PDA

View Full Version : cerere lvl 2 si inca ceva... [-]



L.E.S.
13th January 2011, 07:29 AM
1.) Numele si Nickname-ul folosit pe eurobattle.net.
Nume: Tobias
nick: one.LES


2.) Varsta ta.
24


3) Propria ta apreciere despre care iti este comportamentul si nivelul de joc.
Sunt calm, injur foarte rar si ma enervez rar ptr ca joc de fun si nu ptr scor, ma multumesc si cu asist daca asta duce echipa la victorie, dau sfaturi si explicatii si accept si eu... Nivelul de joc: mediu, mediu/high


4.) Un scurt istoric despre tine, ca jucator de DotA.
Joc dota de foarte mult timp, de aprox 5 ani insa m-am perfectionat abia acu 1 an si inca o fac... (dar joc si alte harti)

5.) Ati citit regulile si sunteti de acord cu ele ?
da, le-am citit (nu mint) :) si sunt de acord.

am vazut la cererea lui drg cateva intrebari la care as raspunde si eu, poate va sunt de folos cu ceva


Propria ta apreciere despre care iti este comportamentul si implicarea in comunitatea noastra.
comportamentul meu a acelasi si in joc si pe canal :) in legatura cu implicarea... am cunostinte foarte mari in service, hardware, retele, electronica,(acestea sunt domeniile in care lucrez), putin web design, tehnoredactare, putina programare.

Daca ai ceva de adaugat la cererea ta, adauga la acest punct
Pai, ce as putea adauga, ma bucur ca, comunitatea RO a ajuns la o intorsatura serioasa.
Nu cer lvl 3, nici sa fiu moderator, dar daca aveti nevoie de un ajutor pe canal cat si pe forum, sau boti, I`m glad to help.
cam atat, keep up the good work.

daca aveti intrebari suplimentare va raspund... :)

mapY^
13th January 2011, 11:27 AM
Ei cauta informatii despre tine ca player de DotA si postura de capitan , faptu ca tu ai cunostiinte in hardware si retele nu vad cu ce te'ar putea ajuta ptr obtinea LVL 2 pe Ro ..

L.E.S.
13th January 2011, 11:42 AM
vai mapy, era o minune sa nu te legi de ceva, tocmai de aceea am scris la titlu: "si inca ceva" ptr ca s-ar putea sa fiu de ajutor cu cunostintele mele, nu tine deloc de cererea mea ptr lvl2

mapY^
13th January 2011, 12:04 PM
asta incerc sa'ti spun, de ce sa fie postat aici dak n'are legatura ?! fa ca .Drg. un post separat :)

[Sunder]
13th January 2011, 12:05 PM
Nivelul de joc: mediu, mediu/high
Aha, aha. Ce intelegi tu prin mediu-high ? asta e nivelul ss`ului in zilele lui bune.

Oricum . .
Intotdeauna miam dorit un capitan cu cunostinte in electronica si retete.*thumbs up*

L.E.S.
13th January 2011, 12:21 PM
am inteles ce vrei sa zici sunder, mi-a explicat si mapy, fie doar mediu atunci.

mapY^
13th January 2011, 12:44 PM
Lowskill get real :) Cu cat accepti mai usor nivelu asa cum este, cu atat lucrezi la improvements si ai sanse sa primesti ce doresti, parerea mea :)

DRG-
13th January 2011, 01:23 PM
Eu sunt realist, imi dau seama ca sunt low skill si ca n-am nici o gara cu postura de capitan. Vorba aia: ,,ce treaba are prostu cu postu?". Oricum nu cred ca Romania o sa duca lipsa de capitani avand in vedere ca sunt multi jucatori in SS si multi capitani buni.

RaouL
13th January 2011, 01:38 PM
!respins pt postura de capitan, atata timp cand esti in joc -cm si faci lane tiny , krob etc.

L.E.S.
13th January 2011, 03:29 PM
nu e bun tiny la cm?

RaouL
13th January 2011, 03:31 PM
Tiny da, dar nu tiny + krobelus (lane)

L.E.S.
13th January 2011, 03:43 PM
ma confunzi, niciodata n-am pus tiny cu krobe nici macar in acelasi joc, cauta jocul, tin minte am jucat un meci contra tine cu tiny la mine dar krobe nu era, era lion, wd si nu mai stiu care...

mapY^
13th January 2011, 04:37 PM
Joaca'te challs cu capitanii actuali, invata de la ei, vezi dak poti sa faci fatza, si revino cu o noua cerere, parerea mea :) s'au schimbat cateva chestii si poate nu esti la curent in totalitate.