PDA

View Full Version : LVL2 vouch request SkuToK



Nezmysel
26th November 2010, 09:33 PM
1SkuToK mam 18 rokov
2Chcel by som robit kapitana na chalenge a takto zlepsovat svoje kapitanske schopnosti.
3Fu tak toto je ako kedy hlavne podla mojej nalady ale aby som nebol ze najsamlepsi tak dokazem poriadne vybuchnut asi ako kazdy ale to ma neospravedlnuje ano moj maner je asi horsi ako ma byt.
4Skusenosti no nepickoval som ziadne ligi ani nic take ale v par cmkach na acku ano a pozeram aj replaye takze sa o dotu zaujimam aj z ineho pohladu niesom clovek co kazdy den monotone zapne hru a hra a potom vipne snazim sa nieco o dote aj dozvediet(hlavne z gosugamers) a zbierat skusenosti.
Moj skill si myslim ze je nadpriemer acka urcite.(nie niesom namysleny ale uz to hram nejaky ten tyzden)
5Replay s suportom mizige bol obs ak by mi to nieco pomohlo :D
http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1290803069
pudge
http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1290803301

akoze upnut tu mozem 1000 replayov s carym ako si 15 min farmim lajnu a potom ownim acko ale asi anto sa vam pozerat nechce ak sa milin napiste si on aj tak hram skoro stale iba caryy ale obcas si dam aj nejake suportika a tak.

Dakujem za objektivne hodnotenie.

[W3PD]rebrik
26th November 2010, 10:14 PM
su tu aj horsi

Nezmysel
28th November 2010, 01:13 PM
vidim ze to tu je horsie ako cakat zapisany na urade prace na nejaku robotu poprosim aspon keby ste napisali pozrieme sa nato napr o 3 dni o tyzden teraz nemame moc casu proste aspon trocha snahu ukazat.

LordDevil
28th November 2010, 01:19 PM
pozrieme sa nato napr o 3 dni o tyzden teraz nemame moc casu

Nezmysel
28th November 2010, 01:55 PM
pozrieme sa nato napr o 3 dni o tyzden teraz nemame moc casu
ehm kopcit vie kazdy :D

WINNER-
28th November 2010, 02:23 PM
co si furt stezujete nedockavci :D ja jsem taky cekal dlouho jsou to taky lidi

Myst3rious
28th November 2010, 02:43 PM
ja to tam uz budem mat pomaly 2 tyzdne a jediny kto mi tam nieco napisal bol moon :D a lord sa mi boji nieco napisat :D

MiZiGe
1st December 2010, 07:21 PM
rebríka, laryka a co já vím koho jsem dokázal překousnout, ale tohle ne.

já nedám suppport.

[-_-]Moon
1st December 2010, 08:33 PM
deny a radsi bez komentare

MiZiGe
6th January 2011, 01:15 PM
:tclosed: