napadlo ma dosť "chytrých" vecí ... avšak vzhľadom k tvojmu vysokému postaveniu na Ačku, ti nemôžem ani jednu z nich napísať, lebo by som dostal ban ešte aj ja ... nieže by som na Ačku ešte hrával, ale na tomto fóre sa dá dobre zabaviť

Laryk
12th February 2011, 12:50 AM
mankind kolik vážíš?

rebking
12th February 2011, 12:55 AM
gay sa nezapre

Ibalgin
12th February 2011, 01:30 AM
:DDDDD Larku?

oB.Sweety
12th February 2011, 01:37 AM
No v případě že by to bylo opravdu chytré tak by si ban nedostal, ale pokud podle tebe "chytré" vypadá asi jako tvá fotka tvrdosti s boxerem tak to radši vážně nepiš:)

mankind
12th February 2011, 01:44 AM
jo lenže ja chytré veci bez slova "mrdka" napísať neviem, tj dostal by som ban na 72 hodín (-_-) ... tá fotka bola robená a sem daná len zo srandy, ale to takí "chytrí" kluci jak ty asi nepochopia ... a netuším čo má spoločné fotka a "chytrosť" ... to mi vysvetli prosímťa, lebo inak ťa nemám ako odjebať (-_-)

efko.wbs
12th February 2011, 02:02 AM
sorry ze sa sem montujem ale mne to ako nejaky bad manner nepride, to by bol aj ban za gn:zadok alebo gn:prdel?

mankind
12th February 2011, 02:17 AM
sorry ze sa sem montujem ale mne to ako nejaky bad manner nepride, to by bol aj ban za gn:zadok alebo gn:prdel?

heh žiadne sry, že sa montuješ ... tu ide hlavne o to, nech sa vyjadria aj ostatní k tomu ... a ban na 3 dni sa mi vzhľadom k takej blbosti zdá byť neprimeraný ...

ono je pravda, že som na ačku nehral už asi mesiac, takže nvm či sa tam menili pravidlá ohľadne game name-ov ... ak hej, tak som tu za debila ja, ale ak nie, tak sa mi to zdá len ako skvelá možnosť pre nových moderátorov, ako si vyskúšať ich novú možnosť banovania hráčov ... čo sa mi nepáči ... proste rasta ryba mal byť moderátor, ale on mal "bohužiaľ" dosť sebazaprenia, proti takýmto banom, aké tu padajú ...

[Spis]Borovicka
12th February 2011, 10:35 AM
preco sa ty staras do toho co nemas? chceme dat neaku formu a zvysit uroven acka. preto sa za to dalo ban. nechceme aby boli vulgarizmy, flamy a vsetko neslusne. tak preto ten ban. dakujem za pochopenie

Arsony
12th February 2011, 10:47 AM
Dostal exemplární ban pouze na channel. Může hrát dál (když máš ban na channel nic ti nebrání napojit se do hry), jen chci aby si toho lidi všimli a vyhnuli se zakládání gn s sprostým názvem aby bylo méně botů na voidu. You get it? No? Then GTFO.

Jak tu bylo řečeno snažíme se zvýšit úroveň áčka a pokud se to vám - příznivcům nadávek, botů na voidu a zastáncům lidí co se chovají jako rozežrané děcka kterým někdo vzal lízátko - nelíbí tak prostě běžte pryč, vězte že vás moc lidí oplakávat nebude (maximálně lidi podobně smýšlející kteří s největší pravděpodobností odejdou za vám - good for us).

Jinak jestli chcete polemizovat o tom jestli je nebo není mrdka sprosté slovo, tak ano JE a sice ho aguard nemá v blacklistu ale vy chcete čekat až ten bot na tom voidu bude? Není lepší prevence? Nepotrestal jsem ho nijak přísně dostal proste exemplární ban na channel a teď už je jisté že jednou místo "!priv mrdka" nenapíše "!priv kokot" aby za to dostal tvrdý ban se vším všudy (+pár dalších lidí co by mělo v plánu napsat priv kokot to jistě taky odradí když tohle vidí).

howgh

p.s.: dík za reklamu, takhle se o tom dozví ještě víc lidí a bude ještě méně botů na voidu.

