PDA

View Full Version : Žiadosť o lvl2 IcetEA_



IcetEA_to_nedas
2nd January 2011, 04:42 AM
* Volam sa kubo, mám 17 rokov... nicky v hre: _IcetEA, IcetEA_ ...
* Lvl 2 chcem preto, aby som obcas vyzval niekoho na chall, lebo už ma moc nebaví hrat cely den pub.. a hlavne hrajem často v noci a aby som mohol zakladať bez dostatočnych resov, lebo to je des cakat aj 20 min a ked mam založenu tak to už nejak uspamujem alebo pri najhoršiom pubnem, len aby sa hralo :-D
* hmm tak môj manner,no podte domna xD ...tak ako ked hram challenge s normalnymi ľudmi je kľudna hra každy vie co ma robit tak je to fajn...ale ak hram na pube a proste nejaka lama mi prehra hru koli tomu že zahraje AA 2/13 (ako dnes) a feedne supera a etc...tak to proste nezvladnem, vynadam mu trosku, poviem mu nech bezi do apem "pro" hry a o 20 sec som zase kludny xD...niekedy mi dojdu nervy ale to asi kazdemu ,,zdravemu" cloveku ;)normalne pub hry to je pohoda, nepatrim medzi tých ktorí ak umru tak zaspamuju cely chat a budem nadavat.....obcas mi proste prasknu ...
* Dotu hrajem 5-6 rokov, začínal som na xpame,potom som prešiel na garenu, potom som mal asi rok pauzu a teraz som zase tu ;) dost dlho som hral za nick tRIpe. možno si ma niekto bude pametat :x čo sa týka mojho skillu, myslim si ze to viem hrat celkom fajn a že za tie roky som sa niečo naučil xD nebudem vam klamat, kapitana som robil malo krat možno 10x za život, ale challi hravam dost často, a myslim že som uz odkukal asi všetko od kapitanov...banovat viem samozrejme to ako np a pickovat tiež viem co k danej situacii, v podstate na outpick alebo gcomb staci use brain, s čim uz taky problem nemam :D iba obcas (vacsinou v skole).. moja oblubena rola carry, a support...na pube hravam vacsinou iba carry lebo tam nieje komu robit supp, ale asi 80% mojich odohratych challengov som hral only supp...
** replayov som mal strašne moc, ale pred nedavnom som reinstall w3 koli PT (som nainstaloval) a nechcelo mi spustit, teraz mam zopar pub replayov, ktore sa sem moc nehodia, challengov som odvtedy hral asi 4-5 no ziadny nieje nejak extra, tak ja sem hodim asi len tento, zajtra zahram nejake hry a este nejaky replay urcite hodim ;)
http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1293939232

BossBoT
2nd January 2011, 10:06 AM
support

Laryk
2nd January 2011, 11:22 AM
fajn supp, supp

IcetEA_to_nedas
2nd January 2011, 05:04 PM
prikladam este jeden replay, ktory som nasiel z challengu ktory sa odohral pred nedavnom ES
http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1293980525
edit: prikladam este tento replay, je to moj last rep prave teraz som ju dohral
http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1293984583 .... viem ze icarusa nieje tazke zahrat ale moj spec ib to vyownil xD ....

.DELL.
3rd January 2011, 12:38 PM
Tady tohodle v žádném případě maner má naprosto příšerný... a jediné, co opravdu umí je skládat si team, aby naháněl body... po herní stránce je na tom taky špatně a to že tady dá nějaké replay, kde se mu to náhodou povedlo na tom nic nezmění...

IcetEA_to_nedas
3rd January 2011, 12:47 PM
jn, len som čakal kedy DELL niečo napiše.... s dellom som hral raz v zivote, aj to odomna dostal a odvtedy sa s tym proste nevie zmieriť, na kanali nadava aka som lama a v lobby sa uz swapuje kumne nj nj...a to ze si skladam team, nieje pravda...swapol som si 2och ludi ktorych som mal na skype a hrajem s nimi, tak ked sa s nimi rozpravam nebudem hrat asi proti nim....este nieco?
btw; mam svedkov, ktorí to citali ako z nicoho nic domna zacal nadavat na kanali, bez toho aby som mu nieco napisal....lama ktora prehrala tak nevie co s tym....nic viac, a ešte jedna vec, tu sa dokazuje ze si musis vymyslat, hral si somnou 1 hru, ovtedy jak si ma zacal flamovat radsej leavujem ak sa kumne v lobby vtieras, raz vzivote si somnou hral aj to som ta vyownil a ty napises ze po herni stance som na tom spatne?:D
a môj manner laskavo nerieš, to co si napisal ze som ,,flamoval cely svoj team" napisal som do all ze bara alebo kto to hral je totalna lama, ale nevies ako som to myslel ved som s nim volal na skypu a robili sme si zo seba srandu...ale to ty nemozes pochopit :x uz viac k tebe nemam /squelch v hre /squelch na fore

