PDA

View Full Version : lvl2 vouch request - StrikerX



StrikerX
7th December 2010, 06:54 PM
1. Mira, je mi 21let a hraju pod stejným nickem, StrikerX, asi už sestým rokem
2. z duvodu challenge, abych mohl zamutovat jednotlivce (hrače ktery sazi jednu nadavku za druhou na cely team), a samozrejme abych mohl zakladat bez cekani na !res ;)
3. jsem vetsinou klidny clovek, ale obcas to proste nevyjde, kdyz clovek hraje s ne moc dobrymi hraci a ti jeste do toho nadavaj na vsechny strany tak to občas nevydržím nezareagovat :P
4. jak uz jsem rekl dotu hraju asi uz šestým rokem, z toho rok jsem hraval v klanu na dota.sk, umím zahrat v podstatě skoro vše. Vetsina me asi pozna, i kdyz ne se všem jsem za dobře to je jasné, ale myslím že patřím k těm lepším z ačka. Co se tyče statu na botovi se taky nevidím nějak špatně...
5. přikladam dva replaye, jeden je Bludicka takovy supportik :) a druhej je Tiny takova funny game, denny tam sice moc neni ale na té lajne to bylo celkem pochopitelné ;) a třetí Nevermore tam už jsem si řádně zacreepoval :)

Děkuji za přečtení/zkouknuti a vyjádření
DOTA k lásce schůdeček, s úctou Béda Hudeček :D

LordDevil
8th December 2010, 10:36 AM
chce to nejaku spolocnu hru.najskor o vikendu ak tu budes.

StrikerX
10th December 2010, 12:30 PM
klidně, není problém, snad se tu o víkendu potkáme

StrikerX
12th December 2010, 06:52 PM
Nějak se nemůžem domluvit na ty společný hře, byl jsem online skoro celý vikend ale furt nic :P Ted už tam tak často nebudu, jelikož začínaj zápočty a zkouškový, tak nevím jak to uděláme :P Jinak tady přikládám ještě další replay z Challenge kdyžtak.

LordDevil
14th January 2011, 06:46 PM
support

ffs.Mr_lol
19th January 2011, 04:18 PM
supp him! v poho maner, zadne problemy i kdyz byl oponent, schopny komunikovat (ne jen nadavat,jak urcity typ paranu:-)
a o skillu hrace hrajici aktivne 6tym rokem asi neni potreba diskutovat

Arsony
19th January 2011, 05:52 PM
supp him! v poho maner, zadne problemy i kdyz byl oponent, schopny komunikovat (ne jen nadavat,jak urcity typ paranu:-)
a o skillu hrace hrajici aktivne 6tym rokem asi neni potreba diskutovat

o tomto prohlášení bych klidně polemizoval ale nekazil bych tím tenhle konkrétní topic :)

KukAc
19th January 2011, 06:30 PM
o tomto prohlášení bych klidně polemizoval ale nekazil bych tím tenhle konkrétní topic :)

posthunt? :D

ffs.Mr_lol
19th January 2011, 06:51 PM
o tomto prohlášení bych klidně polemizoval ale nekazil bych tím tenhle konkrétní topic :)
a tak par her sem s nim hral a vpoho:-) kazdej muze ulitnout ale tak u me zatim v poho ;)

IcetEA_to_nedas
19th January 2011, 07:49 PM
rofl tak toto v ziadnom pripade, to ze mne nechcete dat lvl 2 hlavne koli manneru som prekusol xD ale toto...
na lvl 2 nieje potrebny len manner ale aj to trosku vediet hrat ale ty si nedavas ani pub, teba mat za kapitana -> to si radsej pockam 30 min v base na ff
a ty si zivy dokaz toho ze niekto moze hrat dotu aj 10 rokov a nikdy sa ju poriadne nenauci,
piste mi nato co chcete kludne si s nim (teda proti) nemu zahrajte tolko hier co ja a pochopite ze na ten lvl 2 nema :)
btw; ty ani nevies kolko x som s tebou hral za fake :D
EDIT: lord trvaj na tej spolocnej hre, a podla mna prehodnotis svoj supp, odohrat 500 hier a vybrat top 5 replayov je pro :D

StrikerX
20th January 2011, 12:48 AM
rofl tak toto v ziadnom pripade, to ze mne nechcete dat lvl 2 hlavne koli manneru som prekusol xD ale toto...
na lvl 2 nieje potrebny len manner ale aj to trosku vediet hrat ale ty si nedavas ani pub, teba mat za kapitana -> to si radsej pockam 30 min v base na ff
a ty si zivy dokaz toho ze niekto moze hrat dotu aj 10 rokov a nikdy sa ju poriadne nenauci,
piste mi nato co chcete kludne si s nim (teda proti) nemu zahrajte tolko hier co ja a pochopite ze na ten lvl 2 nema :)
btw; ty ani nevies kolko x som s tebou hral za fake :D
EDIT: lord trvaj na tej spolocnej hre, a podla mna prehodnotis svoj supp, odohrat 500 hier a vybrat top 5 replayov je pro :D

