PDA

View Full Version : [spis]borovicka



D5H4rP
5th December 2010, 04:23 PM
Prosil by som ban tohoto hraca (alebo warn aspon), mal som normalne holdnuty slot cez !res, ale aj napriek tomu ma swapol na observera, lebo 'sme piati', resp. desiati, pricom polka ludi nemala hold. Dakujem.

[Spis]Borovicka
5th December 2010, 04:32 PM
pravda je taka .. ze najprv som ho dvakrat swapol dole .. nechapal ze sme piati . je mi to luto ale ked to nechcel pochopit tak som ho musel dat na obsa a pustil som to.. dvakrat po tom ako som ho swapol dole sa reconectol a kickol jedneho hraca z nasich. fakt mi to je luto ale ked niekto nevie takuto vec pochopit tak som musel takto konat ..

BossBoT
5th December 2010, 04:36 PM
ked nevie ze moze hrat aj down tak to je jeho problem aj tak je to na ban alebo dostanes len warn

[Spis]Borovicka
5th December 2010, 04:39 PM
vsak ja viem ze je to na ban. ale preco to nedokaze pochopit ? nech mi niekto vysvetli.
tak ked som ho dvakrat swapol dole a on sa dvakrat recconectol co mi ine ostalo ? na treti krat som ho uz dal na obsa.. tak som to chcel a tak mi to aj poradili.

D5H4rP
5th December 2010, 04:56 PM
ne, mozte sa vy dat dole, ja som si naschval holdol3, kludne ste mohli ist vy scourge..a ani si nenapisal ze ma das observer ak nebudem hrat dole, takze su to tvoje sracky. k, thx bai.
a btw, ked chcete byt 5 spolu, chodte is loznut na svojjom/dat si cw. Proste bez varovania sa to nerobi, nemas na to pravo, BODKA.

[Spis]Borovicka
5th December 2010, 05:00 PM
no to je pravda ze sa to nerobi.. ale zeby som ta nevaroval to nemozes pisat. je mi to luto ze si to nedokazal pochopit hned tak som to musel tak riesit.. tolko banov by bolo za toto keby kazdy jede podal report.

D5H4rP
5th December 2010, 05:01 PM
Ne, NEVAROVAL si ma, ani si to len nenaznacil..stale si mlel ze ste 5, nic ine..potom si sa tvaril ze vsetko v pohode, dal si swap a start, a to bolo vsetko.

Laryk
5th December 2010, 07:05 PM
jo to mi taky strašně často lidi dělají, my sme prostě v pěti up a on jen proto že nechce byt dole tak furt dává reconnect a kickuje hráče, swap dole, reconnect, kick, swap dole, reconnect kick a furt dokola, to je demence

D5H4rP
5th December 2010, 07:31 PM
tak chodte scourge, ja som napsial ze chcem bty sent, bol som tam dlho..a to ta neopravnuje bez napisania hocicoho sa tvarit, ze je vsetko ok a potom spravit hento (stale ma mohol swapnut dole namiesto obs). gg no re..

nevim
5th December 2010, 10:48 PM
:banned!:

LiskaBot
5th December 2010, 10:50 PM
:banned!:
ked ma !res tak ma tam byt ...

Laryk
5th December 2010, 11:35 PM
šak tam byl, hlupáčci..

D5H4rP
6th December 2010, 01:55 AM
ty si asi genius, nedal som res na obsa, dal som res na slot 3...hlavne ze ty si chytry, a to uplne staci.

Laryk
6th December 2010, 06:46 AM
IQ 152, to už je genialita, jak si to poznal ?

[O_o]deathman
6th December 2010, 10:19 AM
nevim co řešíte jasnej warn pro hosta tod vše za druhej demote a ban nebo nějak takhle to je

BossBoT
6th December 2010, 11:47 AM
uz je tu nejako vela prispevkov :D

grimasko
6th December 2010, 01:53 PM
Honzo, ty si velmi krutoprisny hrac!

Je vtipne, ze ked sa ide challenge, ackari picuju ako chore vrany, ked si zalozime privatku a nechceme ich pustit do hry, tak picuju ako chore vrany, ked mame zalozene a cakame na 10teho hraca cca minutu a pol, tak picuju ako chore vrany. Kde to sakra sme?

[Spis]Borovicka
6th December 2010, 02:38 PM
vsak my tomu rozumieme grimo. proste ludia su taki a nezmenia sa. keby zakazdym toto robi spravi niekto co sa stalo mne tak asi vsetci tunakaj maju minimalne varn. proste nebolo prvy krat co som videl ze sa toto robilo ze swap dole -> reconet ->swapdolu -> reconect a nikdo z toho nikdy nic nemal lebo nikto neposlal ziadost. keby sa zakazdym posielaju staznosti tak tu hra fakt malo ludi ... no ludia su taki aki su. ked nechapu, nechapu. co s nimi?

Ajora
6th December 2010, 02:39 PM
Tý čo píšu, že ban. Nech si dajú kolečko okolo domu a zobudia sa. On ťa hrať nechal, ale keď si mentál a nevieš pochopiť, že chcú byť 5 spolu a robíš na truc, len preto, že ťa dáva host dole, tak by ten ban mala dostať tvoja maličkosť, alebo teda skôr warn.

Keď budeš robiť ľudom naprotiveň tak nečakaj, že oni k tebe budú dobrý.

D5H4rP
6th December 2010, 04:35 PM
Ked chces hrat 5 spolu :
1.)hod sa scourge ak tam neni hold
2.)este lepsie, chod na cw/zaloz si na vlastnom botovi, nikde sa nepise nic o tom, ze ked mas ownera si vsemocny a mozes robit hento/co chces..
3.)kolecko okolo domu si daj ty, prestan hrat na staty a get real..
P.S.: Ak nahodou nebudu 5 spolu, urcite to bude konec sveta!

LordDevil
6th December 2010, 05:33 PM
tak mal holdnute ale tiez bol varovany a nechcel ist dole hrat mohol cize warn aj pre neho aj pre hosta.A su to verejny boti cize kazdy kto ma hold hrat bude.