PDA

View Full Version : lvl 2 vouch : MONTY2904



Monty
29th November 2010, 05:33 PM
Zdravim,

Nick : Monty2904 mam este fake NWO.KKy

Level 2 by som rad dostal pretoze casto krat sme na kanali a nema kto challnut a obycajne hry na acku ma nejak extra nebavia. Mam bohate skusenosti s vedenim tymu, teda samozrejme aj s pickovanim/banovanim.

Manner v dobrych hrach, ake som hral uz na xpame, prevazne challenge mam celkom v norme (posudte sami z prilozenych replayov). Na publicu sa mi stava ze sa nahnevam na ludi ktori si myslia ze ked maju 10 0 proti lamam tak zjedli vsetku mudrost a skill sveta :/ .

Dotu hravam uz 7rokov ( omg !! :/ ) s malymi prestavkami, presiel som viacerymi klanmi,odohral vela turnajov, hraval som na das.pickupe, dota.pride2. Zvykaval som hravat support ale nespecializoval som sa velmi, momentalne hravam carry v mojom teame na xpame (k94).

http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1290462873

http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1290861777

Ibalgin
29th November 2010, 05:37 PM
dobrý captain !supp

Laryk
29th November 2010, 07:06 PM
supp, dává přednost dotě před RL, deny si ani nezaslouží :D

BossBoT
29th November 2010, 07:13 PM
supp

Laryk
3rd December 2010, 09:26 AM
2904 = vouch autogrant

FogyX
3rd December 2010, 02:39 PM
ten avatar ma rozosmial to si ty ? inak sup

Ibalgin
3rd December 2010, 06:46 PM
ten avatar ma rozosmial to si ty ?

jj, to je on. bývam s ním :cool2:

Monty
3rd December 2010, 08:08 PM
jj, to je on. bývam s ním :cool2:

Som marian, farmar z hornej dolnej, ale nafarmim 60cs za 8minut. True Story

Laryk
4th December 2010, 11:37 AM
monty :D:D:D:D

Monty
8th December 2010, 01:08 AM
Zdravim,

Pridavam dalsi replay co som hral s chalanmi challenge

Pugna
http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1291766658

LordDevil
8th December 2010, 09:39 AM
deny.

grimasko
8th December 2010, 02:27 PM
TIE PICKY, to je epicke. Skuste pickovat nieco, co hraci aj zahraju.

Monty
8th December 2010, 02:42 PM
TIE PICKY, to je epicke. Skuste pickovat nieco, co hraci aj zahraju.

ktoru hru mas namysli?

grimasko
8th December 2010, 02:50 PM
Vecsinu challengov na acku. :D

Monty
8th December 2010, 05:12 PM
deny.

Reason?

TT_SNiP
8th December 2010, 05:35 PM
TIE PICKY, to je epicke. Skuste pickovat nieco, co hraci aj zahraju.

5 a vic carry!

Laryk
8th December 2010, 05:37 PM
taky nechápu :D monty je výborný cap, skill má na úrovni a jeho manner > laryčkův :D

Monty
8th December 2010, 06:17 PM
5 a vic carry!

jj, na pube totiz antidota fici

grimasko
8th December 2010, 08:57 PM
Zrejme nevies o co ide. ;D

TT_SNiP
9th December 2010, 12:45 AM
Zrejme nevies o co ide. ;D

...nezna tvoje secret outpick taktiky :cool:

..anyway, nikdy se nevyjadruju k tematu, protoze si tak nejak myslim (narozdil od mnohych ostatnich spameru :-D ) ze moje slovo tady davno ztratilo vahu, ale abych rekl i k tematu - monty je imo z vrchni polovicky acka. Tezko rict jaky je cap, ale vzhledem k tomu jaky existence uz ten lvl maj, tak myslim ze monty se v tom davu hrave ztrati..

Arsony
9th December 2010, 12:50 AM
Zrejme nevies o co ide. ;D

Taky by mě docela zajímalo co jsi myslel tím že mají pickovat to co hráči zahrají.

Myslím že challenge je o tom učit se novým věcem (pokud se mýlím ať mě někdo z tvůrců challu opraví), aby se taky pruměrní pubeři občas dostali k módům jako je CD/cm a vyzkoušeli si i něco jiného než zmiňované 5* carry.

Pro zkušenější je tu taky možnost zkusit si zahrát exotičtější picky které si na cw tak často nezahraji (protože se třeba jejich clan leadeři bojí riskovat) a naučit se nové věci nové comba a tak dále.

