PDA

View Full Version : lvl2 request skutok



Nezmysel
9th February 2011, 02:37 AM
Podavam rewouch request po dost dlhsom case kedze predosly request bol deny koli tomu ze sa moon nedokazal preniest cez to ze som v jeden hre nesiel za invokera tornado a emp ako to chcel on ale meteor alacrity.a bol by som rad keby k tomu zabral aj mizige profesionaln postoj a nie len toho nedokazem prekusnut lebo ja to fakt chcem a myslim si ze nato mam.kto si mysli opak go warlock 1vs1 :D:D:D(okrem winera a lachtana :happy2: )

1SkuToK mam 18 rokov
2Chcel by som robit kapitana na chalenge a takto zlepsovat svoje kapitanske schopnosti.
3Fu tak toto je ako kedy hlavne podla mojej nalady ale aby som nebol ze najsamlepsi tak dokazem poriadne vybuchnut
(ak dostanem lvl2 pokusim sa zmenit)asi ako kazdy ale to ma neospravedlnuje ano moj maner je asi horsi ako ma byt.
4Skusenosti no nepickoval som ziadne ligi ani nic take ale v par cmkach na acku ano a pozeram aj replaye takze sa o dotu zaujimam aj z ineho pohladu niesom clovek co kazdy den monotone zapne hru a hra a potom vipne snazim sa nieco o dote aj dozvediet(hlavne z gosugamers) a zbierat skusenosti.
Moj skill si myslim ze je nadpriemer acka urcite.(nie niesom namysleny ale uz to hram nejaky ten tyzden)
5Replay s suportom mizige bol obs ak by mi to nieco pomohlo
http://dasnet.cz/replay_parser/index...ile=1290803069
pudge
http://dasnet.cz/replay_parser/index...ile=1290803301

replaye su zo stareho requestu proste nemam cas nahravat nove veci,
Dakujem za objektivne hodnotenie.

Ps:aktualne som 24 v laderi :D:D:D For my Fans :-*
PS2:ten lader mi poradil grimasko zevraj to je moderne :D:D
ps3:som velmo aktivny reason:vyhodili ma zo skoly :( a som tu denne dost casto cca 12(nie neklamem :D) a nebavi ma uz ten pubbbbb tak mi dajte ten lvl2 aspon z milosti budem vas asslickovat do konca zivota slubujeeem!!!!!

IcetEA_to_nedas
9th February 2011, 01:59 PM
supp no, dota ti celkom ide a tych warlockov trosku potrenujeme a budes to ovladat tak jak ja ..:D
teba vyhodili zo strednej? xD

[Spis]Borovicka
9th February 2011, 02:11 PM
za mna !deny. tvoj maner je fakt velmi zly a keby si bol mojim kapitanom tak by som zazitok z hry urcite nemal. je to hra a ty to niekedy beries velmi vazne. na tvoju skodu ja mam s tebou velmi zle skusenosti. moj nazor je ale zmenitelny. mal by si sa zmenit. bolo by to lepsie pre teba aj pre cele acko

IcetEA_to_nedas
9th February 2011, 02:15 PM
ale kapitan to musi brat obcas ,,moc vazne" aby vedel spravne sflamovat toho co nevie co ma robit aj ked mu to uz zopar x pekne vysvetlil a aby ho ostatny hraci brali vazne a aby ho posluchali (obzvlast na xpame)

DiAboL
9th February 2011, 02:22 PM
Skoda ze ten lvl 2 sa tyka skor doty a nie warlockov. Iceteaho tiez nikto neda 1v1 Tetris a nepyta si lvl 2:)

Nezmysel
9th February 2011, 02:27 PM
ako som pisal ak dostanem lvl2 tak sa pokusim zmenit :) ano je to pravda beriem to dost vazne lebo som typ cloveka co rad vyhrava ale v poslednom case sa snazim dost krotit a miesto flamu si ponadavam pri notase kto ma ts moze potvrdit :D:D

to icetea:vyhodili ma Z vysokej :D ale ako to vsetci vravia ja som vlastne odysiel sam :D

to diaBOL:to som napisal for fun o tych warlokoch zda sa ti zeby som nemal dostatocny skill v dote nato aby som mohol hrat chalange lebo ak hej tak s tebou bohuzial suhlasit nemozem a urcite niesom sam

IcetEA_to_nedas
9th February 2011, 02:37 PM
ty mas 18, a si na vysokej? to si nastupil do skoly jak 4 rocny ? xD

DiAboL
9th February 2011, 02:38 PM
Icetea +1000 , chalan si pomylil uciliste s univerzitou.

grimasko
9th February 2011, 03:21 PM
ty mas 18, a si na vysokej? to si nastupil do skoly jak 4 rocny ? xD


Why not? Ja mam tiez 18 a na vysokej som mohol teraz koncit zimny semester v prvom rocniku.

Nezmysel
9th February 2011, 03:29 PM
bol som na osemrocnom GYM co znamena ze som usetril 1 ok lebo som siel z 4 triedy a ak by vas trapil moj vek v mraci mam 19 :D:D :beer2::beer2::beer2::beer2:

[Spis]Borovicka
9th February 2011, 03:34 PM
kolkateho marca ? :D

Arsony
9th February 2011, 04:02 PM
Lvl 2 requesty dočasně pozastaveny.