PDA

View Full Version : Technický dotaz



Arsony
20th January 2011, 10:31 AM
Smím vyžadovat ban pro někoho kdo se mě pokusil úmyslně kicknout ze hry a zabanovat ( skoro se mu to povedlo chyběl 1 vote u votekicku) a taky pro lidi kteří dali yes aniž by k tomu měli omluvitelný důvod? (měl jsem rikiho, totálně přefermaného a tým sentinel by kickem získal výhodu a je možné že by ještě hru otočili ve svůj prospěch. Hráč který se mě pokusil votekicknout byl paradoxně z mého týmu). Myslím že takového chování je naprosto nepřípustné a mělo by se zabránit aby se opakovalo exemplárním zabanováním hráčů kteří se prohřešili.

Celkově bych chtěl tímto nakousnout téma votekickování hráčů či už z důvodu skillových nedostatků nebo jiných (třeba osobní zaujatost jako v hře o které jsem mluvil výše). Přijde mi to jako blbost. Přece jen hry na áčku jsou defakto pub (čti každý má právo tam hrát není tam žádné skillové omezení) a to některým zabedněným jedincům nedochází, tudíž se snaží skillově slabším hráčům zabránit v hraní tím že je votekicknou a následně jim dají ban. Přijde mi to jako naprosto unmannered a nefér chování a dle mého názoru by se mělo do pravidel přidat další a to že "Příkaz votekick slouží pouze pro kicknutí hráče který provádí úmyslný gameruin (např.: afkuje u studny, očividně úmyslně nabíhá na smrt, ničí ostaním itemy apod.), v případě abusování toho příkazu na hráče který se neprovinil proti pravidlům o gameruinu (pod to bych jasně stanovil a definoval co přesně gameruin je a není aby nebyly spekulace) by měl ten kdo příkaz zadal + všichni kteří dali yes aniž by si byli vědomi že by dotyčný hráč pravidla porušoval dostali exemplární ban. Například pro zadávače příkazu 3 dny, pro ty co dali yes 1 den. Je to na vás ale já bych to nějak řešil. Tihle unmannered s prominutím kokoti, kteří kickují slabší hráče odrazují takové hráče od zařazení do komunity a tak nám hráčů ubývá a ubývá a žádní nepřibývají, čímž prokazatelně škodí komunitě.

replay dodám jakmile mi bude řečeno že to má smysl něco takového vyžadovat.

FogyX
20th January 2011, 11:26 AM
Smím vyžadovat ban pro někoho kdo se mě pokusil úmyslně kicknout ze hry a zabanovat ( skoro se mu to povedlo chyběl 1 vote u votekicku) a taky pro lidi kteří dali yes aniž by k tomu měli omluvitelný důvod? (měl jsem rikiho, totálně přefermaného a tým sentinel by kickem získal výhodu a je možné že by ještě hru otočili ve svůj prospěch. Hráč který se mě pokusil votekicknout byl paradoxně z mého týmu). Myslím že takového chování je naprosto nepřípustné a mělo by se zabránit aby se opakovalo exemplárním zabanováním hráčů kteří se prohřešili.

Celkově bych chtěl tímto nakousnout téma votekickování hráčů či už z důvodu skillových nedostatků nebo jiných (třeba osobní zaujatost jako v hře o které jsem mluvil výše). Přijde mi to jako blbost. Přece jen hry na áčku jsou defakto pub (čti každý má právo tam hrát není tam žádné skillové omezení) a to některým zabedněným jedincům nedochází, tudíž se snaží skillově slabším hráčům zabránit v hraní tím že je votekicknou a následně jim dají ban. Přijde mi to jako naprosto unmannered a nefér chování a dle mého názoru by se mělo do pravidel přidat další a to že "Příkaz votekick slouží pouze pro kicknutí hráče který provádí úmyslný gameruin (např.: afkuje u studny, očividně úmyslně nabíhá na smrt, ničí ostaním itemy apod.), v případě abusování toho příkazu na hráče který se neprovinil proti pravidlům o gameruinu (pod to bych jasně stanovil a definoval co přesně gameruin je a není aby nebyly spekulace) by měl ten kdo příkaz zadal + všichni kteří dali yes aniž by si byli vědomi že by dotyčný hráč pravidla porušoval dostali exemplární ban. Například pro zadávače příkazu 3 dny, pro ty co dali yes 1 den. Je to na vás ale já bych to nějak řešil. Tihle unmannered s prominutím kokoti, kteří kickují slabší hráče odrazují takové hráče od zařazení do komunity a tak nám hráčů ubývá a ubývá a žádní nepřibývají, čímž prokazatelně škodí komunitě.

replay dodám jakmile mi bude řečeno že to má smysl něco takového vyžadovat.

