PDA

View Full Version : Sfaturi in amor de la Mircea Badea!



DRG-
8th February 2011, 11:15 AM
Ce faci cand te paraseste femeia :)

0IncCp_-oC8

Din ce motive inseala femeile :huh:

XDjVbhcgoVY

Despre relatii & iubire

nlRp4w6bcnk

Opt atingeri care fac cat o mie de cuvinte :)

4wfk67qXuzo - partea I

qvjiSQ5urBs - partea II

[RO]Claudiu
8th February 2011, 11:33 AM
embed fail ?
0IncCp_-oC8

e haios mircea :D

DRG-
8th February 2011, 01:03 PM
Enjoy, post pareri experiente etc...

OsiRyS
9th February 2011, 01:10 AM
Are dreptate mircea....cand te paraseste o fufa cea mai buna arma a ta e indiferenta:)

LOGiStiK
11th February 2011, 06:30 PM
Au ajuns toti boii sa se dea experti psihologi =))

[RO]Claudiu
11th February 2011, 07:00 PM
taci ma k mircea nu e bou =))

DRG-
11th February 2011, 07:02 PM
Nu are dreptate ?!

Immortal.Dani
11th February 2011, 08:17 PM
el isi bate jok de toti :) e destept

LOGiStiK
11th February 2011, 08:26 PM
In proportie de 80% n-are. Dar sunt lucruri pe care le pot spune si eu si care orice persoana cu un IQ mai mare ca al unui cimpanzeu le poate gandi.
Insa nu ma deranjeaza ce zice neaaparat ci maniera in care o zice. E un adult si are niste gesturi si vorbe d'ale unuia de 16 ani, pe langa faptul ca vrea sa para amuzant aruncand cu kkt in altii, lucru pe care pot sa-l fac si eu, ca nu mi-e greu sa insult, nimanui nu ii e.
Pe de alta parte aici da sfaturi despre dragoste cand eu unul l-am vazut cu ce mari "frumuseti" umbla prin moll, iar cu alea nu cred ca are "relatii" =)) si vad ca stie chiar bine cum sunt inselati/parasiti barbatii, probabil vorbeste din experienta =))
But I know, sunt eu un prost si el e eroul ca face misto de oricine si puneti botu de parca ar sculpta singur un zgarie-nor.

[RO]Claudiu
12th February 2011, 12:50 AM
pe langa faptul ca vrea sa para amuzant aruncand cu kkt in altii

la televizor


lucru pe care pot sa-l fac si eu

si cum s-ar numi emisiunea ta ? =))


fii atent se razbuna pe carcotasi :

qHlVKLBHJs4


uite-te la el cum face senzatie ... o sa vrea dan diaconescu sa il infieze =))

DRG-
12th February 2011, 11:10 AM
In proportie de 80% n-are. Dar sunt lucruri pe care le pot spune si eu si care orice persoana cu un IQ mai mare ca al unui cimpanzeu le poate gandi.
Insa nu ma deranjeaza ce zice neaaparat ci maniera in care o zice. E un adult si are niste gesturi si vorbe d'ale unuia de 16 ani, pe langa faptul ca vrea sa para amuzant aruncand cu kkt in altii, lucru pe care pot sa-l fac si eu, ca nu mi-e greu sa insult, nimanui nu ii e.
Pe de alta parte aici da sfaturi despre dragoste cand eu unul l-am vazut cu ce mari "frumuseti" umbla prin moll, iar cu alea nu cred ca are "relatii" =)) si vad ca stie chiar bine cum sunt inselati/parasiti barbatii, probabil vorbeste din experienta =))
But I know, sunt eu un prost si el e eroul ca face misto de oricine si puneti botu de parca ar sculpta singur un zgarie-nor.

Sunt lucruri pe care le poti spune si tu, dar nu le spui :omg:. Gesturile lui sunt facute anumit ca sa ironizeze pe cei care scriu "articole" stupide. Diferenta inte el si restul e ca el vorbeste si noi nu. Daca toti romanii ar fi ca el nu ar mai s-ar face ceva in tara asta pt ca toti zic "mare lucru, si eu pot face ca el" dar nimeni nu face :). E mare lucru de la "a putea" sau "a vrea" la "a face".

CronYshor
12th February 2011, 11:42 AM
E comic Mircea Badea fratele meu ii urmareste emsiunea :))
Cand nam ce face ma uit si eu
e distractiv cum isi bate joc de lume :))
Intr-o emisiune zice : "pe mine ma amendeaza CNA in fiecare saptamana cu 100 de milioane si tie tie greu sa dai 15 milioane la unu care iai spart capul"
Deci acest om este in sensul bun "nebun"