.DELL.
3rd January 2011, 01:19 PM
je pravda, ze jsem s tebou hral jen jednou..maximálně dvakrát, teď fakt nevím, ale všechno je o tom, že já neprohrál, tak nevim co se tady všem snažíš nakukat :D a dokonce je i možné, že jsi tam měl dva kámoše na skype nebo na čem, ale podstatné je, že jsi tak pak dal ještě hráče, kteří s tebou určitě nebyli... jo a abych nezapomněl včera jsem se nalogoval do hry, a up jen jedno volné místo, jenže já potřeboval sloty 2/3 a dole bylo místo Bohužel jsi tam byl i ty, ale vzal co čert, takže si nemysli, že jsem chtěl jít za tebou...já nešel za tebou já šel za volnýma slotama.. :DD

jo a ještě jsem chtěl dodat...už nevím jak to včera začalo, ale každopádně, že já mám špatnej manner vím, ale po tom, cos předvedl včera za urážky a ten tvůj styl odpovědí si žádnej lvl 2 nezasloužíš... that's all

IcetEA_to_nedas
3rd January 2011, 01:30 PM
tak ako, vcera som mal na teba nervy asi ako este na nikoho na xpame....ja inak taky niesom neboj sa, ze zacnem bezdovodne nadavat, ale uz to bolo moc namna cely den ma flamujes, a vecer sa napojim do hry s kamosom a ja sotva joinem hru a uz citam .DELL.: kickni toho dementa Icetea....pri tom si nemal ziadny dovod, dovtedy som ti nenadaval....ak ma kickol tak som ti povedal co si o tebe myslim to je vsetko :)
a btw; tky vim ze nemam najlepsi manner/ ak ma dokaze vytocit taky clovek ako ty (ale tebe to ide) ale jak to tak sledujem, myslim ze mam este lepsi manner ako polka lvlov 2 :D si este asi nevidel ich flame

.DELL.
3rd January 2011, 04:48 PM
chlape ubezpečuju tě, že už jsem zažil flame od většiny lvl2, ale to je podmíněno tím, že oni už si to můžou dovolit(nebo si to alespoň myslí) povětšinou jsou to fakt kvalitní a schopní hráči a ikdyž zapomenu na naše hloupé spory tak si myslím, že ty si >>možná<< nadprůměr Áčka, ale stále ještě nemáš na lvl2

IcetEA_to_nedas
3rd January 2011, 06:46 PM
sak jo to je mi jasne, a ja si ani nic nedovolujem, taký som odkedy som zacal hrat dotu :-D ty si ma proste vcera tak vytocil, ze som ti nieco musel napisat

Eph3dr1ne
4th January 2011, 11:50 AM
Ice ma dobrý maner, s tím jsem problém neměl, ale jako kapa jsem ho ještě nepotkal ^^

LordDevil
4th January 2011, 12:26 PM
support je to dobry hrac.

Nezmysel
4th January 2011, 06:54 PM
ak date hen tomu zeru lvl2 to mozte dat rovno aj tukanovi go go promote nech je viacej idiotov s lvlom2 na acku co hraju na staty naswapuje si vzdy team a ked vidi ze proti nemu su horsi hraci da si 3x sp a go a ked si ho nahodou pickne lama jemu podobna master eddy na chyalange tak si zmeni nick na icedrink aby nahodou neprisiel o staty gooooo promote acko need zerrrooooooooooooooooo :beer2::beer2::beer2:

[Spis]Borovicka
4th January 2011, 07:42 PM
ak date hen tomu zeru lvl2 to mozte dat rovno aj tukanovi go go promote nech je viacej idiotov s lvlom2 na acku co hraju na staty naswapuje si vzdy team a ked vidi ze proti nemu su horsi hraci da si 3x sp a go a ked si ho nahodou pickne lama jemu podobna master eddy na chyalange tak si zmeni nick na icedrink aby nahodou neprisiel o staty gooooo promote acko need zerrrooooooooooooooooo :beer2::beer2::beer2:

priklanam sa k vyroku :)
nemam co dodat.. presne toto robi ten hrac co Nezmysel spomenul