ten replay sem hod rozumny clovek toto neurobi ja som takto ban dostal asi 2 krat ale nebral by som to tak vazne:D

[W3PD]rebrik
20th January 2011, 03:51 PM
Smím vyžadovat ban pro někoho kdo se mě pokusil úmyslně kicknout ze hry a zabanovat ( skoro se mu to povedlo chyběl 1 vote u votekicku) a taky pro lidi kteří dali yes aniž by k tomu měli omluvitelný důvod? (měl jsem rikiho, totálně přefermaného a tým sentinel by kickem získal výhodu a je možné že by ještě hru otočili ve svůj prospěch. Hráč který se mě pokusil votekicknout byl paradoxně z mého týmu). Myslím že takového chování je naprosto nepřípustné a mělo by se zabránit aby se opakovalo exemplárním zabanováním hráčů kteří se prohřešili.

Celkově bych chtěl tímto nakousnout téma votekickování hráčů či už z důvodu skillových nedostatků nebo jiných (třeba osobní zaujatost jako v hře o které jsem mluvil výše). Přijde mi to jako blbost. Přece jen hry na áčku jsou defakto pub (čti každý má právo tam hrát není tam žádné skillové omezení) a to některým zabedněným jedincům nedochází, tudíž se snaží skillově slabším hráčům zabránit v hraní tím že je votekicknou a následně jim dají ban. Přijde mi to jako naprosto unmannered a nefér chování a dle mého názoru by se mělo do pravidel přidat další a to že "Příkaz votekick slouží pouze pro kicknutí hráče který provádí úmyslný gameruin (např.: afkuje u studny, očividně úmyslně nabíhá na smrt, ničí ostaním itemy apod.), v případě abusování toho příkazu na hráče který se neprovinil proti pravidlům o gameruinu (pod to bych jasně stanovil a definoval co přesně gameruin je a není aby nebyly spekulace) by měl ten kdo příkaz zadal + všichni kteří dali yes aniž by si byli vědomi že by dotyčný hráč pravidla porušoval dostali exemplární ban. Například pro zadávače příkazu 3 dny, pro ty co dali yes 1 den. Je to na vás ale já bych to nějak řešil. Tihle unmannered s prominutím kokoti, kteří kickují slabší hráče odrazují takové hráče od zařazení do komunity a tak nám hráčů ubývá a ubývá a žádní nepřibývají, čímž prokazatelně škodí komunitě.

replay dodám jakmile mi bude řečeno že to má smysl něco takového vyžadovat.

http://www.youtube.com/watch?v=DksSPZTZES0

LordDevil
21st January 2011, 06:32 AM
arsony je to dobry napad a asi upravim pravidla.ohladom toho ban by mal dostat clovek co odstartoval votekick+host co ban da pokial neporusis pravidla nerobis naschval debiliny tak nevidim dovod preco by si nemal hrat jednoducha logika.

Arsony
21st January 2011, 01:30 PM
Tady je ta konkrétní hra:

http://www.dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=4167

replay je tam ke stažení aj edná se o hráče prazo_Senator který ten votekick na mě spustil a požadoval kick + ban. Sice se mu to nepovedlo ale stačilo aby schválil 1 člověk ten votekick a bylo by to. (jsem tam pod nickem _Mr.Triska_ jak uz chytřejší nejspíš pochopili)

IcetEA_to_nedas
21st January 2011, 01:53 PM
j toto by sa malo riešiť, stalo sa to už aj mne hral som napriklad za sentinel, boli tam 2ja kamarati jednemu som neumyselne (alebo umyselne uz neviem) vyzral frag a dal mi votekick, jeho kamarat tiez napisal yes a bezdovodne aj cely scourge lebo prehravali a vedeli ze 5v4 maju vacsiu sancu...ban som sice nedostal ale vrchlne ma to nasralo :x

Alcoholix
21st January 2011, 02:05 PM
Tak to mam podobny request na lidi co naopak yes nedaji.

Pripad z dneska, host necha ve hre cloveka co si neumi ani zobrazit hp bary u jednotek a sentinel neni schopny napsay !yes.

Pak leavne midar protoze hra stoji za picu, cili s noobem je to 3v5 a vsichni uz se mrdaj jen za bodama a nemuzou napsat !rmk aby utrpeni skoncilo. Takovy lidi by meli dostat aspon poznaku.

http://www.dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=4347

Clovek si chce odpocinout u doty a misto toho se jen ukrutne nasere.

xienxien
21st January 2011, 04:35 PM
ono by se mozna mohlo poresit to, aby bany nedaval kdejaky hnup. Aby se bany davaly na zaklade treba votovani i ostatnich lidi, jak je to treba pri rmk.