PDA

View Full Version : Ban lvl2 usera



tntcko
15th December 2010, 03:27 PM
Bohuzial co spravil dnes laryk (lvl2) nema obdoby. Popisem situaciu, hralo sa v podstate od zaciatku 4v4(jeden user padol po 5minutach a dalsi dorovnal teda 4v4). Hralo sa normalne celych 40minut, bez kecov, bez setkeho, bolo to dost vyrovnane. Avsak tesne pred "koncom" sme sundali vsetkych a isli sme dat tron, lenze laryk SAM napisal !rmk, napisalo ze este 7 ludi treba na rmk a on dal !end. Prosim o prehodnotenie lvl2 pre laryka, ak nevie zniest prehru tak nema mat lvl2 DIK

Bohuzial replay nemam ale dosveci mi to clovek s ktorym sme hrali, nick na w3 ma zajo a ja som [.TnT.]

Laryk
15th December 2010, 03:30 PM
ty si.. s prominutím laciná nula

za prvé, !end nemůžu dát, nemám na to práva
za druhé, jediné co sem napsal bylo !rmk, nacož mám právo a napsalo to víc lidí a jelikož se hrálo 3v4 (což opravdu hrát nebudu a nehodlám) tak bylo potřeba víc hlasů, od nás 3 + vaše nějaké a bylo to
za třetí dream about muck, its not real for you now

tntcko
15th December 2010, 03:41 PM
ty si.. s prominutím laciná nula

za prvé, !end nemůžu dát, nemám na to práva
za druhé, jediné co sem napsal bylo !rmk, nacož mám právo a napsalo to víc lidí a jelikož se hrálo 3v4 (což opravdu hrát nebudu a nehodlám) tak bylo potřeba víc hlasů, od nás 3 + vaše nějaké a bylo to
za třetí dream about muck, its not real for you now

napisal si to ty a ty si ukoncil hru a 3v4 si mal dohrat tak ci tak kedze sme to uz isli len dorazit! a nikto iny nechcel resp. nenapisal rmk!!! :banned!:

Laryk
15th December 2010, 03:46 PM
víš co, přečti si pravidla o banování, dej si sem replay, pak se podivej na práva lvl 2, zapoj svuj 1cm brain a dojde ti že rmk nedemokratickým způsobem dát nemůžu, pak zapoj svoji čest a omluv se mi, dik

tntcko
15th December 2010, 03:52 PM
víš co, přečti si pravidla o banování, dej si sem replay, pak se podivej na práva lvl 2, zapoj svuj 1cm brain a dojde ti že rmk nedemokratickým způsobem dát nemůžu, pak zapoj svoji čest a omluv se mi, dik

bohuzial ak mi napise ze 7 ludi treba aby bol rmk a napises to len ty tak co si mam mysliet??

Laryk
15th December 2010, 03:54 PM
hm imo 1cm fail, nevěděl sem že to může být u člověka menší

tntcko
15th December 2010, 04:04 PM
hm imo 1cm fail, nevěděl sem že to může být u člověka menší

technika zlyhala, stane sa

BossBoT
15th December 2010, 05:18 PM
inac ako to maju posudit bez replaya alebo niecoho?
mohol by si dat aby nemali tolko prace

Myst3rious
16th December 2010, 08:29 PM
co chces vobec posudzovat nastal rmk .laryk end nemoze dat ;)

grimasko
16th December 2010, 08:45 PM
tntcko leavol pred vcerom hru! Ban him!

[O_o]deathman
16th December 2010, 08:58 PM
Jako replay nemáš tak asi nic ale boužel todle dělá strašně lidí,když vidí že už to nedaj votujou rmk :D !neuděláš nic !a grim je spolehlivej zdroj ! :D