IcetEA_to_nedas
4th January 2011, 07:45 PM
ach, neviem zkade to vy berete :D ja si team neswapujem, len zavidite a stale dostanete :/ ...ja si vacsinou swapnem toho kto je somnou, alebo s kym som na skype...a ak tam nepoznam nikoho tak dam 3x !sp v lobby a hned start...bez ohladu nato ako to je...borovicka, ty neviem co pises :D proti tebe som hral asi 3x vzivote, a 3x si dostal..a to si mal hracov aj ty aj ja, hral si s omg a spol...
a ešte napis, ze to tak nebolo...a ked sme proti tebe chceli ist chall tak si mal fear... ty mas ten lvl 2 len nato aby si mohol mutovat hracov...niekto nieco napise hned pises mute...si myslis ze mas lvl 2 ze si kral sveta... kludne najdem ten replay, co sme proti sebe hrali a kde si kazdeho mutoval..a este sa mi myst zacal vyhrazat :D gg... a skutok, nemozem zato ze vdaka svojmu manneru nemas kamaratov, nikto ta nepickne na challenge nikto s tebou nechce hrat tak hras stale s pubom, proti mne ...ja mam vacsinou niekoho na skype a nebudem hrat proti nemu aby si ty bol kludny :-D
neviem o čo vam ide,v poslednej dobe sa snazim davat aj sloty, statujem vsetkych hracov...len aby bola vyrovnana hra...podla 1-2 hry idete sudit, aj to neviete očo ide...ja s nimi som na skype ale vy vidite len !swap * * ... jn

[Spis]Borovicka
4th January 2011, 07:50 PM
vsak ano trikrat v zivote :D zakazdym ked si lozol a mal si tim a ja som tam bol len s omgsk. ja hram s kamaratmi, ja tim nikdy nemam. a vzdy ked nas tam vidis viacerych a ty si sam tak odides :) proste ked nemas tim tak hrat nejdes .. jedine ked je to neaky ultra pub. tot vse co som chcel spomenut. tvrd si co chces. viaceri vieme ako to je.

IcetEA_to_nedas
4th January 2011, 08:35 PM
presne...a co ako? ked som sam a nikoho nepoznam vo svojom teame nemam dovod hrat proti vam, vy ste na skypu, viete to hrat....viem ze sa budem zbytocne nervovat a ze tym stratim zbytocnych 40 min....sry mna to tak nebavi hrat sam proti kamaratom...a neklam, ze si len s omg... viac krat sme hrali kde ste boli este bud s mystom,smatom alebo neviemjumarad ci ako sa vola :D....
tak neviem co vsetci trepete, vzivote som nespravil to ze som si spravil hru, a swapol som si hore vsetkych co poznam a dole nechal lamy.... ked proti niekomu hram tak si k sebe niekoho swapnem ,nech je to balanced napr 3v3 etc...nic viac

avenge.me.now
5th January 2011, 08:21 PM
Bohuzial sa musim pridat do diskusie. To ze si nadpriemer acka, ok. Ale nemas skill ani na kapitana a autoritu tiez nemas. Honis staty tym, ze si vzdy naswapujes k sebe slusnych hracov. Ak nemas nikoho v teame, automaticky leavujes lobby. Ak nahodou prijdu 2 slusni hraci do teamu oproti, tiez leavujes lobby. Dalej staty honis tym, ze picknes carry, 20 minut ho farmis na mide a potom velmi slusne lasthittujes herov. Co by bolo vsetko v poriadku, ALE

ty zo seba navyse robis skillera (nad vsetkych), manner mas mizerny (a to si myslim, ze som v spravnej pozicii posudit to, lebo ja si rad poflamujem), a flamujes hodne casto.

Flamuju aj mnohi s lvl 2, nic to vsak nemeni na tom, ze ty si lvl 2 zatial zdaleka nezasluzis.

Messiah
5th January 2011, 08:30 PM
Bohuzel vetsina lidi, co tu pise ma pravdu a pokud to nevidis, tak je to smutne...

Sam vzdycky spamujes na acku nelezte k diabolovi do hry honi staty, suicide to sami, kdyz zalozi, ale kdyz ty prijdes do hry, tak bud hned leavnes nebo napises ze to nehras...

Promin, ale az uhrajes hru tak, ze pujdes se 4 randomama a vyhrajes a nestravis pulku hy na lajne farmenim, pak si pozadej o lvl 2.

out

LordDevil
5th January 2011, 08:42 PM
to so swapovanim hracov robi vacsina.

