PDA

View Full Version : Icoane



SunAndMoon
29th January 2011, 04:47 PM
Citeam eu pe forum una, alta si dau peste anuntul despre icoane. Mi-i se pare...aiurea. Nu faptul ca dati icoane ci faptul ca dati icoane doar unor persoane. Sa fiu mai explicit: Dati icoane pt top 20, pt top k/d, pt top CS. Pe langa asta , doar pentru chall-uri. Intr-adevar ii ok faza cu chall, dar gresiti dand doar pt top farm/killer. Si cum ramane cu cei care joaca tot timpu support? Ma tenta sa iau si eu un icon ca is satul de iconul actual. Dar se pare ca nici o sansa. Cu scor gen 1-8-30 n-am nici o sansa. Sa nu mai zic cu CS gen 4-20. Ar trebui sa se aleaga castigatorii dupa alte criterii.

OsiRyS
29th January 2011, 05:37 PM
Foarte adevarat ce spune omul mai sus....joci suport pt a lua altcineva icoane...




P.S.: Dak nu ai o icoana...vezi ca sunt la biserica multe:)

-Decay-
29th January 2011, 08:21 PM
pps: aratami tu mie un support bun pe ro si atunci o sa se face ceva in legatura cu asta

demon-storm
29th January 2011, 09:08 PM
pps: Aratami tu mie un support bun pe ro si atunci o sa se face ceva in legatura cu asta
tu ma =))

El.Grande.Oso
29th January 2011, 09:34 PM
eu in general joc suport, 80% din meciuri

dar totusi, daca te joci doar pentru icoane nu te obliga nimeni sa joci aici :tiphat:

-Decay-
29th January 2011, 09:36 PM
da zi si cum te cheama
si eu nu joc support pe ro demon

RaouL
29th January 2011, 09:54 PM
Daca joci bine support, capitanu o sa aiba incredere in tine si o sa-ti dea si carry.
Oricum si cu support intri in top daca castiga teamul tau.

demon-storm
29th January 2011, 10:02 PM
Daca joci bine support, capitanu o sa aiba incredere in tine si o sa-ti dea si carry.
Oricum si cu support intri in top daca castiga teamul tau.

+1
Daca esti supporter bun, e cel mai probabil ca teamul tau sa castige, iar tu iei puncte pe asta. Macar invatati supporterul calumea daca nu stiti sa farmati :S

-Decay-
29th January 2011, 11:17 PM
ps: eu fiind jucator only support in jocurile calumea am avut locu2 best kd pe ss la un moment dat

demon-storm
29th January 2011, 11:18 PM
Si eu am fost #1 pe safelist la un moment dat =)) depinde de echipa foarte mult

-Decay-
29th January 2011, 11:21 PM
unde dracu am spus eu acolo locu meu in ss?
eu am spus doar ca si supportu poate sa aiba best kd

OsiRyS
30th January 2011, 04:28 AM
Pai daca "support"-ul are best k/d.... atunci nu mai e suport......un suport bun lasa kill pt un carry

-Decay-
30th January 2011, 10:46 AM
best kd=deaths putine assistss SAU kills multe

SunAndMoon
30th January 2011, 10:57 AM
pps: aratami tu mie un support bun pe ro si atunci o sa se face ceva in legatura cu asta

Eu joc decent. Nu stiu daca am avut ocazia sa jucam impreuna dar cand vrei putem juca.


Daca joci bine support, capitanu o sa aiba incredere in tine si o sa-ti dea si carry.
Oricum si cu support intri in top daca castiga teamul tau.

Eu refuz sa joc carry sau captain momentan. Imi place support si asta am studiat la altii. Incep sa joc si carry in curand.

unde dracu am spus eu acolo locu meu in ss?
eu am spus doar ca si supportu poate sa aiba best kd

suportu best kd? :unsure: Atunci e un fail support. Sau one-sided game.

-Decay-
30th January 2011, 12:46 PM
tu nu cred ca intelegi exact ce trebuie sa faca supportul
supportul trebuie sa faca cat mai multe assists cu cat mai PUTINE deaths, intrun teamfight poti face 5assists pe cand un carry sigur nu va lua toate5kills, deci u do the math

SunAndMoon
30th January 2011, 03:36 PM
1 assist = 1 kill la scor?

-Decay-
30th January 2011, 04:05 PM
probabil, nuj exact sigur dar se ia si assists in calcul

SunAndMoon
30th January 2011, 06:00 PM
Atunci e ok. Multumesc de lamuriri. Defapt nu ar fi logic 1 kill = 1 assist pentru ca assist faci mai multe, cum spuneai si tu.

Immortal.Dani
30th January 2011, 08:04 PM
decay mass pro gandeste ca un intelectual

-Decay-
30th January 2011, 08:36 PM
incerc si eu da nu'mi prea iese

DRG-
30th January 2011, 08:48 PM
din cate stiam eu.. K/A = +1
si D=-2

no?

-Decay-
30th January 2011, 08:59 PM
dunno, duncare, i is pro, u is not 2bad so sad