PDA

View Full Version : novy moderator?



WINNER-
4th January 2011, 07:23 PM
koukam ze posledni dobou se tomu nevenuje zadny z M&M&M a lord je na to sam a taky tu neni nejak casto tak jsem chtel jen navrhnout jestli by nebyl dobry dalsi moderator klidne i dva kteri by na to meli cas protoze dneska zas jede jen jeden bot nevim jestli to je tak umyslne a nebo jsou ve voidu ale treba je nahodit ptz chcou lidi hrat a s jednym botem to je celkem valka o neho :D o bany se stara taky lord sam a myslim ze by pro neho bylo ulehceni kdyby to nemel na starost jenom on je to jenom navrh podle me rozumny ptz moderatori byli vybrani dva jenze rybka se pak toho vzdal btw nechci kandidovat jsou tu na to lepsi lidi kteri jsou casto online klidne i takovy kukac i kdyz ho nemam rad ale vim ze ten by se tomu aspon venoval dekuji za pozornost

Godlike[CZe]
4th January 2011, 09:00 PM
Kukac? xD co si ty fetoval?:happy2:

Laryk
4th January 2011, 09:40 PM
go promote nameless

Godlike[CZe]
4th January 2011, 10:27 PM
go promote nameless

To sme teda moc daleko od Kukace nepostoupili :D

Ibalgin
4th January 2011, 10:58 PM
Veď godlike sa aj uchádzal tuším, vote for him!
Laryček +1 xD

efko.wbs
4th January 2011, 11:04 PM
no tak niekoho noveho tu treba to je fakt,
napr tie requesty (lvl2 / ban/unban) Aj ked boli moderatori aktivny tak niektore thready niesu ani dotknute, co je skoda lebo by sa aspon patrilo ked uz si s tym niekto dal namahu aspon mu tam nieco napisat (trebars aj "fuck off" a zavret thread :) ) ale nie ze dead forum. No ako sa posielali tie requesty tak exponencialnym radom v case stupaju pripady ze nikto na ne neodpoveda.
Mal by to robit niekto kto sa na to citi (bud ma vela casu alebo to stihne vsetko rychlo ceknut). Nie ze vsetci budu
"i am pro, 15 years old, mir spreche deutsch, dutch and english and me can be pro admin" a po 4 dnoch "adminovania" ho to prejde.

[W3PD]rebrik
4th January 2011, 11:04 PM
ako niekto nemoze mat rad kukaca:omg:
(grimasko je robot)

Godlike[CZe]
4th January 2011, 11:17 PM
rebrik;1231918']
(grimasko je robot)

ten je hlavně banned by mizige :happy2:

Ibalgin
4th January 2011, 11:18 PM
2 efko: Lenže kto ten thread otvorí a kto rozhodne o novom adminovi, keď sú všetci inactive? ^^

Godlike[CZe]
4th January 2011, 11:20 PM
2 efko: Lenže kto ten thread otvorí a kto rozhodne o novom adminovi, keď sú všetci inactive? ^^

Nikdo Lord bude na to sám dokud ho to taky nepřestane bavit :pet:

WINNER-
4th January 2011, 11:25 PM
no vsak prave a ja si myslim ze ho to za chvili prestane bavit :D a buchne xpam :D:D:D:D:D

Godlike[CZe]
4th January 2011, 11:28 PM
no vsak prave a ja si myslim ze ho to za chvili prestane bavit :D a buchne xpam :D:D:D:D:D

Neboli spíš boti budou na voidu a profíci z áčka se poserou:) a nebo líp :D Boti pak nebudou :huh:

Godlike[CZe]
4th January 2011, 11:29 PM
Ale být kukac lvl 3 tak to bude lepší když bude lord sám:happy2: ja jdu spát gud najt :D

WINNER-
4th January 2011, 11:31 PM
sirka bot to jisti :D nejvice old school bot :D

Nezmysel
5th January 2011, 02:57 AM
jj budeme zavisly na playdote tam to pochopili po bane si das tyzdenu pauzu a automaticky ti to unlockne lebo keby kazdy pisal unban request treba nato minimalne 100 moderatorov :D inac noveho moderatora by mal robit niekto co tu fakt je ja za seba mozem povedat ze som tu kazdy den cca 5 hodin ale aj viac a dost casto :D podla dna niekedy tu fakt niesom ale mna mat za moderatora to by bola maner vojna na xpame uz by sa nehrala dota :happy2:

[W3PD]rebrik
5th January 2011, 05:00 AM
grimasko ked neni v mekaci tak je tu tak kto sa nato lepsie hodi ak on? (a este to aj ten chujujuj chce...)

LordDevil
5th January 2011, 08:52 AM
rebrik oprav si post.no neviem zatial mam dost sil a odklepnut noveho moderatora to bude kusok zlozitejsie.kazdopadne kukaca by som nebral.

KukAc
5th January 2011, 10:34 AM
omg, ze mna niekto nema rad? ;D To co ste vy za ludi :happy2:

EDIT: "Ten hrozivy, zly, no-mannered, curak" kukac sa uz zmenil, ale ajtak sa na to nedam :D (niezeby ste ma chceli :D)

EDIT2: A pls dajte bublymu mu unban, lebo s nim nemam ako hrat :D

WINNER-
5th January 2011, 12:39 PM
ale tak rekni sam lord ze bys nebyl rad kdyby si na to nebyl sam :) at se vyjadri M&M jestli vubec jeste zabloudi na toto forum :D

Phantasy
5th January 2011, 01:28 PM
grimasko robot vote him :D

[Spis]Borovicka
5th January 2011, 08:13 PM
urcite by sa hodil dalsi moderator ktory by tie vsetky sracky riesil spolu s lordom. je tu toho dost a ked lord je niekde prec a nema cas na toto tak to tu vyzera mizerne. kludne sa prihlasim na to aj ja keby ma nahodou chcete. no kym sa admini nevyjadria tak zatim nema cenu sa tu neako rozpisovat. hadam sa tento problem neako vyriesi :)

[Spis]Borovicka
8th January 2011, 07:29 PM
bude sa to teda riesit ? ci netreba noveho moderatora? podla mna uz by bolo dobre ked ti boti stale robia to co robia :)