IcetEA_to_nedas
5th January 2011, 08:46 PM
hmmm, ok no... k tomu swapovaniu som sa uz vyjadril, a ked hram s pubom tak pisem ze hrajem carry...a ked vidim ze na linke combo tuskar tiny a nedavaju si to, tak co mi ostava ako farmit 25 min a potom si to vyownit...nvm ako si predstavujete carry rolu, chodit od 5 minuty gangy alebo co? ked sa nafarmim tak to ide, a vacsinou takto hry vyhravam...
a messiah, myslim ze ty si ten posledny ktory ma pravo toto pisat...ved cele acko sa v tom somnou zhodne ze vy si stale honite staty 5i na skypu, a ako to ty mozes vediet...ani nevies kolko x som vyhral s random pubom nad ,,niekym"...na xpam som prisiel pred nedavnom po dlhej dobe, a nikoho som uz pomaly nepoznal, mal som tam paru známych... a to ze proti vam nechcem hrat je tusim normalne a ze sa takto zachova 80% ludi ktory sa hned pripoja do vasej hry..jeden to vystihol neviem kto to napisal... ,,ten kto vas nepozna tak ostane a nevedia do coho idu"....je to trapne ja takto nehrajem, ze mam stale svoj team 5 ludi.. ja pridem do hry hore nikoho nepoznam a vy si hrajete 5 dolu...tak sa tam nepojdem nervovat... neviem co tu ides omne pisat, ked nic nevies nikdy si somnou nehral nejaku tahsiu normalnu hru nikdy si somnou nehral chall (ved ako by si mohol, ked hravas iba pub s kamaratmi) ale np np..piste si co chcete...
vy 2ja tu omne idete nieco pisat, sak som s vami hral IBA pub kde hrajem for fun vo vacsine pripadou carry ..^^

Messiah
5th January 2011, 08:48 PM
Lorde tu nejde o swapovani, ale o to, ze on flamuje na acku, at lidi nechodi do tamte nebo te hry, ale sam nikdy nesel sam s randomama hrat proti nekomu, kdo dotu hraje delsi dobu a kdyz se to takove hry pripoji, tak leavne, aby nahodou neztratil body nebo prijde s druhym nickem a zacne psat s jakyma hraje lamama...

Promin, ale i kdyz jdu do hry a mam sebe hrace 0/necemu, nemusim jim rikat jaky jsou trosky a dokazovat si tak neco, proste zahraju a je to nejaky staty a 30 bodu, ach boze to me fakt zabije...

Chleba levnejsi nebude a co, zahraju si odpocinu si a zivot jde dal...

McPrase
5th January 2011, 08:50 PM
souhlas...icetea je tezce labilni, nezvlada prohry, nezvlada komunikaci s teamem, a ikdyz ma na "pubu" rozumny tym tak s nim stejne nehraje a jen honi cs/veze a obcas prijde dozrat nejakeho hrdinu...a to prepinani 3ech nicku kvuli tomu aby mu neklesal rank je hodne fail ;)

[W3PD]rebrik
5th January 2011, 08:51 PM
Promin, ale az uhrajes hru tak, ze pujdes se 4 randomama a vyhrajes a nestravis pulku hy na lajne farmenim,pak si pozadej o lvl 2.

out

epicka veta

LordDevil
5th January 2011, 08:51 PM
ked vase reci niecim nepodlozite budem to ignorovat to su len slova do prazdna bez screenov kde nadaval pripadne inym daco vypisoval.to so swapovanim hracov neberem ani do uvahy to si tu robi kazdy a ked este nieco mate nanho tak to niecim podlozte rad si to pozriem a prehodnotim nazor nanho pripadne.

Messiah
5th January 2011, 08:53 PM
hm je to fakt smutne... ale kdyz uz pises ze ja o tobe nic nevim, radeji bys nemel psat nic o me... ty nehrajes hru, i kdyz jsem tam sam + jeden kamos... chally chodim, kdyz mi jede net jak ma, v posledni dobe mam s nim potize, ale hannak, arsony, TT_snip, xcool, rasta_ryba by ti mohli poykladat... neznalost neomlouva, to je pravda, ale promin nadavat hracum za to, ze nekdo neuhraje hru to je trochu ponizujici a delas tim ze sebe akorad ubozaka...

hral jsem s tebou parkrat a stacilo mi to... super honeni ega nad pheonixem, jo pod tim si dokazu predstavit uz jedineho hrace, ale hral si s nama, totalne si podelal hru a nenapsal jsi nic, ze jsi zahral spatne... hned ti sklaplo, tak promin ze se tu vyjadruju.

