PDA

View Full Version : Ubuntu 10.10 - warcraft 3



StetkaOdZachodu
31st December 2010, 08:54 AM
Dobrý den, stáhl jsem si linux do PC. Jenže, když jsem nainstaloval warcraft 3 a patchnul jsem ho, pote jsem nainstaloval garenu a to nešel spustit W3.

Tak jsem stahl tady z fora w3l_1.23_by_Keres.rar, věci ze složky jsem dal do složky s W3. Spustil jsem .exe a už mi aspoň jel warcraft. Jenže se stašně seká. Tak jsem stáhl w3_battle124bfix2.exe, nainstaloval a objevila se mi ikonka euroloader. Normalně se připojím na xpam, ale pořád se to seká. Už ne tolik, ale na hraní to pořád není dobré.

Můžete mi říct, v čem je problém?
Je to tím, že w3 je náročnější na linux a proto se mi to seká?
Nebo je někde jinde chyba?

Děkuji

FogyX
31st December 2010, 09:09 AM
bud to skus nainstalovat znovu ci to bude robit to iste alebo si skus dat mensie rozlisenie a detaily alebo klikni pravym na frozen throne ,vlastnosti a nastav kompatibilitu s linuxom

tendeR
31st December 2010, 12:13 PM
Zdravím,
zkoušel jsem také linux a to stejnou distribuci. Pokud máš slabý PC tak s tím nic neuděláš, W3 musís zřejmě spouštět v OpenGL a to je prostě náročnější. Pokud máš tedy slabý PC a chceš hrát na linuxu tak by sis musel koupit placený program Cenega se tuším jmenuje a s tím by to mělo být podobné jak na windowsech, ale nezkoušel jsem to takže ti to nemůžu zaručit.

smradlave_nohy
31st December 2010, 12:56 PM
dam ti jednu dobru radu: vymaz linux a daj si tam daco poriadne

Laryk
31st December 2010, 02:51 PM
imo linux > windows, co to je za rady :)

KukAc
31st December 2010, 07:24 PM
imo linux > windows, co to je za rady :)

tak jedine pre tych, ktory s tym vedia :D

ANANANAN
2nd January 2011, 03:33 PM
tak jedine pre tych, ktory s tym vedia :D

BULLS*IT, kazdemu co mu vyhovuje, kazde ma svoje pre aj proti. ^^

Godlike[CZe]
2nd January 2011, 03:39 PM
A nenainstaloval jsi náhodou ten addon od eurobattle.net? je to na výběr když si instaluješ bránu xpamu. Já sem to taky jednou měl a taky se mi to brůtálně sekalo. Je to nějaký addon na zlepšení grafiky..sice to zlepší ale brutální spiky jsou pak.