PDA

View Full Version : lvl2 vouch req: SNiP



TT_SNiP
15th December 2010, 02:19 PM
Haj..

- Jmenuji se Chuck, ale pratele mi rikaji Kacka (je opravdu nutne psat jmeno na dote, kde si kazdy rika nickem?). Nicky TT_SNiP, oB^EmOkAckA23. Je mi celych 20 let ~~

- Proc chci level 2? Protoze me uz nebavi ostatni popuzovat k tomu, aby me vyzyvali na chall. Rad bych tuhle moznost mel sam.

- Manner? S tymem ktery vi co ma delat anebo s tymem ktery nevi co ma delat, ale posloucha co se jim rekne - tam problem neni. Nicmene kdyz se nekdo rozhodne rambovat vlastnim stylem, tu a tam mam tendenci mu to trochu dat najevo -_-

- Dota skill? Hmm... Jsem pro, lol :happy2: Ok, nevermind ... na xpamu zadni pro nejsou a ja taky nejsem primadona. Myslim, ze v serioznich hrach svou roli vzdy do jiste miry zvladnu zahrat. Hraju prevazne support coz je role, ktera mi sedi skvele. Tu a tam zahraju i neco jineho, ale nejsem prilis dobry "ricer" ~,~ Dotu hraju s prestavkama uz XY let (nevim odkdy to je, "seriozne" jsme to zacali hrat od dob 3v3 mezihernaku).
A co se tyce zkusenosti s roli kapitana - mam odkapitanovano az az. CMko hraju od dob, kdy vetsina "beznych ackaru" ani nevedela co to je - da se rict, ze je to muj oblibeny mod. Neustale sleduji replaye top her, analyzuji picky a okoukavam strategie, ktery "ted zrovna leti" :) Samozrejme, nikdo neni dokonaly a ja uz vubec ne, tim padem chyby delam. Malokdy picknu vylozene spatne - koneckoncu, pickem hra nekonci ale spis schopnosti tymu pick zahrat. Priznavam vsak, ze se mi uz stalo, ze bych neco prestrelil anebo pickl prilis slozite kombo, ktere holt random mix lidi nezahraje. Ale jinak myslim, ze si drzim pozitivni skore.

- Replaye ted po ruce zadne nemam, nicmene mam odehrano na acku uz spoustu challu a stejne tak zde:
http://eurobattle.net/showthread.php?t=123819
muzete najit hned nekolik her naseho tymu na turnaji, ktere jsem vsechny uspesne "odpickoval a odkapitanoval" . .

To snad bude vse, dekuji za vas cas :ph34r:

edit: Malem bych zapomel - lvl2 pokud tedy bude bych chtel na nick TT_SNiP (v pripade ze dostane unban :-D ) ... pokud ne tak na Kacku ... A pokud i Kacka dostane ban, tak odejdu, avsak prijdu zas ... me jmeno je Fantomas ~~
edit2: Jo mimochodem, znam se s vetsinou "topky" acka, vcetne "vysokych nadprumeru acka" typu grimasko!!! Jsem si jisty, ze me kladne ohodnoti xD

Laryk
15th December 2010, 03:57 PM
rofl snip je kacka?:DDDDDDDDDDDDD já si říkal kamo kams zmizel :DDDD

Arsony
15th December 2010, 04:18 PM
Nejlepší support hráč na xpamu, moje bitch a taky umí pickovat a přemýšlet u hry což je jev tak často neviděný. Myslím že jestli on nedostane level 2 tak to tady s těma chalama můžete rovnou zabalit!

