PDA

View Full Version : ban hracov ^M4 a My_bad - znemoznovali start hry



Mr.Freeman
5th February 2011, 03:44 PM
dnes dňa 5.2.2011 asi o 15:30 som zalozil hru s nazvom "budeSP"
po naplneni hry som dal 3x príkaz SP na pomiesanie a seba som swapol na modru aby som mohol pisat mod, po odvotovani v hre. Lenze hraci ^M4 a My_bad po prikazoch SP neboli spolu v tyme, odmietol som swap tak leavli a zase sa napojili, leavli pri odpocte. Tak som ich kickoval pretoze znemoznovali start hry, oni sa pripajali stale znovu a znovu lebo mali rezervovane sloty 2 a 3 a len tak pre svoju radosť znemoznovali start ostatnym hracom. Ziadam o potrestanie tychto hračov!

mal by to dosvedčiť napr hrač luko36

LordDevil
5th February 2011, 04:18 PM
replay na ten leav a luko nech pride na forum to potvrdit

Mr.Freeman
5th February 2011, 04:47 PM
replay ti dat nemozem, lebo leavli pri odratavani
čo sa týka luka, mal by to dnes potvrdiť

Laryk
5th February 2011, 07:50 PM
replay? leavovali při countdownu a imo freeman máš mít ban ty, oni měli reserve na určité sloty a tys je swapoval :D a oni ban za BM pže se toto nedělá

LordDevil
5th February 2011, 08:08 PM
tak dodaj nejake potvrdenia hracov ktory tam boli v tej hre inak to closnem lebo to nemas jak dokazat.

Mr.Freeman
5th February 2011, 10:48 PM
počkaj pár dní, budem pisať tom lukovi, ked ho uvidim online

P.S.: Laryk, si hlupák. Nepis nic, NIKDE A NIKDY !!!

LordDevil
5th February 2011, 11:03 PM
a este otazka je ci ten luko tam bol:0to nemas tiez ako dokazat nemas screen pocitam cize to je nechytatelny dokaz.

Mr.Freeman
6th February 2011, 12:01 AM
boli tam viaceri samorezjme...plna hra, 10 ludi, ale ostatnych som si nezapametal...matto.7 alebo tak nejako neviem...ale ten luko mi slubil ze mi to potvrdi, nemôžeš od niekadial vytiahnuť akí ľudia tam boli?

LordDevil
6th February 2011, 12:04 AM
http://www.dotabot.net/bots_webpages/czsk/games.php tu najdes tu hru a tam je aj kto tam hral.

Laryk
6th February 2011, 12:22 AM
devile ale ta hra se nestartla, všechno se to dělo v lobby a nemá to jak dokázat protože nemá screeny a i screenama by se to jen těžko dokazovalo takže tu neni co řešit
freemane přestaň mě flamovat, ano?

Ibalgin
6th February 2011, 12:46 AM
I tak tí boti sú fakt nejak posraní, veď teraz čo sme hrali laro poslednú hru, neni vôbec o nej žiadny rep., akokeby sme ju vôbec nehrali, taktiež nezapočítalo body ofc :o)

Laryk
6th February 2011, 12:46 AM
mně se body nezapočetly z posledních 5ti her

Ibalgin
6th February 2011, 12:50 AM
podám žalobu, np

LordDevil
6th February 2011, 04:45 AM
nj nieje to cim podlozit cize close.