PDA

View Full Version : Unban



iamslayer
28th November 2010, 11:33 AM
Iau ban pentru ca spun ”mata” si ”caine prost”,stiu ca pathrocle e cainele tau , dar totusi,se ia ban pt asta? 3 ZILE ? Joker ia uite-te putin aici te rog !Ceilalti admini,uitati-va..:omg:

iamslayer
28th November 2010, 11:35 AM
si daca nu-mi scoti banul, vreau sa primeasca toti ban! Sa fie dreptate! Joker eu zic sa-ti vezi de treaba ta, si sa iei deciziile corecte

-Decay-
28th November 2010, 12:41 PM
mentalitate de copil de 7ani. sa moara si capra vecinului =))

pathrocle
28th November 2010, 01:04 PM
Auzi u iei odata ban si pui colectia ta d printuri cu injuraturi. Asa dai pe toti in gat macar sa stim o treaba.Ma rog toti injuram dar eu ti-am zis k nici nu stiu cine esti si nici nam tangente cu tine asa k nush dc te bagi u in seama cu mine, dar minte sa ma injuri.Si prin faptul k ai pus toate printurile astea ai dovedit k n-ai ce cauta in comunitatea asta... parerea mea.

iamslayer
28th November 2010, 01:22 PM
mentalitatea unui copil de 7 ani? tu stii macar ce inseamna cuvantul asta?

iamslayer
28th November 2010, 01:23 PM
Caine,invata sa scrii si vorbim. ok? astept un admin..nu astept sa moara capra vecinului, vreau sa vad daca adminii considera ce am spus eu injuratura :))

mapY^
28th November 2010, 01:25 PM
deci n'am inteles ce legatura are faptu ca io'i provocam pe sentinel sa ma injure ? si le repetam injuraturile =))))))) si ca ma injuram cu Cosmin (mnk.s) om p kre'l stiu de 2/3 ani si cu kre imi permti ? :)))))))) ba ce distrus no lifeeeeeeer get a pussy mate ! =))

-Decay-
28th November 2010, 01:29 PM
faptul ca u zici ce zici inseamna ca TU nu stii ce inseamna cuvantul "mentalitate". look it up

RaouL
28th November 2010, 01:51 PM
Eu nu ma supar daca ma faci prost, inapt, sau noob, ratat... da cand m-ai injurat de mama, nu-ti dau 3 zile ban , iti dau lvl 0.

1. Poate pe pathrocle l-a deranjat ca ai vorbit de mama lui (l-ai atacat direct fara sa-ti faca nimic) si de aia ti-a facut cerere de ban.

2. In pozele alea nu vad un atac direct la adresa ta. In poza a doua nu vad nimic deosebit, doar un abort si ca a zis aklex ala "idoti".

3. Doar pozele, nu-s de ajuns, trebuie si replay-ul/urile, doar ce se intampla pe canal sau lobby e de-ajuns un ss.

4. Banul ramane, daca-ti fac alt cont vei primi lvl 0 pe toate conturile , poate chiar ban pe ip sau blacklist pe clasa.
:tiphat:

iamslayer
28th November 2010, 01:53 PM
:)) aha, la pathrocle nu a trebuit replay...la mine trebuie!

RaouL
28th November 2010, 01:55 PM
3. Doar pozele, nu-s de ajuns, trebuie si replay-ul/urile, doar ce se intampla pe canal sau lobby e de-ajuns un ss.
Tu l-ai injurat pe canal. uitate la cererea lui de ban

ps : Urmatorul spam -> Boom Boom Pow .mp3 :)

BoBo
28th November 2010, 10:22 PM
Caz inchis mapy si pathrocle atentie la limbajul care il folositi pe forum.