PDA

View Full Version : dezo lvl 2 request



Dezoo
30th January 2011, 10:36 PM
* nick: Dezo hram 5 rokov, pochadzam z malej dedinky kde je vela ciganov a som v podstate rasista
* lvl 2 chcem preto, lebo sa casto stretavam s demenciou u niektorych hostov a chcem to riesit, lvl 2 prinasa este vyhody ako mutovanie lvl 1 hracov, co by sa mi celkom zislo
* som normalny ale tak som zvyknuty komentovat a rozkazovat a tym priniest hru do vitazneho koncu, no zial niekedy sa najdu jedinci ktori ma neposluchaju :O
* viem perfektne last hitovat, rychlo a ucinne reagujem na zlozite situacie
* http://www.upnito.sk/subor/dfeccd55c6c6d074077666c2777d38bc.html

mozno trochu lamersky replay ale tak iny nemam zatial ulozeny z tejto novej mapy, bol by som za nejaku hru s vouchermi najradsej

Boyyx
31st January 2011, 12:06 AM
joke ? :)

IcetEA_to_nedas
31st January 2011, 12:10 AM
mna si tymto topicom nehorazne pobavil, takze jednoznacne supp :-D
btw; boyy, ak si este tu a čitas to tak prid na xpam a napis mi na nick [np]WeEy, je mi jedno aky fake lognes :D

Boyyx
31st January 2011, 12:31 AM
ok :D

BossBoT
31st January 2011, 10:07 AM
:d :d :d

Medved_EDDY_xD
31st January 2011, 02:14 PM
:D:D dobrej vtip, SUPORT!!!

DiAboL
31st January 2011, 03:51 PM
Urcite sup, este ma aj dobry nick ktory sa vobec nepodoba ciganom kedze je rasista... a ja by som mu dal rovno lvl 5 nech da vsetkym ktori sa na neho zle pozru ban!!!:happy2::happy2:

Madoff
31st January 2011, 03:55 PM
Je to uplne jedno, tento server je vypiceny

Medved_EDDY_xD
31st January 2011, 03:59 PM
Je to uplne jedno, tento server je vypiceny
+1:vuvu::vuvu:

Dezoo
31st January 2011, 04:26 PM
lol :D pisal som to trochu v nalade, necakal som ze az takto zle som to napisal tak to trochu opravim, ...som z malej dedinky, nie som cigan, ale zije ich tu dost, rasista tiez nie som ale nemam ich rad lebo kradnu a stava sa ze sa s nimi pobijeme alebo mi zbiju kamaratov bez dovodu... a lvl 2 chcem pre vyhody ktore z toho plynu... a ked ho ma kukac tak preco ne ja :omg:

dnes 2 odohrane hry prikladam
bone http://www.upnito.sk/subor/4fbba5efc4786a8248b3acf931ac15ef.html

yurneo http://www.upnito.sk/subor/db4e988ffadd3c4b2efdb660a1804c4b.html

poteste maleho chlapca :) :cool2:

Medved_EDDY_xD
31st January 2011, 06:09 PM
ROFL :D ty si to nepochopil...ale np.. :D:D TO CO TU DAWAS ZA REPLAYE?? CARRY?? :D sa zobud! hod sem roam/sup a ne take sracky

grimasko
31st January 2011, 06:17 PM
a ked ho ma kukac tak preco ne ja :omg:

Vratte kukacovi lvl 1, lebo na toto sa imo bude odvolavat vela hracov.

BossBoT
31st January 2011, 07:18 PM
ja som ten vyrok pouzil a ziskal som lvl 2 tak gl :D

DiAboL
31st January 2011, 08:22 PM
Prestante kuky je strasny pro, a nikdy neflamuje, a uz vobec nie vsetkym friendom ked to pisem jednemu. A taktiez je to pro kapitan ktory pikne 5 x support a kazdy solo, z toho jeden na roshana. Ja by som dal dezovi-rasistovi sancu:happy2:

_BoH_
31st January 2011, 10:17 PM
* nick: Dezo hram 5 rokov, pochadzam z malej dedinky kde je vela ciganov a som v podstate rasista
* lvl 2 chcem preto, lebo sa casto stretavam s demenciou u niektorych hostov a chcem to riesit, lvl 2 prinasa este vyhody ako mutovanie lvl 1 hracov, co by sa mi celkom zislo
* som normalny ale tak som zvyknuty komentovat a rozkazovat a tym priniest hru do vitazneho koncu, no zial niekedy sa najdu jedinci ktori ma neposluchaju :O
* viem perfektne last hitovat, rychlo a ucinne reagujem na zlozite situacie
* http://www.upnito.sk/subor/dfeccd55c6c6d074077666c2777d38bc.html

mozno trochu lamersky replay ale tak iny nemam zatial ulozeny z tejto novej mapy, bol by som za nejaku hru s vouchermi najradsej