Laryk
12th February 2011, 12:16 PM
a já se nedozvím kolik váží :(

muhammat
12th February 2011, 01:38 PM
jen k tem botum ve voidu, ty uz tam nejsou z duvodu zakazanejch slov v GN, ale spis z toho ze spamujou do kanalu (takovy to, You can't use fm command ....)

a to vznika s nejvetsi pravdepodobnosti tak, ze v zalozeny hre host spamuje "!spam" (treba 20x za sebou v rozmezi par sekund), hra se spusti, bot se vrati na kanal a jelikoz ma v bufferu jeste ty "!spam" tak to vypisuje tam kde je (coz je kanal a ne lobby)

tohle by ste teda mohli zmenit, kdyz nechcete boty na Voidu (teda ne asi vy, ale aspon to rict tomu kdo ty boty upravuje)

Arsony
12th February 2011, 01:44 PM
Na tohle každého upozorňuji když to vidím ve hře a i za to bych mohl sem tam dát exemplární ban.

muhammat
12th February 2011, 01:51 PM
to taky, ale ona ta uprava bota nebude takova slozita, stacilo by proste kdyz bot neni v lobby, aby nevypisoval tu zpravu (You can't use fm command..)

tj jeden IF navic, bych rek ze o tom stefos007 jenom nevi (protoze to je minimalni uprava)

ja bych mu to napsal na ty stranky tech botu (jak tam ma ty requesty na vylepseni), akorat sem zapomel adresu

rebking
12th February 2011, 01:56 PM
Borovicka;1257325']preco sa ty staras do toho co nemas? chceme dat neaku formu a zvysit uroven acka. preto sa za to dalo ban. nechceme aby boli vulgarizmy, flamy a vsetko neslusne. tak preto ten ban. dakujem za pochopenie

preco sa stara do toho co nema??? to tu mozu zakladat topicy iba moderatory?

este by som aj nieco dodal ale to az ked mi skonci ban na rebrikovy

grimasko
12th February 2011, 02:03 PM
1) nehra na acku
2) napisal totalne odveci picovinu, pretoze mrdka = vulgarizmus a za vulgarizmy sa banuje

rebking
12th February 2011, 02:16 PM
heh žiadne sry, že sa montuješ ... Tu ide hlavne o to, nech sa vyjadria aj ostatní k tomu ... A ban na 3 dni sa mi vzhľadom k takej blbosti zdá byť neprimeraný ...

Ono je pravda, že som na ačku nehral už asi mesiac, takže nvm či sa tam menili pravidlá ohľadne game name-ov ... Ak hej, tak som tu za debila ja, ale ak nie, tak sa mi to zdá len ako skvelá možnosť pre nových moderátorov, ako si vyskúšať ich novú možnosť banovania hráčov ... čo sa mi nepáči ... Proste rasta ryba mal byť moderátor, ale on mal "bohužiaľ" dosť sebazaprenia, proti takýmto banom, aké tu padajú ...

grimasko otvor oci

Laryk
12th February 2011, 02:37 PM
imo je má otevřené

rebking
12th February 2011, 04:43 PM
http://www.youtube.com/watch?v=AhNfKZj6O4Q

mankind
12th February 2011, 04:51 PM
Dostal exemplární ban pouze na channel. Může hrát dál (když máš ban na channel nic ti nebrání napojit se do hry), jen chci aby si toho lidi všimli a vyhnuli se zakládání gn s sprostým názvem aby bylo méně botů na voidu. You get it? No? Then GTFO.

Jak tu bylo řečeno snažíme se zvýšit úroveň áčka a pokud se to vám - příznivcům nadávek, botů na voidu a zastáncům lidí co se chovají jako rozežrané děcka kterým někdo vzal lízátko - nelíbí tak prostě běžte pryč, vězte že vás moc lidí oplakávat nebude (maximálně lidi podobně smýšlející kteří s největší pravděpodobností odejdou za vám - good for us).

Jinak jestli chcete polemizovat o tom jestli je nebo není mrdka sprosté slovo, tak ano JE a sice ho aguard nemá v blacklistu ale vy chcete čekat až ten bot na tom voidu bude? Není lepší prevence? Nepotrestal jsem ho nijak přísně dostal proste exemplární ban na channel a teď už je jisté že jednou místo "!priv mrdka" nenapíše "!priv kokot" aby za to dostal tvrdý ban se vším všudy (+pár dalších lidí co by mělo v plánu napsat priv kokot to jistě taky odradí když tohle vidí).

howgh

p.s.: dík za reklamu, takhle se o tom dozví ještě víc lidí a bude ještě méně botů na voidu.

nuž, robte si tu čo chcete, ja som chcel len upozorniť na odchádzajúcich hráčov z Ačka ... tak vám prajem GL v práci ... po maturitách prídem pozrieť na Ačko ako sa vám darí :tiphat: ... snáď tam ešte niekto bude :happy:

rebking
12th February 2011, 04:58 PM
sak jemu ide o to aby z acka odchadzali hraci tak naco ho upozornujes?...:noob:

Arsony
12th February 2011, 05:13 PM
On to stále nechápe myslí si že nemyslící idiot co neumí nic jiného než nadávat = dobrý člen komunity.

Radši nás tu bude 50 normální a 150 dementů co si dávají pozor na jazyk kvůli diktatuře než 20 normálních a 300 dementů co si dělají co chtějí (víš ono mankinde právě kvůli lidem jako jsi ty a lidem kterých se zastáváš odcházejí hrát jinam hráči kteří se umí chovat a nelíbí se jim že tu může zakládat hry každý blbeček co dá gn mrdka kokot nebo piča).

