PDA

View Full Version : Filmy



FogyX
26th November 2010, 09:33 AM
Zdravím,určite máte s každého žánru svoje najoblúbenejšie filmy.Podelte sa aj vy o tie najlepšie a možno vás nejaký osloví.

Horor: Záhada Blair Witch
Blair witch project nie je podla skutočnosti,je to nízkorozpočtový film dvoch amerických študentov kinematografie,ale videl som to už 20 krát ak nie viac a stále ma to poznačí.

Komédia:Kdo hulí,ten umí
Táto komédia je stvorená pre tých,ktorí maju radi hustejši kouř:DTak isto nespočetne veľa krát som to videl ale triezvi len par krát :cool:

Akčné:Tekken
Turnaj o kráľa železnej päste opäť začína.http://www.onlinekino.sk/film/tekken-2010/


Napisal by som viac ale toto patri medzi moju bestof.

http://img442.imageshack.us/img442/544/zbw2.jpg

Laryk
27th November 2010, 02:52 PM
fight club, paranormal activity, expendables, night at the roxbury, shutter island, gran torino, mr nobody, requiem for a dream, machete, american gangster, donnie darko, black hawk down, im legend, pelíšky a určitě sem na kotel filmů zapomněl :D

smradlave_nohy
28th November 2010, 09:21 AM
najlepsi film co som videl je urcite Godfather, tesne za nim je Vykúpenie z väznice Shawshank, Fight club, Dark knight, Zachrante vojaka Ryana

FogyX
2nd December 2010, 06:53 PM
to je jedno :D

Phantasy
2nd December 2010, 11:24 PM
Souhlasim naprosto s nohama godfather, na jinem nez prvnim miste ani byt nemuze .nejlepsi britska komedie death and funeral, horror- Ti druzi.

Laryk
2nd December 2010, 11:43 PM
no málem bych zapomněl na love actually :D

WINNER-
3rd December 2010, 06:09 AM
mesto bohu, ctihodny obcan, bez soucitu, dokonaly trik, unthinkable, strach a hnus v las vegas

FogyX
3rd December 2010, 02:29 PM
ten godfather si musim pozret to som este nevidel a zabudol som aj na paranormal activity a paranormal entity to ma bavilo pozerat

[W3PD]rebrik
3rd December 2010, 03:15 PM
1. Inception
2. Shutter island; High life; Body of Lies; Smrt čeká všude; The Crazies


[(dicaprio toci olyphant tiez)+(dexter)]

Laryk
3rd December 2010, 05:46 PM
ten godfather si musim pozret to som este nevidel a zabudol som aj na paranormal activity a paranormal entity to ma bavilo pozerat

rofl, barbar

smradlave_nohy
3rd December 2010, 05:46 PM
godfather je fajny film ale kniha je o dost lepsia. Na konci som skoro plakal :D

FogyX
4th December 2010, 11:32 AM
lol ja nemam cas plakat:D