PDA

View Full Version : Cerere pt lvl 3 [+]



DRG-
11th January 2011, 08:03 PM
Avand in vedere ca nu exista o sectiune pt asta si probabil nu mai sunt locuri, am deschis threadul asta si o sa imi incerc norocul :D.


1.) Numele si Nickname-ul folosit pe eurobattle.net.
Nume : Dragos
Nickname : .DRG.is.BACK.



2.) Varsta ta.
19 ani



3) Propria ta apreciere despre care iti este comportamentul si implicarea in comunitatea noastra.
I primul rand sunt un tip de treaba, calm, glumet cu cine imi permit, am un limbaj decent si ma pot controla chiar daca ma provoaca cineva. Nu am fost chiar implicat in comunitatea Romania, dar voi fi daca eforturile nu sunt in zadar. Majoritatea jucatorilor intra, joaca 2-3 meciuri si ies, de asta e greu sa formezi o comunitate cand toti jucatorii sunt individualisti.



4.) Un scurt istoric despre tine, ca jucator pe serverul eurobattle.net.
Joc pe serverul asta de cand am inceput sa joc dota online, asta fiind de prin 2005, insa pe forum abia in 2010 m-a interesat sa umblu. Oricum ma descurc si pe server si pe forum, nu imi prin urechile nicaieri :D. Sunt un jucator de Dota/Pg/si orice alta harta gen rabbits vs sheep, x hero siege, tower defense etc... dar nu excelez in niciun domeniu :D.




5.) Daca ai ceva de adaugat la cererea ta, adauga la acest punct.
Am facut cererea asta gandindu-ma ca nu trebuie sa ai calitati de mare jucator pt lvl 3, si avand in vedere ca imi petrec ceva timp pe forum si server in fiecare zi, as putea sa contribui in a ajuta comunitatea noastra.



EDIT :
Indeplinesc toate cerintele pt lvl 3 mai putin partea cu notiuni de web design si php, desi acu ceva timp ma mai jucam cu photoshop-ul :D.

Sistem de operare Windows XP SP2.

Si da, am cateva idei pt a imbunatati forumul/comunitatea.

Va multumesc !

L.E.S.
13th January 2011, 08:04 AM
!sup, baiat de treaba.

-KaMiKaZa-
13th January 2011, 02:35 PM
supp

CronYshor
13th January 2011, 04:10 PM
DRG is de acord cu tine dar gandestete ca deja sunt 5 admini fara stn_starfall si raptor7 inca unu mai incolo o sa facem toti cerere de lvl 3 si o sa fim admini toti ............si playeri la care sa le dai ban???
Hai sa zicem ca meriti lvl 3 ;)

mapY^
13th January 2011, 06:03 PM
tu crezi k cerere = insta admin ?! Fii serios ...

DRG-
13th January 2011, 06:12 PM
lvl 3 nu e admin. Adica lvl3<lvl4 (admin). Unii asta cred :) ce e peste lvl 2 e admin... nah

mapY^
13th January 2011, 06:22 PM
Vbeam cu AlexStan, si vezi ca nu sunt foarte diferite comenzile :) LVL 4 au kteva in plus, oricum eu ii spuneam lui ...

DRG-
13th January 2011, 07:02 PM
Pai si eu tot lui ii explicam :D

FutVirgine
14th January 2011, 07:44 PM
Ma AlexStan n-am nimic cu tine,dar am vazut cand ai facut cerere lvl 2 ca ai 14 ani fratzica,numai te baga in seama aiurea,la toata lumea ai tu ceva de comentat cand posteaza ceva,si tu hop motz....gaseste altceva de facut,bfta

FutVirgine
14th January 2011, 07:46 PM
Mapy intelege-l ,la 14 ani...ce sa-i ceri

Johnny-Bravo
14th January 2011, 07:54 PM
e un baiat de treaba DrG da'r fara suparare sunt alti mai skilati ca el gen faith aky perdition etc. acu nam nimic cu omu Support

FutVirgine
14th January 2011, 07:58 PM
Butcher...faza e...ca daca o sa fie cativa cu lvl 2...o sa se joace doar 2-3 chall pe zi...care aia vor juca cu team and stuff,si asa o sa se diminueze numarul jucatorilor pe aceasta comunitate :)

RaouL
14th January 2011, 08:06 PM
O sa fie mai multe pub-uri.

Cat despre challenge-uri, toti o sa poata juca, doar nu ca in postura de capitan, bine-nteles, se pot antrena in privaturi restu' , mod -cm :)

DRG-
14th January 2011, 08:06 PM
e un baiat de treaba DrG da'r fara suparare sunt alti mai skilati ca el gen faith aky perdition etc. acu nam nimic cu omu Support

Ms de support, dar nu cred ca are treaba skilu pt lvl 3 :D, si asa nu dau chall cu nimeni, nici nu as avea de gand pt ca stiu ca nu le am in postura de capitan.

Johnny-Bravo
14th January 2011, 10:30 PM
Butcher...faza e...ca daca o sa fie cativa cu lvl 2...o sa se joace doar 2-3 chall pe zi...care aia vor juca cu team and stuff,si asa o sa se diminueze numarul jucatorilor pe aceasta comunitate :)

sincer i dont care ma relaxez intr-un pub si app. maine iau salariu fuck:happy:

mapY^
15th January 2011, 05:29 AM
Sunt destule challenge'uri pe zii si crede'ma, nu mai sunt asa multe noob challs k inainte ... nu va mai faceti voi griji ca nu o sa mai fie jocuri ca sunt same as before :)

DRG-
16th January 2011, 10:47 AM
[+]/[-] ? nu va grabiti ca si asa vine sesiunea si o sa fie de treaba :)

[SyS]-Killer
16th January 2011, 11:32 AM
el e joker, lasa uamenii pe strada cat despre drg :)))))) vrea lvl 3 sa abuzeze :D!: :!! :-t :-h :-$ :-% :-& :-*

DRG-
16th January 2011, 12:23 PM
Edit: Vreau lvl 3 ca sa pot sa corup si sa abuzez minorii de pe chann :D.

Smurf
16th January 2011, 01:12 PM
Ok,o sa-ti dam o sansa.
Trial voucher.
:tclosed: