PDA

View Full Version : Al^^Akir



Alakir
1st February 2011, 01:29 AM
Pravidla pro CzSk kanál

Bot (Aguard) kickuje za vulgární slova jako
Hidden Text click here to show

Pokud budete tato slova používat, tak dostanete kick z kanálu a při opakovaném prohřešku ban.

Na kanále nejsou povoleni Ghosti. Pokud chcete hostovat hru přes Ghosta musíte se připojit na jinný kanál a ovládat vašeho ghosta pomocí whispů. (např: /w jménoghosta !pub ackogame)
(Doporučujeme kanál w3-bots).

Co se týče spamu - můžete v 10 vteřínách na kanál napsat maximálně 3 zprávy.

Pokud budete porušovat tyto pravidla o spamu dostanete kick a při opakování i ban.

Hraní her na kanále Cz/Sk

1. Je přísný zákaz používání Namespooferu
2. Je přísný zákaz používání Map Hacku nebo Gold Hacku
3. Je přísný zákaz opoušťení her pokud k tomu nemáte vážný důvod ( pistole u hlavy )
4. Je přísný zákaz AFK delší 5 minut pokud k tomu nemáte vážný důvod (motorovka u hlavy).
5. Je přísný zákaz udělovat hráčům bezdůvodné mute. (Nevztahuje se pokud hráč například spamuje nebo nadává).
6.Je prisny zakaz votekickovania hracov a banovania pokial neporusia pravidla(napr.nechava sa naschval zabit,afkuje,predava itemy spoluhracom,...)v takom pripade ban hosta ktory ban zada bez porusenia tychto pripadov a aj hraca ktory votekick odstartuje.
7.Je prisny zakaz davat bany ludom po akceptovani prikazu !ff tymto prikazom hra konci a body ma kazdy zaratane cize hra sa nemusi dohravat.V takom pripade ban hosta ktory zada ban po akceptovani !ff



Tak ak su tu nejake ine pravidla o ktorych neviem sem s nimi, ale inak
1. Aguard sa tyka channelu pokial viem, nie ingame hry( tudis nechapem preco davate bany za ingame chat ktory s channelom nema nic spolocne )
2. jedine co sa tyka nadavania je pravidlo cislo 5 a ide o bezdovodne mute!
3.Porusovania o kicku z channelu alebo banu sa opat ako pripominam vyrazne tykaju iba channelu !!!! podla vasich pravidiel
4. Ten samotny thread ma nazov Pravidla pre CZ SK CHANNEL!!!!!! ne cz/sk hry
5. Neberte to tak ze by som tu chcel robit flame, ale uz ked mi LordDevil pise ze to mate v pravidlach , tak to tam aj dajte, mne nerobi problem povedat OK, mas pravdu, ale vadi mi ked mi ju niekto vnucuje a nema ju.
6. Je mi jasne ze mi unban nedas Lorde, a ci mi ho vobec das po tomto threade, ale bolo by super keby ste to aspon opravili, ked uz chcete aby sa tie pravidla tykali aj toho co sa deje v hre, a ked to tak bude, verim ze na channeli bude tak o 70 hracov menej, alebo sa vsetci naucia rozpravat slusne ( vcetne mna )

Blood and honor....

Arsony
1st February 2011, 01:41 AM
Máš pravdu, sorry my bad, nejspíš je dírka v pravidlech. Nevšiml jsem si jí a lord nejspíš taky, doufám že to do příště fixne.

Takže ještě jednou promiň.

ps.: těší mě, že si se k tomu postavil jako rozumný člověk a ne jako tvůj druhý zabanovaný kolega a byl jsi schopný se obhájit a kloudně odargumentovat. Jestli by to bylo možné chtěl bych stáhnout svůj poždavek banu na tohohle člověka, ukázal že se umí chovat na úrovni a to v té hře byl nejspíš chvilkový výpadek.

howgh

Alakir
1st February 2011, 01:43 AM
Dakujem :)
A btw odbanujte mi pls Al^Akir, dostal som omylom ban ked mi jeden clovek po tom ako niekto leavol, a odovotovalo sa rmk, dal ban lebo to dopisal ako som ja leavol :D
Al^^Akir som mal len prezatial aby som mohol hrat, myslim ze uz to je ajtak 3 dni odkedy som ban dostal, ak by to bolo mozne :)

Ak nie, tak si pockam este :P

LordDevil
1st February 2011, 02:23 AM
uznavam nebolo to v pravidlach co sa tyka ingame ale tiez musis uznat ze tvoje chovanie v tej hre tiez nebolo na mieste a ten ban som ti dal podla mna opravnene.takych to ludi sa snazim krotit vsetci sme ludia a nadavat celu hru nieje normalna konverzacia normalnych ludi.na unban mas druhu sekciu.