PDA

View Full Version : user "[AMD]^insomnia^" dava bany za nic



FighterOfDark
7th January 2011, 04:55 PM
http://www.uloz.to/7292269/lastreplay-w3g

Po tejto hre kde som hral support treant protectora a robil som si svoju ulohu dobre ako budete mat moznost vidiet som dostal ban na a-cku na 24 hod. Podotykam, ze som bol slusny, nepouzival som ziadne pejorativizmy, zabranoval a predchadzal som flamu, ktory uz spominany pouzivatel sa snazil rozvirit a urazal piramo mna. Prosím adminov, aby sa vyjadrili k teme, pripadne navrhly riesenie, ako nalozit s jedincami, ktory sa takto spravaju...

IcetEA_to_nedas
7th January 2011, 06:23 PM
lord mu da ban podla mna :D

ANANANAN
7th January 2011, 06:45 PM
netusim v com bol problem, ale fighter nema problem s hrou ani mannerom, a hrava tu uz dlho takze pochybujem ze by si tu vymyslal dake pribehy.

MiZiGe
7th January 2011, 09:35 PM
<FROM: CZSK-Keeper> BANNED!!! from LordDevil at 2011-01-07 reason manner

FighterOfDark
7th January 2011, 10:13 PM
Ďakujem, ale ban si nezasluzi, ako bude potom hravať? Ci si da request? Podľa mňa by bol vhodnejší nejaký warn, a pod, toto si myslim, že je tvrde, avšak ak sa to takto zvykne riešiť, tak v tom prípade OK. Ešte raz ďakujem za pozornosť a čas venovaný tomuto problému.

MiZiGe
7th January 2011, 10:16 PM
aha, sorry - ja som to myslel tak, že ty si dostal ban od lorddevila :)

LordDevil
7th January 2011, 10:40 PM
dostal ban odomna lebo ked sme hralio hru zacal nam nadavat po otm co sme mu pisali nech ide up ze sme na skype.a potom pisal ze jemu ban nevadi aspon si oddychne a moze jeb*t nejake bany.svedkovia omgsk

FighterOfDark
7th January 2011, 11:27 PM
tak ako pardon, ja som pouzil jednu nadavku v celej hre a ta nebola smerovana ani proti hracovi ani proti jeho spravaniu. Mam pocit že tento server ide pekne dolu vodou s takymto vedenim co dava bany za nic. Podotykam ze neopravnene!!! Inak želám pekný deň a vysvetlenie celej situácie, lebo po spätnom prezretí si replayu som nenašiel nič banovateľné. takže prosím vysvetlenie ešte raz.

LordDevil
8th January 2011, 12:06 AM
neviem ale vysvetlene si to uz mal podlozene to mas tak neviem co viacej chces ban ostava.ja ti urcite unbanned nedam.

FighterOfDark
8th January 2011, 12:13 AM
Unban ani nepotrebujem, len chcem zdôvodnenie za čo podla pravidiel ho mam. Či ide len o domonštráciu moci?

LordDevil
8th January 2011, 01:21 AM
som ti to uiz napisal preco su tam nadavky mam svedkov pripadne.