PDA

View Full Version : ban hate_me



lubacos
30th January 2011, 03:24 PM
Ok, dostal som tyzdnovy ban za vulgarizmi na tuto osobu, ktory je opravneny to uznavam ale zaroven si hovorim, ze az uz maju byt vulgarizmy adresovane na nejaku osobu, tak prave na takuto. Vsetci sa tu rozplyvaju bad manerom a ako velmi ruinuje hru a ako tazko sa to znasa ostatnym v teame, ale neni toto ovela vacsi gameruin?, co na to ty dalsi 4 ludia, ktory potom stravili tu hodinu ktoru si prisli zahrat utrpenim?
Situacia niekde s 3/4 hry pir nasej vezke strygwir na mna dal ucko a zacal to do mna solit stal som a a solil som to do neho tiez, mam 200hp on 500, je tam lina a na stojaceho!!! strygwyra netrafa stun, nasledne praskne ucko do creepa, ja zomieram strygwyr so smiechom uteka domov s killom!
Navyse by som chcel aby si sa na to pozrel s inej strany lord. Ak by tu linu hral niekto znamy, trebars ja neviem master eddy, a robil by pocas celej hry to co robil tento jedinecny chlapec a niekto by ho sem nahlasil za gameruin, pravdepodobne by ten ban dostal, pretoze by bolo jasne ze to robil naschval. A teraz sa chcem opytat, ako mam vediet, ze to nerobil tento clovek naschval? V tomto krasnom obdobi acka, ked ma kazdy 10 nickov ci to nebol niekto, kto vedel co robi a robil to naschval?

Hrac neustale ruinova hru ostatnym svojimi cilene kazenymi akciami, vid replay

http://www.ulozto.cz/7622011/lubacos-w3g

ja: lubacos
on: hate_me
vopred dakujem!

ps: vlastne toto je tema, ktorej je podla mna tu na battly treba venovat trosku viac pozornosti, pretoze ak je v pohode to co spravil on, tak potom ja, alebo kazdy iny hrac tu na battlnete sa moze napjit do hry, picnut si trebars bristla a ako prvy item ist refresher, chodit medzi 5 tich odovzdavat frag a ak nebodaj niekto napise ze ja som kokot, nahlasim ho a dostane ban na tyzden.
Je toto ok lord? Takto chcete aby to bolo?
Bol by som rad, keby sa tu k tomu vyjadri viac ludi, pretoze podobne problemy urcite zazili aj iny.
Ak bude potrebne poziadam ludi co hrali tu hru v nasom teame aby sa sem prisli k tomuto vyjadrit, pretoze mali naj jeho gameruin podobny nazor ako ja.

LordDevil
30th January 2011, 04:20 PM
ja som to pozeral a posudil som to spravne si myslim.