[W3PD]rebrik
5th January 2011, 08:54 PM
tazky battle

IcetEA_to_nedas
5th January 2011, 08:56 PM
aha, tak tu hru za demona sem podelal ja? ja som myslel ze sniper, ktory hral 40 minut solo a ked bol nakupeny tak na final push prisiel umriet....
prase a k tym prepinanim nickom, ja som hral za drinka a _icetea vtedy, ked som mal ban zato ze sa mi vypol pc...

IcetEA_to_nedas
5th January 2011, 09:02 PM
a toto bola moja posledna obhajoba, pisete tu totalne nezmysli neviete 80% veci z toho co tu pisete nijak nepodlozite preto ze to ani nieje pravda, ani jeden z tých kritikov somnou nehrali poriadnu privatku, ani chall maximalne pub kde som si hral carry a svoju hru...mne ten lvl2 tak netreba no xD to bol len navrh, a vy budete mat asi pravdu..ked sa na tom zhodli uz cca 5i ludia, nieco na tom bude... swapujem si teamy hrajem 50 minut solo som noob xD dobre

[W3PD]rebrik
5th January 2011, 09:44 PM
mne ten lvl2 tak netreba no xD to bol len navrh

you made my day alebo ako sa to pise

IcetEA_to_nedas
5th January 2011, 09:51 PM
ach rebrik :D

[W3PD]rebrik
5th January 2011, 10:51 PM
za hentaku kokotnu vetu (nehovorim len o dote) by si vsade dostal autodenie ale tu su nato makky a zachvilu ta budu prosit aby si chcel lvl2

IcetEA_to_nedas
5th January 2011, 11:04 PM
ah...ty si ma nepochopil, zle som sa vyjadril...to malo ist k tomu, ako ma tu dissuju aby som nemal promote, tak tým som chcel povedať ze mne sa svet nezruti :-D

[W3PD]rebrik
6th January 2011, 12:52 AM
svet sa nezruti a bol to len navrh npnp

grimasko
6th January 2011, 01:02 AM
rebrik;1232447']made my day

xd

.DELL.
6th January 2011, 01:52 PM
ked vase reci niecim nepodlozite budem to ignorovat to su len slova do prazdna bez screenov kde nadaval pripadne inym daco vypisoval.to so swapovanim hracov neberem ani do uvahy to si tu robi kazdy a ked este nieco mate nanho tak to niecim podlozte rad si to pozriem a prehodnotim nazor nanho pripadne.

Devil ... podívej se na to, kdyby to napsal jen jeden, ale když uz ti to napíše tolik lidí, tak na tom asi neco bude ...

WINNER-
6th January 2011, 01:58 PM
ja ho videl parkrat zahrat a zadny problem s nim nebyl a zahral i pekne a to ze si nekdo naswapuje tym kdyz jsou spolu na skype tak to je snad jasne snad nepujdou hrat proti sobe dela to tak uplne kazdy ze si jde hrat se svojima nejlepe udelas icetea kdyz zahrajes par chalengu proti nekomu a tak ukazes jestli na to mas nebo ne

IcetEA_to_nedas
6th January 2011, 04:42 PM
jn dik winne, to aj chcem spravit len v poslednej dobe nieje s kým hrat chall,to je ten najvacsi problem...
btw; dell, ano niečo na tom bude, potvrdim to ešte aj ja ze si swapujem kamosov s ktorymi hravam, alebo ze na pube hravam vacsinou carry farm styl...ja na tom nevidim nic hrozne xD

Laryk
6th January 2011, 07:27 PM
má ban, neni imo co řešit :d

Ibalgin
6th January 2011, 08:00 PM
Laryčku ten avatar je joke? :-D

Laryk
6th January 2011, 08:28 PM
proč ? :D

WINNER-
6th January 2011, 10:56 PM
laryk si hraje na kundicku :D

Laryk
7th January 2011, 01:15 AM
to nejsem já na té fotce :(

[W3PD]rebrik
7th January 2011, 01:34 AM
Gay (imo bieber je krajsi)

Laryk
7th January 2011, 01:43 AM
já ale nejsem gay, smato ti to dokáže.. a ta fotka byla dělaná kvuli zápočtu :D

LordDevil
7th January 2011, 01:04 PM
menim to na deny chces byt kapitanom a ostatnym ides zneprijemnovat hru zaco si dostal ban.

IcetEA_to_nedas
14th January 2011, 08:10 PM
kk xD..ja len na svoju obhajobu napisem ze sa to vyriesilo, a to ze pauznem hru a predlzim ju o 20 sec nieje nejake extremne predlzovanie (preto som aj dostal unban o par hod nato)
btw; aj tak sa to stalo cca 3tyzdne pred tym, ako som si podal req :-D