PDA

View Full Version : Nelze se pripojit do hry



Bongman
5th December 2010, 08:35 PM
Zdravím, rád bych si zahrál, právě jsem vše nainstaloval a všechno bylo bez problému, dokud jsem se nepokusil připojit k nějaké hře. Jednoduše mě to pokaždé vrátí zpět do chanellu... občas se to jakoby na chvíli ke hře připojí, čekám s ostatníma na zacatek ale po par sekundach me to opět vyhodí do chanellu... :( nic jsem nevygooglil ani tady na foru nenašel... pokud jsem přehlédl tak se omlouvam a prosim alespon nasměrovat, fakt už nevím co bych udělal... jediné co mi zatím bylo doporučeno je pohrát si s firewallem, ale jeho nestavení se nijak neprojevuje, porad to samé to dělá... :(

Tak pokud Vás něco napadne, budu rád za jakýkoli nápad.

Bong.

BossBoT
6th December 2010, 09:21 AM
skusas sa pripojit na priv game s CZSK-botom?
Lebo ak si nic nezahral tak ta asi host kickuje

bonbon
6th December 2010, 09:53 AM
hmm a mas stiahnutu poslednu mapu? (za download mas vacsinou autokick)

[O_o]deathman
6th December 2010, 10:11 AM
nevim jakej máš nick na battlnetu ale myslim si že máš nejspíš ban na czsk bota napiš si na áčku !info a budeš vědět víc

[O_o]deathman
6th December 2010, 10:13 AM
Jo tak sem se podíval na nick bongman a ban nemáš tak to nevim leda pokud nepoužíváš namespoofer nebo nevědomky jinej hack za to je taky autokick :) (nijak neobvinuju je mi to jedno)

Bongman
6th December 2010, 11:06 AM
no je fakt, že na klasickou mapu me to pripojilo celkem normalne, mam dojem, že mě to vyhazovalo jen z doty. To mě nenepadlo, zkusím aktualizovat mapu..:)

Ne, žadny hack nebo jinou hovadinu nemám... Popravdě ani nevím, že neco takoveho je, dotu jsem pres battlenet jeste nehrál.. Leda by se mi to nainstalovalo i s warcraftem ale to pochybuju...

no jdu to zkusit, zatím díky moc. ;)

Bongman
6th December 2010, 11:09 AM
Jo tak hned jak se na to koukám tak jsem měl dotu 6.66b a na playdota je 6.69c takže to jdu testnout :D ...

Bongman
6th December 2010, 11:20 AM
Super už to běží jak má:) Dík moc chlapi ... takova blbost:D

BossBoT
6th December 2010, 11:48 AM
:d :d

FogyX
6th December 2010, 04:43 PM
asi vies ale keby nie pre buducnost mapy stahujes na www.getdota.com

bonbon
6th December 2010, 07:50 PM
Gj :d