:DD:D ta dedinka s ciganma :D:D:D:D

nvm naco ti je lvl2 ? mas svojho bota a na tomto si mozes zalozit prakticky kedy chces aj bez lvl2 a nema skoro zadnu vyhodu oproti lvl1

KukAc
1st February 2011, 01:00 PM
a ked ho ma kukac tak preco ne ja :omg:

jj, ty urcite...


ja som ten vyrok pouzil a ziskal som lvl 2 tak gl :D

a ty duplom.


Inak dobry joke request, ale gl xd

BossBoT
1st February 2011, 04:45 PM
vsak kukac nie je VNA tak to je nic to moze byt potom kazdy lvl 2 :)

KukAc
1st February 2011, 04:47 PM
vsak kukac nie je VNA tak to je nic to moze byt potom kazdy lvl 2 :)

Ty po sebe citas? Alebo si tu len veselo posthuntujes?

[W3PD]rebrik
1st February 2011, 04:47 PM
viem perfektne last hitovat

you made my day

DiAboL
1st February 2011, 05:38 PM
Sak nechapem co tu riesite, tak mu dajte sup a uvidite ci vie pickovat, lajnovat... Ked to bude ok, tak preco nie lvl 2, sak manner ma dobry, skoro ako ja:happy2:

IcetEA_to_nedas
1st February 2011, 06:17 PM
Sak nechapem co tu riesite, tak mu dajte sup a uvidite ci vie pickovat, lajnovat... Ked to bude ok, tak preco nie lvl 2, sak manner ma dobry, skoro ako ja:happy2:

vtipalek :cool:

sorry, ale ked vidim co pises musim sa opakovat :-D ale zmenil som ti smajlika

BossBoT
1st February 2011, 06:40 PM
Ty po sebe citas? Alebo si tu len veselo posthuntujes?

ja som posthunter ci co precO?

[W3PD]rebrik
1st February 2011, 07:26 PM
nie ty si prijebany posthunter

KukAc
1st February 2011, 09:20 PM
ja som posthunter ci co precO?

Ty obvykle pises uplne "off" a obcas to vyzera fakt tak, akoby si len posthuntoval... Viem je to trapne furt opakovat sa, ale co narobim, ked je to tak.

[W3PD]rebrik
1st February 2011, 10:39 PM
to ze napise v jednom topicu mozno 4 posty len zo smajlikny mi pride dost KOKOTNE

Arsony
2nd February 2011, 11:08 AM
jk. Levely 2 se nedávají na to aby ste mohli mutovat hráče ve hře a základat hry bez resů ale na to aby se hrály challenge. Už teď je 80% lvl 2 userů useless protože chally nás hraje defakto 5 lidí stále dokola.

KukAc
2nd February 2011, 12:45 PM
jk. Levely 2 se nedávají na to aby ste mohli mutovat hráče ve hře a základat hry bez resů ale na to aby se hrály challenge. Už teď je 80% lvl 2 userů useless protože chally nás hraje defakto 5 lidí stále dokola.

nj skoda, ze je nas len 5 :O

DiAboL
2nd February 2011, 05:08 PM
Ono to je ten problem je skoda ze niektori co maju lvl 2 v zivote kapitana nevideli... Takze hrat challenge napr. arso proti kukacovi je v podstate autowin tym ho nechcem urazit:) , a nielen proti nemum, takze niekedy je ten lvl 2 niektorym uplny zbytocny...:tiphat:

grimasko
2nd February 2011, 05:14 PM
nj skoda, ze je nas len 5 :O

http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/members.php

Captains
Name
[w3pd]rebrik
mankind-svk
bonbon
rasta_ryba
laryk
kukac
winner-
sirka
grimaskoo
phantasy
staropramen
smato
[o_o]deathman
[spis]borovicka
myst3rious
peopl3sh1tcz
sexicnybrutalus
artsvk
eph3dr1ne
godlike[cze]
tt_sweety.
tender
hannak
arsony

Nech ratam akokolvek, vzdy mi vyjde cislo vecsie, nez 5. How's that possible?:beer2:

Arsony
2nd February 2011, 05:44 PM
http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/members.php

Captains
Name
[w3pd]rebrik
mankind-svk
bonbon
rasta_ryba
laryk
kukac
winner-
sirka
grimaskoo
phantasy
staropramen
smato
[o_o]deathman
[spis]borovicka
myst3rious
peopl3sh1tcz
sexicnybrutalus
artsvk
eph3dr1ne
godlike[cze]
tt_sweety.
tender
hannak
arsony

Nech ratam akokolvek, vzdy mi vyjde cislo vecsie, nez 5. How's that possible?:beer2:

protože nečteš co píšu. Anyway když už si sem dal ten seznam tak si spočítáme ten seznam kdo všechno hraje chally.

-raz za čas bonbon nebo ryba, popřípadě winča (to je taky skoro jako jeden člověk stejně jako my)
-já hannak sweety a efedrin (většinou hrajeme spolu takže to je skoro jako jeden kapitán)
-borovicka
-kukac
-občas grima
a párkrát jsem viděl i mysta.

Takže si spočítej kolik těch kapitánů má ten level 2 úplně k ničemu

[W3PD]rebrik
2nd February 2011, 06:00 PM
ja sa svojho lvl2 kludne vzdam nech to ma lepsi priemer :(

grimasko
2nd February 2011, 06:38 PM
...

Zrejme Ta chapem zle (v co dufam), ak si myslim, ze atakujes moju osobu, akozto som nepochopil tvojmu slovu v predchadzajucom prispevku. Chcel som poukazat na Kukacov fakt, ktorym tvrdi, ze na acku ma hra nizky pocet kapitanov (5), co je samozrejme omyl.

KukAc
5th February 2011, 04:38 PM
:smile2:
Zrejme Ta chapem zle (v co dufam), ak si myslim, ze atakujes moju osobu, akozto som nepochopil tvojmu slovu v predchadzajucom prispevku. Chcel som poukazat na Kukacov fakt, ktorym tvrdi, ze na acku ma hra nizky pocet kapitanov (5), co je samozrejme omyl.

Neviem naco sa tu hras, ale np.


Už teď je 80% lvl 2 userů useless protože chally nás hraje defakto 5 lidí stále dokola.

Imo arsony to pisal 1.
A pls, precitaj si tento thread od zaciatku. :smile2:

Ibalgin
5th February 2011, 05:31 PM
-raz za čas bonbon nebo ryba, popřípadě winča (to je taky skoro jako jeden člověk stejně jako my)
-já hannak sweety a efedrin (většinou hrajeme spolu takže to je skoro jako jeden kapitán)
-borovicka
-kukac
-občas grima
a párkrát jsem viděl i mysta.

Takže si spočítej kolik těch kapitánů má ten level 2 úplně k ničemu

anyway, tie chall hrajú beztak stále tí istí hráči :oops:

grimasko
5th February 2011, 05:51 PM
Kukac, nepochopil si ma. Preco ma to neprekvapuje?

KukAc
5th February 2011, 06:33 PM
Kukac, nepochopil si ma. Preco ma to neprekvapuje?

Aha, tam je "kukacov FAKT", tak potom sry :happy:

Arsony
6th February 2011, 11:32 PM
Přestaňme offtopicovat chalani. Já tím chtěl jen říct že si nemá mr. dežo dávat lvl 2 request jen kvůli tomu aby mohl zakládat hry bez resů a dávat ve hrách mute hráčům ;) Protože to tak nedostane. Zvrhlo se to v offtopicovou diskusi o tom kolik kapitánů hraje chally atd.

Arsony
9th February 2011, 01:51 AM
banned za manner, nemá nárok na lvl 2.

not support.

IcetEA_to_nedas
9th February 2011, 02:00 PM
este daj close a budes pan arsony :D

[Spis]Borovicka
9th February 2011, 02:24 PM
!deny
strasne zly maner.
a lvl2 je na challenge a tym aby sa zvysovala uroven hracov a nie na mutovanie hracov.

DiAboL
9th February 2011, 02:25 PM
jako to je vidiet ked sa toho chopi maros, skoncila sranda pre czsk hracov. Len tak dalej !:happy2:

[Spis]Borovicka
9th February 2011, 02:26 PM
len aby si nebol dalsi v rade :D

DiAboL
9th February 2011, 02:27 PM
maros, nezabudni kto ta naucil hrat dotu, este na pube pred ackom, takze neverim ze by si mi to spravil. + podporil som ta na poste moderatora!