PDA

View Full Version : ban request [spis]borovicka + demote na lvl1



Nezmysel
9th January 2011, 01:19 AM
http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1294531960
nasa mortred portovala k vezi 35 minuta potom co ten keket nedal deny som mu napisal ze je to kreten co je v mojom slovnicku podla mna este pochvala a nie nadavka ja pouzivam ine vulgarizmy ale teraz o inom nasledne osm dostal mute od lvl2 pro hraca spisborovicka naco som odpovedal naslednym afk lebo z jeho strany to bolo absolutne neakceptovatelne aby mi dal za toto mute nasledne ma votekickol lebo narospraval druhemu teamu rozpravky +unban ak mi nejaky ban dal lebo hra este neskoncila a ja idem spat UPOZORNUJEM NA HRUBE ZNEUZIVANIE PRAVOMOCI A NIEJE TO PRVY PRIPAD MUTOVANIA OD LUDI CO MAJU LVL 2 CO KED IM NAPISETE NAPR NEDAL SI MISS ALEBO NIECO PODOBNE DOSTANETE ODPOVED DRZ PICU A YOU ARE WAS MUTED BY *****

[Spis]Borovicka
9th January 2011, 01:33 AM
dakujem za pozornost :)
mute som mu dal bo to nebol prvy flame v hre.. tesne pred tym povedal ze 4. prehra koli styrom kokotom.. na to povedal ze omgsk je kreten..
dal som mu mute lebo som sa chcel kludne hrat a necitat hluposti nezmyselne.
nemyslim si ze reakcia na mute je ostat afk
ja nedaval votekick a ani ked omgsk dal votekick som nedal yes
timu sentinel som nepisal nic :)
koniec koncov. vsetko je v replayi kuknite si to kludne :)
robte ako myslite ale ja si myslim ze demote a ban by som dostat nemal :) dakujem

Nezmysel
9th January 2011, 02:56 AM
nevytrhuj moje vety s kontextu napisal som ze prehram 4 hru koli kokotom co si nevedia spravit net reakcia nato ze nam padol hrac(dneska 4 hra co som dohraval 4vs5) asi tazko by som vam mohol nadavat do kokotov(mam troska vychovania) ze som koli vam prehral ked ja si sam prriznam som hral tu hru ako najvacsia lampa z acka dalej si ty prvy napisal razor afk + dalej zapicoval dal som mu mute a siel afk nato tvoj kamarat omg s ktorym si bol mozno aj na vt ts co nedavam ako fakt ale je to mozne pisal ze ma votekicknete a date ban co mohol byt aj podnet kludne od teba kedze si si ho swpaol k sebe a poznate sa takze popisuj fakty ktore sa udiali a nie ktore si si sam vymyslel

[Spis]Borovicka
9th January 2011, 03:15 AM
ako ze nemam vytrhnut ziadne vety z konextu ? vsak sa bavime o tom ze preco si dostal mute. neviem kto napisal ze si nam nadaval do kokotov. to vazne neviem a ani to tu nikde nevidim. ano nehral si najlepsie to je pravda a pritom si flamoval jedna radost a tideho si urazal a aj mortku. ano to som napisal ze si zapicoval a dal som ti mute. to si nemyslim ze su rozpravky kedze to sa vazne stalo. ano hrali sme spolu na skype ale ja som ta fakt nechcel kicknut. vsak ale ty vies co sa v mojej hlave dialo. ja tu opisujem len to co sa stalo a nevymyslam si narozdiel od teba:) sam si dodal replay kde je to vsetko pekne vidno takze si tusim seres sam do ust.

LordDevil
9th January 2011, 11:18 AM
za tie nadavky banned skutok borovicka mal pravdu ved cely cas si tam len nadaval.