PDA

View Full Version : lvl2 vouch request lubacos



lubacos
2nd December 2010, 07:27 AM
Zdravim : )
1. Tak moje meno je lubos , nicky len lubacos , najnovsie aj nick lbacos, ktory som si musel ziradit len kvoli banu na czsk-botovy a prave som oslavil neuveritelnych 27 rokov.
2. Lvl 2 chcem s jedneho jedineho dovodu a to preto aby som otestoval svoje kapitanske schopnosti proti nejakym dobrym hracom (vacsinu s tych co maju lvl 2 poznam a hravam s nimi docela casto, takze snad sa ty prasivci prihovoria : ) ).Dost casto pozeravam replays, tak by som si velmi rad vyskusal ake je to realne aplikovat strategie v hrach, v ktorych sa nebudem zucastnovat len pasivne. Pasivne hovorim preto, lebo teoreticky si myslim, ze mam dobre znalosti , osobne som sa zucastnil eswc v parizi, zobral som si tyzden volna len aby som mohol pozerat live streams wo wuhane : ) proste rad by som si to vyskusal v roli kapitana.
3. Moj manner, mysim ze sa to da prezit : ), vlastne si mylsim ze ak hram nejaku privat hru s good hracmi , dost sa snazim podporovat team a navodzovat fun atmosferu ale samozrejme ak dostanete do teamu niekoho kto s barom postavi basher a nasledne vam zacne nadavat do neviem coho, to sa asi tazko znasa kazdemu, dokonca aj mne 27 rocnemu starcovi : ).
4.Moj dota skill, ha, dalsia vec ktora je vnimana velmi sugestivne, trebars po 2 rokoch hrania doty som si myslel ze som velmi dobry a ked sa na to pozriem teraz, zistujem ze som vlastne vedele hovno : ), takze to je asi na druhych aby to posudili, ale nadpriemer acka to urcite bude.
5.No a nakoniec repalys, nikdy som si neukladal svoje imbapro replaye, aby som ich niekomu ukazoval, ale popripade nejake co naskor dodam, alebo jak sa tu na tie requests pozeram da sa tu aj zahrat nejaka test game, tak popripade som ochotny podstupit aj tuto proceduru. GLHF s dotou ...

ANANANAN
2nd December 2010, 06:38 PM
Hlavne necakaj, ze ked budes kapitan a nieco napickujes, ostatni to budu vediet hrat ako si predstavujes ty,
skorej sa do teba budu navazat ze oni by to robili inac a ze je to cele na hovno. Inac by si potom mohol byt sklamany, kazdopadne gl ;)

lubacos
2nd December 2010, 06:59 PM
Jn, tvoja uvaha je spravna je mi jasne ze pokial nie je niekto kapitanom teamu uz nejaky ten piatok, nikdy to nebude uplne presne podla predstav, kazdopadne by som rad hraval challenge s ludmi co o dote nieco vedia, a tak si myslim, ze by nebol az taky neriesitelny problem predostriet im, ako si co predstavujem :) , dik

FogyX
2nd December 2010, 07:52 PM
znicil si mi zivot dufam ze nedostanes lvl 2

[-_-]Moon
2nd December 2010, 07:58 PM
No replay je urcite potreba, nejlepe z challenge na acku, jestli nenajdes nikoho, kdo by si s tebou zahral, tak napis me a klidne ty vyzvu, dneska budu na battlu kolem osme...

lubacos
3rd December 2010, 02:42 PM
Hm tak pozeram nikto tu nedal support tak na acku asi moc vysoka mienka o mne neni , no priozim sem tieto dva replaye aj ked to neboli ziadne hight skill hry, kazdopadne rad by som dal ten challenge niekedy, ale asi trosku neskor bo budem mat teraz pracovne povinnosti do konca tyzdna.
A ty fogy to neber tak vazne : )

FogyX
3rd December 2010, 03:36 PM
tak vies mal som warn a nahratych viac ako 300 hier tak mal ten nick zmizel teraz nema zmysel zacinat od znova a wow som uz zaciernil takze dobre ze sisi dal tu namahu a postol ten ban a vdaka tebe maju warny aj nevinny no si zlyyy ale nwm

lubacos
6th December 2010, 01:53 AM
No hosi aj niekto pozeral tie replaye?
Ak to niekto pozeral bol by som rad keby sa vyjadril, zajtra mam volno tak snad bude ten chalenge

lubacos
9th December 2010, 09:52 PM
Este sem prihodim replay s chalengu asi predvcerajsieho s arsonym, aj som zabudol nan, ak bude mat niekto cas, nech sa niekto na toho dazzla mrkne a vyjadri sa...

FogyX
10th December 2010, 10:15 AM
mas tu nejake ticho pred burkou :D

lubacos
10th December 2010, 06:06 PM
No jo, uz zacinam mat pocit ze si tu vediem svoj vlastny sukromny dennik : ), robim v tom prekliatom sklade v gb, teraz je tam strasny frmol pred vianocami, robim 7 dni v tyzdni tak ani nemam moc casu sa tomu venovat.

FogyX
10th December 2010, 06:22 PM
no to mas drsne na dotu treba volny cas

TT_SNiP
17th December 2010, 03:03 AM
jo hele, aby ti nebylo lito, ze ti sem nikdo nepise, tak support ... z toho eswc uz ses musel neco naucit, ale bacha - dota se vyviji a meni rychle :-D

lubacos
17th December 2010, 03:29 AM
: ))) hahaha, snip teraz si ma dostal, no to bol strasny prispevok , to bolo ako ze, napisal si mi tam ty ze supp, tak ti napisem aj ja : ). Jak si zacal, Jo hele aby ti nebylo lito ze ti sem nikdo nepise, skoro som pukol od smiechu. O mna sa neboj snipek, nemam 17 ze by ma to cele dni zralo ze mi sem nikto nic nenapisal a ze nemam nejaky lvl2, aj ked popravde ozaj som si myslel,ze sa tu tych ludi najde viac. Hej v nedelu bude tobi van shoutcastovat hry, budem mat volno tak budem asi kukat a bettit, vecer sa pozri na vysledok , bud budem mat 0 alebo budem v top 3 slubujem muheheheh

TT_SNiP
17th December 2010, 09:11 AM
:D ne tak vis co, dokud mam ten ban tak sem az na vyjmky do requestu doted nepsal :D ale jsem rad, ze jsem pobavil - chces kdyztak trochu Vitezovych- hub..? :D

btw jako spravny dota nerd budu taky o vikendu cumet - gl s bettem :D