Myslím že tvůj post je dost konzervativní, přibržděný a omezující. Kdyby jsme měli hrát 90% challů ty samé picky co "lidi zahrajou" jak ty říkáš neměl by chall vůbec smysl a pointu. To je to samé jako hrát chall jen s lidma které znáš. Já osobně docela často dávám prostor lidem kteří CM ještě v životě neviděli aby si ho zahráli. Je to sice risk a dost na to doplácím (stačí kouknout moje cap. staty) ale zase sem tam objevím nové lidi co mají potenciál a dobře se mi s nima hraje. Mělo by to zkoušet více lidí (neříkám že to dělám jediný ale je nás málo) a ne furt hrát chally s těmi samými lidmy a těmi samými picky. To si radši hrajte ty vaše zaplivané privátky, když vás ten stereotyp baví :)




ontopic: Myslím že na to má. Pickuje určitě líp než napříkald jeden nejmenovaný staropramen a často určitě bude mít v týmu i jiné hráče kteří mu poradí. Vím že se na supporty od ne-adminů nehledí ale aspoň názor se snad bere v potaz :)

TT_SNiP
9th December 2010, 12:54 AM
Aršónííííku ale to byl inside joke s tema carry .. :-D nevermind...

Ale jako je fakt, ze dost kapitanu:
a) neumi pickovat
b) picknou neco slozityho na sehrani, coz nejaky random tym na challu nemuze zahrat...

To je ale i tak bezpredmetne, protoze vetsina challu co sem hral dopadne tak, ze je na 1 strane minimalne jeden random ackar co jakoby zrovna prisel z arem only pro hry anebo proste nekdo padne, coz se posledni dobou deje casto... fail :'(

[-_-]Moon
9th December 2010, 12:59 AM
Me osobne jeho styl pickovani nesedi a nasi dnesni hru povazuji i pres vyhru za fail, ale sem ochotny to zkusit.
Support.

Arsony
9th December 2010, 01:00 AM
To s tím 5*carry je samozřejmě nadsázka taky jsem to nemyslel až tak úplně vážně ale smutné je že to není nadsázka až tak velká :)

A s tím pickováním. Je rozdíl mezi pickem co má random puber ŠANCI zahrát a mezi pickem co nezahraje ani kdyby se pos*al. Myslím že to první je cesta které by jsme se měli držet a měli by jsme motivovat ty pubery k tomu aby se snažili to zahrát co nejlíp místo toho aby jsme je flamovali atd atd.

(ofc: mluvím teď o menšině snaživých puberů co si nechá poradit a má chuť se naučit nové věci. Je to tak 20% z celkového počtu puberů ale takové je třeba právě vyhledávat aby jsme do konzervativní skupiny "old school" hráčů přitáhli mladou krev)

TT_SNiP
9th December 2010, 01:05 AM
Tak vetsina "puberu" co ma zajem a potencial se vylepsit pro to neco i dela z vlastni iniciativy, ne jak nejaky Jozo_Raz326 co si koupi boty a salvu a na pubu s tim da fb a mysli si pak jaky neni pro :-D Pak se takovy clovek dostane do challu a ouha, naraz je problem :-D

edit: Aneb Clarkie style, umru z toho chlapce ... nejakou chybou v Matrixu se nam kdysi pripletl do challu, dostal support, vyzral carrymu na trojce fb a vyziral mu creepy a kdyz uz praskaly nervy a zaclo se psat caps-lockem tak to oduvodnil, ze neni jeho chyba, ze carry neumi lasthitovat :-D Ach, dneska je to vtipny, ale tehdy nebylo..

Monty
9th December 2010, 02:29 AM
Moon;1216157']Me osobne jeho styl pickovani nesedi a nasi dnesni hru povazuji i pres vyhru za fail, ale sem ochotny to zkusit.
Support.

dakujem,

stym pickovanim je to vzajomne, videl som uz aj ja par tvojich pickov. Samozrejme no offense, vsetci sme iny a mozme mat rozdielne nazory na pick/lineup/buildy.

Monty
9th December 2010, 02:34 AM
Zrejme nevies o co ide. ;D

preco tolka arogancia?

Pozri, to jak pickujem je silne ovplyvnene co vidim z replayov pro teamov, samozrejme nekopirujem to na 100%, vzdy sa spytam ci ma niekto nejake specialne prianie (hera) a ak to neni totalny blud tak mu to picknem.

