PDA

View Full Version : Fake nicks?



grimasko
13th January 2011, 10:21 AM
Aky vyznam ma banovanie, ked ma hrac s banom za 5s vytvoreny dalsi nick a veselo si bude leavovat dalej?
Think about it.

FogyX
13th January 2011, 11:12 AM
a co navrhujes ip ban ? neni riesenie ktore by tomu zabranilo keby sa riesia ip bany bolo by to tu prazdne

Arsony
13th January 2011, 11:26 AM
IP ban by byla blbost, představ si že hráč dostane ban neoprávněně od debila hosta (třeba se kolektivně domluví na tom že hráč dorovná na 4v4 a host mu přesto dá ban) a bude chtít unban. Admini zase nebudou mít čas (to není žádná rýpavá nahrážka to je prostě fakt že všichni jsme lidé a máme svoje mimokomunitní zájmy) a bude čekat týden než si opět zahraje ;) A věř tomu že by to admini nestíhali protože počet unban žádostí by se ztrojnásobil minimálně.

grimasko
13th January 2011, 01:12 PM
Ano, ale aky vyznam ma dat ban hracovi, ktory na druhy den veselo masuje s inym nickom?

BossBoT
13th January 2011, 02:43 PM
tak nech nie je ban na bota ale na CZSK channel a je vybavene

Medved_EDDY_xD
13th January 2011, 03:50 PM
tak nech nie je ban na bota ale na CZSK channel a je vybavene

ale to by musel byt ip ban :)

[W3PD]rebrik
13th January 2011, 04:17 PM
Aky vyznam ma banovanie, ked ma hrac s banom za 5s vytvoreny dalsi nick a veselo si bude leavovat dalej?
Think about it.

aj ja som za leavovanie bez banu

BossBoT
13th January 2011, 07:10 PM
rebrik;1237785']aj ja som za leavovanie bez banu

potom ludia ktory maju mozog na zlom mieste leavovali v jednom kuse a nic by im v tom nebranilo

BossBoT
13th January 2011, 07:10 PM
sry za double post ale pred leavovali ma byt ....by :D

ArtSvk
14th January 2011, 03:04 AM
aj ja som sa uz stretol s tym ze napise daky low player ze leavne a este sa pochvali ze si ide na druhy nick... no coment bump for IP ban :p

bUbEk
14th January 2011, 10:24 AM
keby že dá ban host ako napr. za dorovnanie na 4v4 tak hráč by mohol dať replay na fórum a dostal by ban poprípade ten kapitán za ,,zlé´´ banovanie. a ten čo chce unban počká aj týždeň na unban. takže go IP ban alebo si zaobstarajme vlastný BL a tam si banneš aj IP preseba a hotovo

IcetEA_to_nedas
14th January 2011, 11:02 AM
to zas nie, mame tu aj takzvanych tahacov kablov, a mne sa to stane ze proste w3 niekedy hodi fatal error alebo jak mi v poslednom case zvykne tak padne net alebo elektrina...a vlastny BL, tam by si zas kazdy kadeco riešil xD

[W3PD]rebrik
14th January 2011, 12:32 PM
potom ludia ktory maju mozog na zlom mieste leavovali v jednom kuse a nic by im v tom nebranilo

Think about it.

grimasko
14th January 2011, 03:29 PM
ROFL, co tu riesite? Ak by sa niekto citil nevinny, tak by proste napisal unban request. Easy as pie.
Este by som dodal, aby ste zaviedli povinnost pre vsetkych, ktori banuju niekoho, aby pisali zrozumitelne a JASNE dovody! Priklad: "!banlast leavol v stave 0:5 po smrti v 13. minute" alebo "!banlast stazoval sa na lagy a v 23. minute padol".

BossBoT
14th January 2011, 04:25 PM
urcite by to kazdy chcel pisat, ale ip ban by pomohol len zachvilu by sa nakopilo milion unban requests a potom by kazdy cakal dlho a stazovali by sa atd