PDA

View Full Version : unban [HoPa]SokyOgin



sokyogin
15th January 2011, 05:16 PM
1. unban [HoPa]SokyOgin
2. dostal som ten ban asi 10 minut po prdchadzzajucom unbane..po spusteni hry mi napisalo quit mission a host Bonobo mi hned dal ban, neviem co sa stalo..mozno torrenty alebo neviem
3. neleavujem a chcem hrat..no takyto experti vzdy vedia o mojom leave viac ako ja...

diq

oB.Sweety
15th January 2011, 05:23 PM
mm a neprijde ti trochu divny ze mas druhy ban po 10ti minutach a zadas hned o unban?:)ja to tak mit tak jen abych se necitil trapne tak mlcim..ostatne ja nezadal ani o prvni unban.. imo totiz ten ban neni jen pro leavery ae i pro lidi co "casto padaj" protoze tim kazis hry uplne stejne jako kdybys ragequitnul...

sokyogin
15th January 2011, 11:07 PM
nejde o to ze mam ban po 10 minutach..jeden zom dostal, ze som zaspal, stava sa to..vysvetlil som to skor..a hned ako som rano bol unbannuty, tak som sa joinol a hned po starte mi napisalo quit mission, coz host vyhodnotil ako leave..nechapal som preco som mal quit mission, mozno ty by si mi to mohol objasnit..ja som len podozrieval torrenty..a nepadam vobec z hier, takze o to tu nejde..a mozno to vyzera kokotsky, ale stalo sa to a nie mojim umyslom, tak co mam teraz robit?

hadam to prehodnotite a unbannete ma, ja chcem hrat na svoj nick a nie na fejky..
btw. kazdy dobre vie, ze skor clovek leavne na fejk nick ako na svoj niekolkorocny;)
diq komunita gemblerov

oB.Sweety
16th January 2011, 07:02 PM
hele takhle ja su pro unban ne ze bych te mel rad nebo tak ale protoze je to vlastne uplne jedno kdyz si jako kazdej mas pravo vyrobit fake...nicmene se snazim naznacit ze i to zaspani je kazeni hry stejne jako kdyz nekomu rupnou nervy a leavne...taky je to zkazeni hry ..vis jak..:)

LordDevil
20th January 2011, 10:48 AM
unbanned