PDA

View Full Version : 1.1.2011 Rhasta_ryba



Bonakles
1st January 2011, 02:32 PM
Chcel by som poziadat o zabanovanie hraca Rhasta_ryba z nasledovneho dovodu. Hra zacala uplne normalne on hral maginu farmil sa.... na nase ziadosti o pomoc absolutne nergagoval aj ked sme mali jasne navrch ale na push to nestacilo..... prvy krat ho niekto z teamu videl v 40tej minute kedy sme to uz prestali davat.... navyse postavil divine rapier a umyselne sa nechal zabit aby ho vzal superov team co je potvrdene aj v chate hry ktorej replay mam ulozeny a mozem ho poslat... napisal ,,Tuto hru som vam prehral naschval". Neviem ci je vhodne aby takyto hrac chodil po hrach a kazil tak ludom zabavu.

Dakujem.

FogyX
1st January 2011, 03:39 PM
sranda musi byt :D

IcetEA_to_nedas
1st January 2011, 04:25 PM
podla mna rasta vedel preco to urobil :D asi ste tu hru maly prehratu,s nim alebo bez neho ;) on to najskor len s tym divinom urychlil xD ,,, takze mu vlastne môzte byt vdacny

Myst3rious
1st January 2011, 04:27 PM
Chcel by som poziadat o zabanovanie hraca Rhasta_ryba z nasledovneho dovodu. Hra zacala uplne normalne on hral maginu farmil sa.... na nase ziadosti o pomoc absolutne nergagoval aj ked sme mali jasne navrch ale na push to nestacilo..... prvy krat ho niekto z teamu videl v 40tej minute kedy sme to uz prestali davat.... navyse postavil divine rapier a umyselne sa nechal zabit aby ho vzal superov team co je potvrdene aj v chate hry ktorej replay mam ulozeny a mozem ho poslat... napisal ,,Tuto hru som vam prehral naschval". Neviem ci je vhodne aby takyto hrac chodil po hrach a kazil tak ludom zabavu.

Dakujem.

neziadaj radsej nic hrat henten public je niekedy tragedia.neraz som mal chut to leavnut nastastie som to vzdy vydrzal a hral si v lese panacika :D

ANANANAN
2nd January 2011, 04:26 PM
toz ale aj tak by si nemal umyselne k*rvit hru ostatnym, uz ked nepomahas ^^

lubacos
3rd January 2011, 09:28 PM
icetea aj ked viem, ze mas malo rokov ludom sa do riti netreba pchat, nech uz je rasta ryba tu uznavany ako boh, bola to od neho sracka ze tak ucinil.

Zhulenej_rybA
3rd January 2011, 10:29 PM
Takého hráče jsem tu eště neviděl :-D a to už tu hraji ňáký ten pátek :-D a magina je carry to znamená že farmení za ní až tak nevadí, jen mu ten rapier chudákovi asi nevyšel no :-D

lubacos
4th January 2011, 06:29 PM
normalne uz mi to vadi, tak to tu napisem lebo uz to nevladzem znasat : ), zo vsetkeho, z pribehu s w3, z jeho hlasu a nakoniec aj z tej postavicky, ktoru si pickujete je viac ako jasne, ze je to ON a nie ONA. Vam sa zda ze mam cecky a kundu? prosim vas budte rozumny, je to TEN magina a nie TA magina, prestante ma uz srat!

BossBoT
4th January 2011, 06:31 PM
hanba toto spravit na novy rok rybka :D

Phantasy
4th January 2011, 08:01 PM
bonakles sry, ale prvne uvazuj pak pis br....je krasne, jak tady licis prubeh hry, ale bez replaye ti to je uplne k nicemu.. jak to ma nekdo ohodnotit, kdyz ma soudit podle tveho- vzdy subjektivniho nazoru ....to si rovnou mohl zalozit br na vsechny hrace, mam replaye, kde vsichni kazi hru ostatnim, verte mi- mam vsechny replaye ulozene a mluvim pravdu :)
Btw toto je public ,,za gameruin,, by tu mohla dostat ban vic jak pulka acka ...

.DELL.
5th January 2011, 04:24 PM
nevím, jestli je to ta hra, ale mám pocit, že jsem tam hrál taky, ale proti vám a myslím si , že on jediný z vás něco dělal..dal si pár sölo killu atd.. sice je pravda, že s váma nechodil, ale zase na druhou stranu ten rapier byla sazka buď to vide nebo ne a ono to nevyšlo s tou hrou se stejne už nic dělat nedalo tekli ste jako prase..


Edit: jo a btw..nemužeš čekat, že dá někdo Rybce ban kámo..

MiZiGe
6th January 2011, 03:13 PM
prečo by to nemohol čakať, ja nemám problém dať ban/unban komukoľvek (okrem asi 5tich ľudí, čo sú tiež admini na serveri :) )

tu ale nejako chýba replay