S LordDevilem jsem uz hral, a myslim ze si sam udělá obrazek kdo umí používat mozek a kdo ne, kdo umí hrat a kdo ne...To že si ty myslíš že jsi těžky profik a já jsem proti tobě lama to je tvůj názor, hadat se s tebou nebudu... Svoje sympatie ke mě jsi už dal celkem jasně najevo(tvůj spam na CZSK channelu si přetrpělo spousta lidi), neboj, taky tě nemam rád, ne proto jak hraješ, ale proto jak se ve hrách chováš a komenty v tvé žadosti o LVL 2 jsou tomu důkazem ze nejsem sám :P
To je odemně tobě asi vše, nemám ti víc co říct...

IcetEA_to_nedas
20th January 2011, 02:51 AM
ja si nemyslim ze sem tezky profik xD a vobec neviem co to sem vytahujes, toto je tvoj lvl2 req nie moj.... ja len pisem jak to je, mozno sa mýlim ale zatial ani jedna hra v ktorej si bol ma nepresvedcila o tom aby si dokazal zahrat schopneho carry/support nic proste ... a ak nahodou vyhras vdaka tomu ze mam 2och tardov v teamu tak sa zacnes primitivne vysmievat, co ma mimochodom dokaze slusne nasrat :D...
btw; jn mas pravdu ja sa nechovam v hrach ako ty, sadnem za pc a 50 min od lobby nenapisem ani slovo a maximalne sa sustredim na hru :D ja si radsej popisem, niekey sa skus odreagovat pri tom pomoze ti to :)
a este k tym komentom k mojemu requestu,
zacali mi tam nadavat profici ako dell (ktory ma 50 warnov) alebo jeden z top leaverov ->avenge<- ktory radsej robi nove nicky kazdy tyzden lebo sa hanbi za svoju identitu :D
...proste su to epic kkti ktorí ma v hre nedaju ani keby neviem jak chceli, tak sa aspon snazia na forume sak pisat vie kazdy, nejak si to kompenzovat musia ;P thats all k tomuto
edit: viem ze moje slovo nema ziadnu vahu, a ze ma tu moderatori nemaju radi :( takze je vlastne vobec jedno co sem napisem, nech ti kludne ten lvl 2 daju aspon sa mozem tesit na tvoje challengi :-D a som zvedaví že ci budes aj naozaj vyuzivat to "2. z duvodu challenge" alebo len mutovat hracov, ktorí ti nahodou povedia pravdu :/

Laryk
20th January 2011, 09:45 AM
icetea nic proti, ale se skillem avenge > ty (nemá nové nicky, má dva nicky a oba starší víc jak dva roky)

a striker na lvl 2 taky imo nemá, neumí farmit, má neefektivní IB, a když už neumí carry tak support už vubec ne..

Laryk
20th January 2011, 09:48 AM
ale když se tak dívám že má lvl 2 peopleshit tak gg, to možete dat lvl 2 rovnou clarkiemu (který aspoň hrává), než tomu člověku který je ve stádiu učení základních herních pravidel, natoštak taktik.. nechápu opravdu jak mohl dostat vouch

LordDevil
20th January 2011, 11:00 AM
no myslim si ze sa ti tu nemusime spovedat komu lvl2 mame dat a komu nie.kazdy z moderatorov ma ine kriteria ktore hrac musi splnat a ver alebo never ked to dakto dostal tak splnil vsetke kriteria ktore sme si stanovili.na support nesupport mate 1 thread kazdy ak nechcete sa tu vyjadrovat sa nevyjadrujte a neflamujte zas 20 stran o tom kto co spravil preco ho nema dostat a podobne.a ked berem do uvahy tie challenge tak to tu z lvl2 nikto nevyuziva a kazdy si to dal do topicu so ziadostou o lvl2.pravidelne vidim snad len arsonyho hravat a hannaka.a lepsie je ked su online same lvl2 a idete vsetci do 1 challu miesto aby ste zalozili viac challov aby si zahrali aj iny hraci a tym by sa mozno pozdvihla uroven acka.Sice je pravda ze 80% ludi tam treba ucit co maju robit pri cm:happy2:ale myslim si ze sa to da naucit a ked niekto robi problem v challe staci reportnut a bude to prehodnotene.

StrikerX
20th January 2011, 12:24 PM
souhlasím s LordDevilem a k IcetEAmu se nebudu vyjadřvovat, o něm si každý myslí své...

LordDevil
21st January 2011, 07:57 AM
este jeden offtopic tu a neze budem len mazat ale aj trestat uz si myslim ze stacilo a ked to nepojde po dobrom pojde po zlom.

KukAc
23rd January 2011, 07:04 PM
!support