PDA

View Full Version : Craciun fericit



CronYshor
15th December 2010, 02:52 PM
Deci sa incepem cu inceputu vreau sa va urez craciun fericit si un an nou fericit eu de craciun nu o sa fiu in oras.
De craciun lasati dota si stati cu familia ;)
Toate cele bune



Craciun fericit !!!!!!!!:):):)

Raptor7
15th December 2010, 03:05 PM
De craciun lasati dota si stati cu familia ;)


^This.

Va urez si eu de craciun sa va ocupati si voi de suflet, ca de stomac stiu k o sa o faceti :D Sa aveti multa sanatate, pace si bucurie alaturi de cei dragi. Craciun Fericit tuturor !

PS: Sa nu uitati ce sarbatorim de fapt, nasterea Mantuitorului!

[RO]Claudiu
15th December 2010, 03:49 PM
De ce numai de Craciun sa fie oamenii fericiti si nu toata viata lor ?

anyway, viata fericita va doresc.

CronYshor
15th December 2010, 03:50 PM
:)) vine dl claudiu ca o parere de-a lui de aia smechera :)) orcum craciun fericit si tie ;)

[RO]Claudiu
15th December 2010, 04:02 PM
:)) vine dl claudiu ca o parere de-a lui de aia smechera :)) orcum craciun fericit si tie ;)

limbajul nostru e vechi de sute de ani, este automat, interpretabil si nu are logica.


Ex: cand stranuta cineva ii zici "noroc" sau "sanatate" dar cuvintele nu ii aduc nici noroc nici sanatate iar gestul de a stranuta nu semnifica lipsa de noroc sau de sanatate, este un raspuns automat al corpului la factori din mediu, potential inofensivi cum ar fi polen.
:tiphat:

CronYshor
15th December 2010, 04:08 PM
claudiu am 13 ani spre 14 pt mn te chinui degeaba poate alti inteleg limbajul tau

[RO]Claudiu
15th December 2010, 05:59 PM
claudiu am 13 ani spre 14 pt mn te chinui degeaba poate alti inteleg limbajul tau

Multi inainte:) cu atat mai bine daca esti tanar si incerci sa pricepi ce spun vei fi mult mai destept decat sunt eu acum cand ajunge la varsta mea.

O sa observi ca e un sentiment placut sa cunosti cat mai multe, sa ai raspunsuri pentru intrebari, solutii pentru probleme, evolutia omului este mai mult psihica decat fizica pt k omul schimba mediul in care traieste si nu are nevoie sa evolueze fizic.

CronYshor
15th December 2010, 06:03 PM
claudiu in lumea asta din romania poti fi destept daca nu esti baza pt ca vine unu iti da un glont si mori si ce ai rezolvat ca ai fost destept ?

[Snake]
15th December 2010, 06:05 PM
N-a mentionat nimeni de cadouri!:)
P.s :
Nu deschideti cadoul decat dupa Craciun:happy::
http://ralucafodor.files.wordpress.com/2009/12/craciun-fericit1.jpg

CronYshor
15th December 2010, 06:09 PM
ba :)) primesc ceav frumos
cred si sper :))