PDA

View Full Version : ban Bobcz



ANANANAN
26th December 2010, 06:16 PM
Cakal som v lobbya si 5 minut, ked zrazu host dal !start -> !abort a potom ma kickol, bez toho aby napisal jedine slovo...to sa fakt nerobi, obzvlast ked su tam aj ludia co nemali hold (zaroven by sa mohla ta blbost s tym abortom uplne zrusit..).

Laryk
27th December 2010, 12:25 AM
a to fakt myslíš vážně ? :D

MiZiGe
6th January 2011, 02:12 PM
chcelo by to trochu viac informácií

ANANANAN
7th January 2011, 05:26 PM
tak neviem co tam viac popisat, proste clovek po dni prace si chce zahrat, pocka kym sa vobec vytvori hra, potom caka v lobby (ma hold, a ta doba nie je zanedbatelna, kludne aj 5+ minut), a potom znicoho nic da host !start a nasledne !abort aby zrusil holdy, bez toho aby sa pokusil hocco vysvetlit alebo napisal aspon ciarku kickne.
A to sa deje pomerne casto, coz je dost naser, nechce sa mi cakat na hru kvoli tomu, ze niekto musi cakat na nejakych kamaratov (co vlaste ani moc nepozna) len aby mal tym 5 schopnych hracov a mal staty.
End of the story..
Vobec cele to s tym !abort mi pride trocha absurdne a mohlo by sa to kludne zrusit..

_BoH_
7th January 2011, 10:24 PM
skor by sa mohlo rusit reservovanie slotov ale rovno si kazdy mohol zalozit

MiZiGe
7th January 2011, 10:32 PM
aspoň ktorý bot to bol, nevieš?

Bobcz
13th January 2011, 03:17 PM
Jo sorry, dlouho sem se nedival na forko tak sem nevedel ze tu mam topic, ano udelal jsem to ale jen proto ze mi napsal friend a radsi budu hrat s nima nez z clovekem co neznam. A nebyli to zadni "pratele" na staty, ale friendi z real life takze si svoje vymluvy ze hraju na staty nech pro nekoho jinyho. Omlouvam se