Dakujem za vsetky supporty:)

Ibalgin
9th December 2010, 03:16 AM
Monty, ja stále čakám na odvovodnenie deny pána LordDevila, iste to bude nejaká konštruktívna kritika, prečo nie si vhodný na lvl 2. poučme sa.

Laryk
9th December 2010, 07:29 AM
Tak vetsina "puberu" co ma zajem a potencial se vylepsit pro to neco i dela z vlastni iniciativy, ne jak nejaky Jozo_Raz326 co si koupi boty a salvu a na pubu s tim da fb a mysli si pak jaky neni pro :-D Pak se takovy clovek dostane do challu a ouha, naraz je problem :-D

edit: Aneb Clarkie style, umru z toho chlapce ... nejakou chybou v Matrixu se nam kdysi pripletl do challu, dostal support, vyzral carrymu na trojce fb a vyziral mu creepy a kdyz uz praskaly nervy a zaclo se psat caps-lockem tak to oduvodnil, ze neni jeho chyba, ze carry neumi lasthitovat :-D Ach, dneska je to vtipny, ale tehdy nebylo..

:D:D:D:D::D:D:D:D:D::D:D:D:D:DD snipe dopiče tys mě zabil po ránu :D:D:D:D:D

LordDevil
9th December 2010, 07:35 AM
ja osobne si myslim ze nato nemas.preto som ti dal deny.skusime nejaku hru a mozno to zmenim ibalgin nezapajaj sa do toho.A ries si uz konecne komplexy inde nie na internete.

Monty
9th December 2010, 11:28 AM
ja osobne si myslim ze nato nemas.preto som ti dal deny.skusime nejaku hru a mozno to zmenim ibalgin nezapajaj sa do toho.A ries si uz konecne komplexy inde nie na internete.

trosku konkretnejsie som myslel, preco na to nemam? zle repy? zle cs? zle picky? ...

LordDevil
9th December 2010, 01:29 PM
ibalgin prestan sa tu vyjadrovat lebo to tu zavriem.svoj spam smeruj inde.monty dohodneme sa na hre a uvidime.napis mi tu pm alebo na servery kedy mozes.

grimasko
9th December 2010, 04:28 PM
Arsony, ide mi len o to, ze dokonca strasne vela klanov ma problem zahrat kvalitnu trojlinku, nie to este aby zahrali kvalitnu trojlinku random hraci z acka, tak preco im to pickovat, ked akurat budu mat nervy a nepohodlie z danej hry, v pripade, ze si to "nekrajaju" tak, ako by ocakavali od toho picku. Pises o otvorenosti k novym veciam, tak preco sa pickuju trojlinky? Preco neskusaju kapitani les, roaming, power dvojlinky, rozne sola, atp.
K tym 5 carry - ide cisto o zabavu, nic viac. To, ze to nie je nepriatelsky tim schopni pushnut a skore v 10. minute je 15:0, uz nie je moja chyba, ale skor prave chyba daneho kapitana.

Ibalgin
9th December 2010, 05:15 PM
niečo na tom pravdy bude keď mi mažeš príspevky ;) reagujem len nato, že často v týchto vouch req. sám píšeš ako to riskneš a dáš, supp. a tu dávaš jednoznačné deny, pre svoj osobný pocit :)

BossBoT
9th December 2010, 08:00 PM
sry za OT ale ako povedal grim. tak napriklad ja som dnes hral proti trojlinke doom dk a vs :D

LordDevil
9th December 2010, 11:37 PM
niečo na tom pravdy bude keď mi mažeš príspevky ;) reagujem len nato, že často v týchto vouch req. sám píšeš ako to riskneš a dáš, supp. a tu dávaš jednoznačné deny, pre svoj osobný pocit :)

ibalgine pre svoj osobny pocit inde si tak o to nebojoval ako bojujes tu o jeho lvl2.

Ibalgin
10th December 2010, 12:13 AM
ibalgine pre svoj osobny pocit inde si tak o to nebojoval ako bojujes tu o jeho lvl2.

ofc, je to môj captain, zaujímam sa

LordDevil
12th December 2010, 06:50 AM
support

Monty
16th December 2010, 12:15 AM
support

dakujem

Monty
18th December 2010, 12:13 PM
Od koho potrebujem este support/deny? tento thread bol zalozeny pred viac ako 3tyzdnami a stava sa dost inactive :(

LukasNobotny
11th February 2011, 03:30 PM
no co

Laryk
11th February 2011, 05:08 PM
2904 rox. monty get a life, ibo to už od tebe chytá:D