PDA

View Full Version : sugestie



CronYshor
13th December 2010, 05:44 PM
stiti ca este www.ro-dota.tk eu ma uit destul de des dar ..... acum apare problema am obs ca se reseteaza din cand in cand statusul si chiar daca am avut anumite jocuri dispar bun asta nu e o problema dar daca intru pe ro-dota.tk la mie sa vad date despre mine si dau la achieve me .................. si asta dispare ar trebui sa se faca cumva sa nu mai dispara adica eu nu am apucat sa ajung data tercuta inaite sa se reseteze sa fac 5000 de cripi.
Sa ramana macar asta sa vad cand o sa fac 50 de curieri distrusi veniti cu propuneri
(doar de bine va rog astia care aveti pareri ...........intelegeti sa nu va implicati)


Toate cele bune :)

[Sunder]
13th December 2010, 06:14 PM
"Dispar" pentru ca sa dat reset la ladder.
Si in legatura cu acele achievements , schimbatile.
Ori puneti ceva cu adevarat greu de realizat si sa fie permanente sau . . ei bine nu am alta idee dar cele de acum sunt chiar banale , tot ce trebuie sa faci e sa joci si o sa ai 95% din achievs imediat

CronYshor
13th December 2010, 06:18 PM
bn si buna idae cu ahieve sa fie ceva greu de realizat

RaouL
13th December 2010, 06:53 PM
O data la o luna se da reset la ladder/stats.

Dupa fiecare luna, scriem primii 5 jucatori (care au jucat challenge) in topicu RO DotA Ladder Hall of Fame (http://eurobattle.net/showthread.php?t=121728).

Ce sunt stats-urile ?
Stats-urile sunt si gainile pe care le omori, creepi , turnurile , tot.
Nu avem cum sa-ti salvam tie "comorile" pe care le-ai adunat.

Dar asta te face sa "evoluezi". Luna asta faci 2000 de creepi , poate luna viitoare faci 5000 de creepi :)

CronYshor
14th December 2010, 03:43 PM
.......................ok