PDA

View Full Version : Cerere LvL 2 KeNy. [-]



FutVirgine
17th January 2011, 12:57 AM
1.) Numele si Nickname-ul folosit pe eurobattle.net.

Keny.


2.) Varsta ta.

19 spre 20


6.) Daca ai ceva de adaugat la cererea ta, adauga la acest punct.

Destul de calm,imi displace cearta in jocuri ,Mediu sa zic..



4.) Un scurt istoric despre tine, ca jucator de DotA.

Joc dota de prin clasa a7a..acum fiind a12,e ceva timp,ma rog...cu intreruperi,dar mai mult Puburi and garena,aici pe ro am invatat multe,din vara joc challenge :),cred ca am vreo 200 si ceva jucate..din care vreo 80 ca si capitan :D



5.) Ati citit regulile si sunteti de acord cu ele ?

Da



6.) Daca ai ceva de adaugat la cererea ta, adauga la acest punct.

Pun si un Replay,...chiar daca nu e castigat meciul de echipa mea...dintr-o mica mare prostie,puteti vedea stilul ca si capitan... :) bafta.

mapY^
17th January 2011, 01:42 AM
:))))))))) Cool story bro' Nu ma pronuntz deloc :D

DRG-
17th January 2011, 06:15 AM
ce sa zic... avand in vedere ca nu toti capitanii joaca pe SS si au nivel mediu, meriti si tu o sansa. M-am uitat la replay doar vreo 5 min (pickuri si aranjarea lane-urilor) e binisor, in special imi plac incurajarile inainte de a incepe :D.
de la mine un mic !sup, desi Mapy tu ai stat obs la meci, tu ar trebui sa te pronunti.

mapY^
17th January 2011, 02:14 PM
Ok, avand in vedere nivelul de joc din RO Challs - Low/Midskill, KeNy., parerea mea e ca faci pickuri cat de cat decente, pe de alta parte nivelul tau ca jucator individual nu se ridica la nivelul altor capitani de pe Romania .
Motivele mele ?
1. Stai destul de prost cu Farmul pe Lane/Lane control.
2. Incerci stilul unui jucator agresiv, dar mereu te grabesti si nu te uiti pe Minimap, asta te transporta in situatii de genul: Tu, singur, alergand dupa 2/3 iepuri, neprinzand nici unu si murind aiurea. Trebuie sa lucrezi foarte mult pe cantarirea unei situatii de 5v5 TeamFight, nu e suficient sa te bagi pe adversari si sa tragi si echipa dupa tine aiurea. Posibilititatea unei lupte InterTeams trebuie cantarita, analizata, si din asta trebuie sa'ti calculezi sansele tale/teamului tau de a castiga o batalie.
3. Ai de lucrat la facut Item Builds destul de mult, nu vad rostul Maelstromului pe N'aix, desii poti sa'mi zici c'a fost la "Misto", mereu te'am vazut sa'l faci .

In concluzie, pentru moment din partea mea - !Deny
Asteapta si parerea celorlalti, pana acum ai +/-(1 de fiecare), sanse sunt sa primesti Capitan . :)

CronYshor
17th January 2011, 02:50 PM
deci FutVirgine este keny ?
Daca el primeste lvl 2 eu ma apuc de counter strike
Poate ca stie sa joace dar daca vede capierde se enerveaza foarte repede si incepe sa injure

mapY^
17th January 2011, 03:35 PM
AlexStan ce zici ma ajuti cu cva ?! Nu mai posta aiurea peste tot te rog, Merci !

Johnny-Bravo
17th January 2011, 04:27 PM
instant deny oamni buni la cat injura acest ro-kenyshor merita level 0

mapY^
17th January 2011, 04:52 PM
Io zic sa te abtii Buciar, poti sa scrii supp/deny

FutVirgine
17th January 2011, 06:00 PM
Ba AlexStan vezi-ti cois de mucii tai,la 14 ai tai stateam si imi faceam temele,cand m-am apucat eu de dota,tu abea stiai ce este ala Pc ...:) asa ca nu-ti mai da tu cu parerea,gaseste-ti altceva de facut,la fiecare persoana care posteaza ceva,ai tu ceva de comentat,gandeste-te si ce varsta ai cand faci asta,papa

CronYshor
17th January 2011, 06:05 PM
!deny ;)

-Decay-
17th January 2011, 06:28 PM
eu zic sa'i dati lvl2 doar ca sa se lase alexstan de dota

RaouL
17th January 2011, 08:04 PM
Daca Jerry a primit lvl 2, am sa-ti dau si tie lvl 2 dar TRIAL.
Poate ai sa-ti schimbi comportamentu si ai sa respecti regulamentul (fara alte conturi cand iei ban).

Posteaza primele 3 replay-uri (ca si capitan) pe care le joci pe Romania (nu ma intereseaza scoru' , câstigat sau pierdut.

ps: in afara de KenY. , cei care vor posta dupa mine vor primi infractions.

FutVirgine
18th January 2011, 12:07 AM
okay,inca unu maine si bag

demon-storm
18th January 2011, 02:48 PM
!deny ;)
Suspend request, deja s-a saturat lumea de puradelul acesta....

FutVirgine
18th January 2011, 08:58 PM
here

RaouL
19th January 2011, 11:58 AM
Ai un skill build foarte prost.. ( inclusiv naix ).
La naix nu ai pus deloc in ultimata.
La viper nu ai pus deloc in slow doar de pe la lvl 2 si l-ai maxat la lvl 10. (si la care la lvl 7 e bine sa ai max slow)
La morph iarasi, ai pus in ulti doar la lvl 11 (lvl 1 ulti).

+ Cum sa faci lane dusa vs clock (mid) cand poti avea alti counteri , sau eroi care pot sa scape usor.
La fel , potm vs doom. cand puteai pune un davion de exemplu.

Multumim pentru aplicatie dar !Respins.

Poti sa revii mai incolo, cand o sa ai mai multa experienta.