PDA

View Full Version : o sugestie



CronYshor
18th January 2011, 07:31 PM
Deci chiar daca is doar un player as dori sa incerc ceva:
-sunt chall-urile si se face un chall la ora 6 la 6 jumate sunt 8 playeri se da start si este un admin si vine un player bun si ala care sta de la 6 a stat degeaba mai sta 2 ore sa se mai faca un chall
-daca s-ar putea sa se faca o regula in care cand sunt 8 player sa se dea start si sa nu se mai dea !v cand s-a dat start pick
Sa nu o luati ca ceva rau vreau pareri si propuneri


Toate cele bune!

Johnny-Bravo
18th January 2011, 07:36 PM
O propunere ban lui alexstan pe forum prea spameaza copchilu

DRG-
18th January 2011, 09:00 PM
Ma, capitanii respectivi isi aleg orice jucatori vor ei. Si eu daca as fi in locul lor si vad ca intra un cunoscut pe chan si e dat startpick, normal ca o sa ii dau voice sa dea sign si sa il aleg. Si tu daca ai fi capitan te-ai gandi ca ai vrea jucatoi buni in echipa nu?
Mi se pare o pierdere de timp sa facem ce ai zis tu.
P.S: apropo, e mai comod sa dai voice unuia decat sa dai rechall :)

CronYshor
19th January 2011, 07:25 AM
Si eu daca as fi in locul lor si vad ca intra un cunoscut pe chan si e dat startpick, normal ca o sa ii dau voice sa dea sign si sa il aleg.
P.S: apropo, e mai comod sa dai voice unuia decat sa dai rechall :)
Da drg is de acord cu tine dar daca vreau sa intre un friend vb cu el pe mess sa u /w orcum degeaba
Si da e mai usor sa dai !voice decat rechall :)

O propunere ban lui alexstan pe forum prea spameaza copchilu
Tu ce probleme ai???
Nu te-am rugat sa-ti dai cu parerea despre mine ca eu nu zic sati dea ban un admin findca ma enervezi asa ca veziti de treaba

-Decay-
19th January 2011, 11:18 AM
alexstan, avand in vedere ca deja cam 80%din cei de pe forum spun ca esti enervant si ca ar trebui sa incetezi, ar trebui sa te gandesti putin la asta si sa realizezi ca faci ceva gresit.

Ontopic: Chall'urile sunt pt cei care merita
Puteti juca mod cm si pe private, nu toti noobii trebuie sa joace in challs

CronYshor
19th January 2011, 01:07 PM
[QUOTE=-Decay-;1241853]alexstan, avand in vedere ca deja cam 80%din cei de pe forum spun ca esti enervant si ca ar trebui sa incetezi, ar trebui sa te gandesti putin la asta si sa realizezi ca faci ceva gresit.
Dar v-am facut ceva?/???sa stiu

-Decay-
20th January 2011, 02:45 PM
citeste toate pusturile legate de tn ca se pare ca nu ai reusit sa le citesti