PDA

View Full Version : Ban [blackcat] mh



bhuvan
2nd February 2011, 04:14 AM
min 6 30 sun strike direct in mine, cu toate ca am mai stat in fog pe lane si apoi m-am retras. cand m-am retras direct sun strike in directia in care mergeam

min 8 si 2 secunde, fuge imediat in jos spre runa, golindu-si bottle-ul dinainte de a vedea runa

min 8 si 11 secunde vine wind in spatele lui, de cand era wind pe deal el isi da runa de inv

min 10 si 25 secunde da sun strike in baza la noi exact pe blood, cu toate ca el mai ramasase pe lane atunci cand eu murisem ( a venit inspre turn si apoi s-a dat back baza)

min 12 si 38 secunde selecteaza pe blood care e in fog pe apa

min 29 isi face din timp ghost walk cand se teleporteaza wind sus

hahaha altu cu mh. min 33 tide face semn fix pe pudge care e in fog + invizibil. inainte de asta facuse semn la roshan, unde vroiam sa mergem noi

min 34 si 10 secunde sun strike fix pe mirana

min 35 e intrebat de screen nu vrea sa dea, pleaca din baza spre padure la scourge, isi goleste din timp bottle sa ia runa ( asta poate sa fie ok deoarece prin minutul 34 erau de-ai lui pe langa roshan si e posibil sa fi vazut ca nu e runa :-? )

apoi tide face semn pe blood, invoker se retrage ( blood face shop, se intoarce spre rau ) , se intoarce si invoker, dar inainte sa fie vazut de blood isi prepara ghost walk si il casteaza imediat

min 37 secunda 45 dupa ce wind intra in fog, el tot il are selectat

min 40 se duce la runa pt regen golindu-si din timp bottle

min 41 secunda 45 dupa ce moare isi pastreaza selectul pe wind ( intrand in fog)

min 42 secunda 6-7 dupa ce selecteaza scurt pe pudge, selecteaza iar pe wind atunci cand urca dealul, tinand selectul si cand wind intra in fog

min 47 secunda 25 semne disperate la roshan

min 48 secunda 27 dupa ce omoram roshanu select pe mine cand ma teleportam
Deci cam astea ar fi fazele pentru care il suspectez pe domnul [blackcat] de map hack. Si am screens cu 2 selecturi pe mirana la noi in baza pe la inceputul jocului.

Daca se poate check si tide de mh pt ca am stat la domnu o groaza. Sau daca nu o sa ma uit si pe tide maine.

RaouL
2nd February 2011, 07:47 AM
[blackcat] = pisiknebuna - ban + lock pe cont

dgavril
2nd February 2011, 11:31 AM
min 37 secunda 45 dupa ce wind intra in fog, el tot il are selectat

o unitate selectata in "daylight"(care nu este in fog) care apoi intra in FOW ramane selectata pana cand :



pana cand selecteaza altceva
pana cand invie daca era mort



check this : http://eurobattle.net/showpost.php?p=1200975&postcount=8

iar pozele pe care leai pus sunt bug-uri ... autoselect pe host.

in rest nu stiu.
poate am sa ma uit.

PisikNebuna
2nd February 2011, 03:50 PM
:O:O pisiknebuna?....lol??!! m-am lasat de dota nu mai joc,daca are "cat" in nume nu inseamna ca sunt eu!

RaouL
2nd February 2011, 04:07 PM
Datele nu mint. Aceeasi clasa de ip + last login owner .

ps : Nu ne intereseaza parerea ta. Te rog nu mai posta !

PisikNebuna
2nd February 2011, 04:10 PM
inainte sa arunci cu acuzatii probabil am aceiasi clasa de ip-uri pentru ca suntem intr-o retea de 9 persoane conectate la acelasi modem VDSL si nu sunt singurul care joc dota
off topic:da eu sunt vinovat pt toti cei care joaca cu mh

mapY^
2nd February 2011, 04:14 PM
Ba ratatule da ti'a zis sa taci ma, sa nu mai postezi, mergi si canta la alta masa, ratatule .

PisikNebuna
2nd February 2011, 04:19 PM
vb frumos bai saracule ca nu te-am jignit eu am zis ce am avut de zis te bagi si tu in seama ca tanga in ***.te-ai vazut si tu moderator si te ridici cu pretentii,jet pupincuristule

demon-storm
2nd February 2011, 04:38 PM
vb frumos bai saracule ca nu te-am jignit eu am zis ce am avut de zis te bagi si tu in seama ca tanga in ***.te-ai vazut si tu moderator si te ridici cu pretentii,jet pupincuristule
Pe mapy il cunosc de mult, poti sa-i zici orice mai putin pupincurist. Cat despre comportamentul tau de maidan, vei ramane multa vreme la spalat de masini. Auzi retea de noua persoane =))) eu zic sa te duci la colindat la alta casa.

PisikNebuna
2nd February 2011, 04:39 PM
stai linistit ca nu spal nici o masina si nici nu am 300 de kg de atata dota in fata calculatorului.

mapY^
2nd February 2011, 05:16 PM
Ohmagad, cat esti de dur, sunt super pupincurist :(((( cum de m'ai prins, am o cadere ...

RaouL
2nd February 2011, 06:27 PM
Ti-am zis sa nu mai postezi.

Si nu ma lua cu vrajeli de ale tale. ca oricum esti aceeasi persoana.

Chiar daca nu erai.... nu intrai sa te uiti... !

Puteti avea 15 000 de persoane aceeasi clasa de IP.

Dar last loginu te-a dat de gol !

Si am incheiat acest subiect despre PisikNebuna aka [BlackCat] aka alte N conturi !