TT_SNiP
15th December 2010, 04:31 PM
rofl snip je kacka?:DDDDDDDDDDDDD já si říkal kamo kams zmizel :DDDD
xD muck

2Arsony: <3

[W3PD]rebrik
15th December 2010, 04:33 PM
snazi sa mi nechavat creepov aj ked neviem lasthitovat + musel som sa velmi snazit aby som odhalil ten jeho fake nick => NOT SUPPORT

TT_SNiP
15th December 2010, 05:23 PM
rebrik;1220058']snazi sa mi nechavat creepov aj ked neviem lasthitovat
made my day, gj :happy2:

KukAc
15th December 2010, 08:09 PM
Nejlepší support hráč na xpamu, moje bitch a taky umí pickovat a přemýšlet u hry což je jev tak často neviděný. Myslím že jestli on nedostane level 2 tak to tady s těma chalama můžete rovnou zabalit!

to si este nehral s fl3xom, ale fakt!!!

grimasko
15th December 2010, 08:11 PM
snip je emar a lvl 2 sa mu urcite hodi!
GL, mas na to!

Eph3dr1ne
16th December 2010, 07:22 AM
Dobrý kapitán a nejlepší support na Ačku.... sup!

WINNER-
16th December 2010, 10:56 AM
snip jeden z houbaru :D support

Myst3rious
16th December 2010, 07:16 PM
nevie to. supp!

lubacos
16th December 2010, 11:37 PM
ale aha ho obmekcovac , levelu 2 sa mu zachcelo, ale hej on si to zasluzi, na ap eu pros o 5tej rano je takmer vzdy MVP : ))), takze support whahahaha
inak tie reci o naj supporte ma urazaju

TT_SNiP
17th December 2010, 12:05 AM
ale aha ho obmekcovac , levelu 2 sa mu zachcelo, ale hej on si to zasluzi, na ap eu pros o 5tej rano je takmer vzdy MVP : ))), takze support whahahaha
:happy2:

Dik vy houbari :cool2:

Nezmysel
17th December 2010, 01:30 AM
promote snip je jeden z mala kto si to naozaj zasluzi jeho picky maju hlavu aj patu a myslim si ze maner na acku nema nikto ako on lebo som ho este flamovat ani nadavat nevidel :spammer:

TT_SNiP
17th December 2010, 01:50 AM
myslim si ze maner na acku nema nikto ako on lebo som ho este flamovat ani nadavat nevidel

Coze? :happy2: Tak to uz je moc, ze science fiction se to zmenilo uz v cistou pohadku, zase neprehanejme ... ale jinak dik :-D

(btw asi si me fakt nikdy nevidel ztratit nervy :happy2: )

[W3PD]rebrik
17th December 2010, 01:55 PM
ak tu pisete ze je nenadava a nenervuje a v nicku ma EMO

smradlave_nohy
18th December 2010, 09:51 PM
trocha nab ale co uz :D :D :D lvl2 si urcite zasluzi

[Manner]Tukan
19th December 2010, 01:01 AM
Fail fail fail

[Spis]Borovicka
19th December 2010, 02:42 AM
jednu hru mi bol kapitanom co si pamatam :) ta hra bola pre mna zazitok a tam som videl jednu z velkych kras doty :) jeho maner a rozum pre dotu je vynimocny. urcite by mal byt promotnuty

lubacos
19th December 2010, 04:11 AM
snip ze uz si dal tofimu nejake dubaky : )

Ibalgin
19th December 2010, 09:18 AM
chcelo by to spoločnú hru ^^

Zhulenej_rybA
20th December 2010, 11:43 AM
Support :)

TT_SNiP
20th December 2010, 02:13 PM
snip ze uz si dal tofimu nejake dubaky : )

:)
Jojo delam tenhle tyden specialni predvanocni akci - kazdy kdo mi da support se muze stavit a vyzvednout si kosik houbicek :happy2:

ale jsem zvedavy jestli to k necemu bude kdyz jsou vsichni u kormidla inactive. .

oB.Sweety
20th December 2010, 08:33 PM
TRI DNY AFK? TRI DNY? NOT SUPPORT!

jinak za ty houby bych mu ho zase dal:-x
nvm sem v rozpacich ..:happy2:

WINNER-
20th December 2010, 08:34 PM
tak to ja davam druhy suport :D:D

Monty
26th December 2010, 10:28 AM
Ty nemas lvl2? ^^

support

BossBoT
27th December 2010, 11:25 AM
support ak to pomoze :D