PDA

View Full Version : 0 points?



grimasko
8th February 2011, 10:44 PM
[xxxx] Captain Wins: ...
Rank (16zzz) points (0) lvl(1) ...

Preco maju autovouched hraci 0 bodov, kym neodohraju hru? Dost vyrazne to ovplyvnuje bodove vyhodnotenia na konci hry, v pripade, ze sa takyto hrac nachadza v niektorom time.

IcetEA_to_nedas
8th February 2011, 10:49 PM
to ale len tak nakkt ukazuje ne? ono sice kym nedohra hru pise ze ma 0 bodov ale bere to jak keby tu 1000ku mal, aspon ja som nepostrehol zeby mi proti takym hracom co nemaju ani hru nejak rapidne ubralo alebo malo pridalo,a to som hral s typkami co si spravili 3ja upe new nick,a dalo nejak 9 bodov

grimasko
8th February 2011, 10:53 PM
Tak preco, ked hram proti niekomu, kto ma 0 bodov, dostanem za vyhru 1 bod. No, ked hram proti hracom, ktory maju v priemere 900 bodov s hracmi, ktory maju v priemere 1100 bodov, tak dostanem +- 10 bodov.

Mankind WTF? Som zkurveny pointhunter (rebrik, pls, hod si to do podpisu :-* ) a sere ma, ze za hru dostanem 1 bod. Nic ine.

IcetEA_to_nedas
8th February 2011, 10:57 PM
nvm no, ja som to nikdy nejak extra neriesil ale mozno na tom nieco bude, to by vysvetlovalo preco aj ked hram pub vs pub dostanem niekedy max 1,5 boda...
ale ja pametam tusim som to hral s queegerom tu hru alebo uz neviem, napojil sa borec nemal ani jednu hru a chcel este 2 sloty moc si myslel tak som mu ich dal a dali nam cca 9 bodov, a 3ja z opacneho teamu nemali ani 1 hru...
ja tomu ladderu uz nechapem, od resetu je nejaky dojebany a posledne dni mi nezapocita do statov kazdu 2 hru, a niekedy neda ani body

grimasko
8th February 2011, 11:38 PM
Prave som dostal 3 body proti hracom s 1100 bodmi.
Asi sa podrezem.

MiZiGe
9th February 2011, 12:13 AM
ten system bodov vyrobili/testovali a používajú v SS, neviem prečo by mal byť zlý. Ak niekto študoval matematiku+vie programovať a chce pomôcť, stačí dať vedieť

grimasko
9th February 2011, 12:46 AM
Mna len zaujimalo, preco kazdy, kto dostane autovouch a neodohra hru ma 0 bodov. Pripadne, ci to ovplyvnuje konecny vysledok.

Nezmysel
9th February 2011, 02:25 AM
grimasko mi povedal ze mu tu mam napisat nieco pekne: Rebrik :omg:

KukAc
9th February 2011, 07:59 AM
Ak niekto študoval matematiku+vie programovať a chce pomôcť, stačí dať vedieť

Hlasim sa :D:D:D
Matematika mi problemy nerobi a programovat viem trocha :D

mankind
9th February 2011, 09:28 AM
Hlasim sa :D:D:D
Matematika mi problemy nerobi a programovat viem trocha :D

mg jasne, že ti matika problém nerobí ... šak si prvák/druhák na strednej? ... vtedy som aj ja vedel šetko bez problémov, ale jedna vec je vedieť vypočítať príklady a druhá vec je navrhnúť fungujúci algoritmus, ktorý by riešil daný problém, čo tu majú ...

aj keď nevravím, že nemáš šancu to zvládnuť ... :)

Ibalgin
9th February 2011, 10:57 AM
Hlasim sa :D:D:D
Matematika mi problemy nerobi a programovat viem trocha :D

jj ty máš fakt určite prehľad v matematike :D gj Viktor :D

KukAc
9th February 2011, 02:56 PM
mg jasne, že ti matika problém nerobí ... šak si prvák/druhák na strednej? ... vtedy som aj ja vedel šetko bez problémov, ale jedna vec je vedieť vypočítať príklady a druhá vec je navrhnúť fungujúci algoritmus, ktorý by riešil daný problém, čo tu majú ...

aj keď nevravím, že nemáš šancu to zvládnuť ... :)

Som si tym plne vedomi, tak np :D Ja tu len ironizujem xd

rebking
9th February 2011, 03:14 PM
to mi mazete posty len preto ze mam vlajku bahrajnu? sak viem pekne po slovensky

ArtSvk
17th February 2011, 12:44 PM
to mi mazete posty len preto ze mam vlajku bahrajnu? Sak viem pekne po slovensky

:d