PDA

View Full Version : Problem z wersją gry.



Adri4n0s
6th January 2011, 05:40 PM
Witam. Zaczynając od początku:
1. Zainstalowałem ROC oraz TTH. Nie crackowałem !
2. Później zaktualizowałem wersję patcha do 1.24e
3. Następnie zainstalowałem tego Euroloadera.
4. Później wszedłem do gry i był błąd, który zdołałem naprawić, lecz teraz gdy klikam na Battlenet to pisze mi że "Nie można rozpoznać wersji gry..."

Co mam zrobić ? Kliknąłem dwa razy w ten rejestr i wyskoczyło mi, że wpisano do rejestru, lecz ten sam błąd wyskakuje mi ciągle.

MiZiGe
6th January 2011, 05:46 PM
click on the file eb.exe - this will start the euroloader GUI (graphical user interface), which should auto update itself.
Run eurobattle.reg afterwards, restart your PC and test it.

DragonSlayer
7th January 2011, 03:27 AM
MiZiGe I LOVE U ~!! :D <3
sry for offtop i had to express myself ಠ_ಠ

Adri4n0s
7th January 2011, 01:41 PM
Nie pomogło. Nadal ten sam błąd z wersją ; / Czemu nie może odczytać wersji ? Patch mam 1.24e, a na dole w prawym rogu pisze że jest to wersja 1.24 i coś tam dalej...

Adri4n0s
9th January 2011, 12:20 PM
F5

Żaden polak nie pomoże ?

KaCzA
9th January 2011, 12:41 PM
uaktualnij euroloadera ( eb.exe ) tak jak mizige pisał wyżej. Po czym uruchom plik eurobattle.reg który jest w folderze w3.

Adri4n0s
9th January 2011, 02:00 PM
Niestety, zrobiłem 3 razy tak jak napisałeś KaCzA i nie pomogło. Nadal ten sam błąd. A kiedyś już grałem na eurobattlenecie bez problemów ; /

Help... Pls

KaCzA
9th January 2011, 06:00 PM
Jaki miałeś błąd na początku ?


Odinstaluj grę, wyczyść rejestr.Zainstaluj na nowo w3 + dodatek według tego poradnika:
http://eurobattle.net/showthread.php?t=31428

Jakiego masz windowsa ?

Jeżeli problem będzie dalej występował to znaczy że masz uszkodzona kopie gry lub poinstalowane dodatki mody etc.

Najlepiej "wyczaruj" nowa kopie gry.

Adri4n0s
9th January 2011, 09:45 PM
Mam Windows XP Profesional.

Podczas instalacji wyskoczył mi jakiś błąd WinMPQ, ale kliknąłem ok i instalacja przeszła dalej.
Teraz za to wyskoczył błąd "Cannot open file "... w3_battle124bfix2/latency.txt"
Kliknąłem ok i EuroBattle.net działa, chodiz o tne program.
Wcześniej wyskakiwały te same błędy.
Następnie kliknąłem eb.exe. Przebiega ta aktualizacja. Następnie klikam w ten rejestr i znów to samo. Błąd z wersją gry...

Jeśli to wina kopii gry, to możecie mi podać linki do ściągnięcia ? Najlepiej w jak najmniejszej liczbie partów i takie które będą działał w 100%

KaCzA
10th January 2011, 01:05 AM
Mam Windows XP Profesional.

Podczas instalacji wyskoczył mi jakiś błąd WinMPQ, ale kliknąłem ok i instalacja przeszła dalej.

to znaczy że masz złą kopie gry.

Co do ściągania i podawania linków do warezów jest to tutaj zabronione, więc polecam www.allegro.pl

Adri4n0s
19th January 2011, 11:53 PM
Ściągnąłem inną wersję z PirateBay (torrenty). Tym razem ANGIELSKĄ. Zainstalowałem według tego prooadnika, znów te same dwa błędy/komunikaty wyskoczyły i dalej przebiegało normalnie, jak wcześniej. Znów włączyłem grę i miałem nadzieję że nie wyskoczy ten sam błąd, lecz wyskoczył idnetyczny w wersji angielskiej ; D
Myślałem że to wina patcha, ponieważ podczas instalacji coś pisze o patchowaniu do 1,24b, ale jak włączyłem aktualke patcha to pisało że jest nowsza wersja zainstalowana czyli 1,24e.

Ściągam z innego źródła jeszcze raz War3, a jak nie pójdzie to mam nadzieję że ktoś znajdzie rozwiązanie (pomijając format kompa)

Adri4n0s
26th January 2011, 01:58 PM
F5

Wracam z tym samym problemem. ściągnąłem 3 wersje, inną, i nadal ten sam błąd. Zrobiłem dwa screeny błędów, które wyskakują przy instalacji, mimo że po instalacji da sie odpalić oba programy, to one wyskoczyły. Może to wina tych błędów.

1. Pierwszy błąd - CLICK ! (http://img132.imageshack.us/img132/75/problem1a.png)
2. Drugi błąd - CLICK ! (http://img413.imageshack.us/img413/9586/problem2p.png)

Może jak zobaczy ktoś na te błędy to będzie wiedział w czym problem.

KaCzA
26th January 2011, 02:51 PM
http://eurobattle.net/showthread.php?t=118262

Pierwszy post, pierwszy podpunkt.

Adri4n0s
26th January 2011, 05:26 PM
Zrobiłem tak jak w 1 punkcie. I prawda, podczas instalacji nie wyskakuje mi ten błąd. Ale ten 2 nadal wyskakuje (zrobiłem reinstall, żeby nie było)

Nadal ten error wyskakuje i błąd w wersją gry, który MOŻE być spowodowany tym błędem (bo nie mam innego pomysłu czemu byłoby źle...)

KaCzA
27th January 2011, 07:45 AM
Uaktualniłeś ponownie EB GUI ? Błąd latency znika po auaktualnieniu. Jak nie to problem tkwi pewnie z windowsem.

Adri4n0s
27th January 2011, 03:48 PM
Za każdym uaktualniałem, i ciągle z tą wersją gry jest błąd...

Z windowsem mówisz... hmmm... tyle że ja od kilkunastu lat mam ten sam system i kiedyś n tym samym komputerze co teraz instalowałem War3 i Eurobattle.net i działało bez zarzutów...

KaCzA
27th January 2011, 09:18 PM
kilkunastu lat ? to powodzenia.... windows na to wygląda. Spróbuj wyczyścić rejestr, naprawić błędy itd. są do tego odpowiednie programy np. TuneUp 2010.

Adri4n0s
29th January 2011, 09:11 PM
kilkunastu lat ? to powodzenia....
Niestety nie mam pieniędzy na nowy komputer, ten działa, a najnowszych gier nie potrzebuje.

Ten mam z 8 lat, format robiłem 4 miesiące temu.
Spróbuje tym programem co napisałeś coś zdziałać, a jeśli nie da rady to niestety będę zmuszony sobie odpuścić, a może kiedyś przy najbliższym formacie wrócę do instalacji ponownie.
Na ten moment serdecznie dziękuję za pomoc :smile2:

KaCzA
30th January 2011, 12:22 PM
ja zrozumiałem ze Windowsa już masz kilkanaście lat :P

Spróbuj tak jak mówiłem, format kompa, postaw nowego windowsa, zainstaluj najnowsze sterowniki. Wtedy zainstaluj War3 + Frozen, nie crackuj, spatchuj do 1.24e, zainstaluj loader, włącz eb gui.