PDA

View Full Version : level 2 pls [+]



iFound.WRATH
30th January 2011, 11:08 PM
1.) Numele si Nickname-ul folosit pe eurobattle.net.

Constantin / iFound.WRATH


2.) Varsta ta.

22


3) Propria ta apreciere despre care iti este comportamentul si nivelul de joc.

am rabdare destul de multa. am rabdare sa explic strategia sa dau sfaturi si pot accepta critica, fie ea constructiva, sau injuraturile lu mapy, np np; nivel de la average in sus


4.) Un scurt istoric despre tine, ca jucator de DotA.

joc de 5 ani dota am inceput pe LAN apoi pe dota-allstars, garena publice, garena private (DGL, RCPL etc) apoi mi-am gasit niste amici in Cluj care aveau si ei intentii serioase, ne-am pus pe antrenamente cu long-nighturi, concursuri LAN, turnee online, cw-uri de pe undernet, am participat 2 sezoane in ESL pro (primul doar am rezistat, al 2-lea am fost descalificati pt inactivitate, ca m-am apucat de facultate serios, in anu 3 =)) si apoi m-am lasat de dota competitiva si treptat nu am mai jucat dota deloc; apoi am inceput sa joc din nou, pe eurobattle, de la javert de la calc, cu nick-ul raducu05 :D incet incet channel-ul Romania a crescut si akuma uite am alt nick alt clan si incerc sa joc dota serios din nou)

nu e chiar asa "scurt" istoricul acesta dar asta e. hater-i vor pune tl;dr si np ^^ btw nick-ul pe garena e "tovarashu" si mi se zice "tov", prescurtare :) incantat de cunostinta :)


5.) Ati citit regulile si sunteti de acord cu ele ?

da


6.) Daca ai ceva de adaugat la cererea ta (replay), adauga la acest punct.

salvez toate replayurile si am multe in "autosaved" daca e nevoie imi spuneti si caut unu in care sunt capitan si postez

GL HF

iFound.WRATH
30th January 2011, 11:10 PM
SUPPORT...E BUN RAU DE TOT...dupa cum stie toata lumea de altfel!!!

mapY^
30th January 2011, 11:10 PM
Da pai ... meriti lvl 2 doar ptr ca te'ai autodepasit facand cererea !
xD Have Fun.
P.S. Scoate partea cu injuraturile lu mapy^ k te crede lumea, ma pui intr'o lumina proasta :)

iFound.WRATH
30th January 2011, 11:34 PM
ce vorbest ma mapy, akuma o sa-si dea lumea seama ca sunt un mincinos, ca e arhicunoscut faptul ca tu nu injuri deloc :D

PS1: ma refeream injuriile amicale ba nu random, gen "fmm de noob mapy" etc xD
PS2: NOT.

mapY^
30th January 2011, 11:37 PM
Da ma, inteleg febra care te cuprinde ... Ti se incalzeste peptu cand faci un fail pick ... GL, oricum o sa'ti dau lvl 1 la prima greseala !!! =))

DRG-
31st January 2011, 06:47 AM
!supp :D
!dev mapy

RaouL
31st January 2011, 12:07 PM
Citez : "Mi-ati scos lvl-u , nu fac cerere nici sa mor" , sau ceva in genu asta ai zis.
=))

!Promovat