Ale tobě to nedojde protože ty se ve svojem měřítku považuješ za normálního a nadávky považuješ za normální projev inteligentního člověka.

Takže to na co upozorňuješ toho jsme si dávno vědomi a jsme za to rádi.

Tak ahoj, pá, pozdravuj a doufám že až se vrátíš buď se budeš chovat normálně nebo se zase otočíš na podpatku a odejdeš.

Máte ještě čas do neděle si na danou problematiku vylít srdíčko pak tenhle crytopic zavírám.

rebking
12th February 2011, 05:23 PM
ja len nechapem odkial vsetci berete ze inteligentny ludia nenadavaju... :D hf

Arsony
12th February 2011, 05:33 PM
Inteligentní člověk nadává. řekne "do piče to se mi nepovedlo" nebo kurva fix! ale neřekne "tvoje matka je piča" nebo "bež do prdele ty zkurvená zjebaná nulo"

To je ten zásadní rozdíl. Nadává každý (do větru) ale nadává NĚKOMU takovým kalibrem jen idiot (samozřejmě i inteligentnímu člověku to občas ujede ztratí nervy ale to jsou ojedinělé případy a inteligentní člověk dostane ban, za 3 dny si podá unban request a příště si dá pozor na hubu).

rebking
12th February 2011, 05:34 PM
a ten co dostal ban myslel tou mrdkou koho matku ??? dufam ze nie moju

Arsony
12th February 2011, 05:38 PM
Ten co dostal ban na tři dny NA CHANNEL (tozn opakuji že může hrát) dostal EXEMPLÁRNÍ (příkladný pro ostatní) ban jen proto aby si uvědomil že se to nedělá (protože vulgarismy by v názvech her neměly být už jen z principu) a aby i co nejvíc ostatních vidělo že se to nedělá. Vy z toho že někdo dostane na 3 dny ban na channel děláte hotovou katastrofu přitom ho to defakto vůbec nepoškodilo. Trošku si uvědomte co píšete.

rebking
12th February 2011, 06:13 PM
ja si to len objasnujem...
btw on dostal ban za to ze tym botom vytvoril hru a dostal ban IBA channel... kdezto ja som napisal 2skarede slova (ofc len zo srandy) na fore a dostal som ban na forum, channel a este aj bota.... fakt v tom mate system

Arsony
12th February 2011, 06:18 PM
Tak to si řeš s tím kdo ti ten ban dal já to určitě nebyl. Tady se řeší ten můj ban a myslím že to můžu klidně uzavřít pokud nemá ještě někdo nějaké námítky?

Laryk
12th February 2011, 06:22 PM
arsony ty si myslíš že když sem zavedete diktaturu tak tu zůstanou lidi? brain on

btw já mám IQ 152 a všichni znáte muj manner, i když teď už sem hodný.. clarkie má IQ 155 a o jeho manneru máte taky své představy.. další no manner ačka nameless má IQ 145 a zas to samé.. k hrubším nadávkám se neuchyluju, ale proč bych občas nějakou tu piču neupustil.. to je pak o etiketě spíš než o inteligenci.. + virtual anonymous life a máte to

grimasko
12th February 2011, 06:28 PM
To bude asi tym, ze nedokazu vyuzit plny potencial svojho IQ a filtruju si svoj nedostatok zvysovanim si ega cez internet.
Najlepsie je sa naucit flamovat tak, aby dany hrac nebol zabanovany. ;)

Laryk
12th February 2011, 06:33 PM
tak já si tu nic nefiltruju.. a hlavně ego fakt nemám potřebu si nějak zvyšovat :D tak flamovat.. to je pak bad manner že, i když to není flam a to je proti pravidlům

Clarkie
12th February 2011, 06:38 PM
Najlepsie je sa naucit flamovat tak, aby dany hrac nebol zabanovany. ;)

Naučíš mě to? Ale předpokládám, že to bude těžší než kdy dřív, když je zde možnost, že nulky si budou kompenzovat nedostatek reálné moci banováním všeho možného.

grimasko
12th February 2011, 06:41 PM
Laryk, tak potom si preco nadaval? Odvodzujem si to od "všichni znáte muj manner".

Arsony
12th February 2011, 06:46 PM
Pro dobrotu na žebrotu. To že se to tu snažím očistit od nevychovaných děcek se setkává s tím, že ty děcka ventilují většinu té svojí RL frustrace na mě :)

Myslím že problém už se vyřešil a tady to zavání solidním flamewarem tak to closuju. Pokud chcete něco řešit dál můžete si založit další crytopic, w/e.

To s tím vaším iq grimasko vystihl i za mě. Pokud machrujete s iq 150 a přesto máte potřebu vybíjet svůj vztek (bůhví z čeho) nadáváním na internetu je to spíš k pláči než k machrování.