PDA

View Full Version : Sugestie



pathrocle
20th November 2010, 07:14 PM
Pentru ca am vazut ca sunt destui kre dau sign si nu prea au treaba cu jocul ma gandeam k lvl 1 sa se poata da doar dak citesc un ghid gen http://www.mymgn.com/board/showthread.php?53584-Guide-of-basic-things-which-you-should-know si semneaza k lau citit si dak in joc se vede k habar nu au, lvl 0 pana il citesc.

RaouL
20th November 2010, 07:21 PM
Sunt care nu stiu engleza.

pathrocle
20th November 2010, 07:24 PM
am zis gen , dak vrei il traduc cand am timp :)))

[RO]Claudiu
20th November 2010, 07:59 PM
e bun ghidu ala dar e cam mare ............. o sa il traduc eu cand am timp.


@ sugestie , capitanii ar trebui sa parcurga un test de cunostiinte cel putin dar jucatorii normali au voie sa fie noobi k asa se invata.

pathrocle
20th November 2010, 08:26 PM
in caz k nai observat majoritatea ii injuram nu si le facem post pt ban :)) nu sta nimeni sai invete

Johnny-Bravo
20th November 2010, 08:39 PM
fb ghidul

CronYshor
21st November 2010, 05:22 PM
da buna ideea asta dar ar mai fi o idee de catre mine
e cam greu sa faci rost de icoane .......
ca sa ajung in top 20 greu tre sa fiu doar captain ....... si aia care nu prea is buni nu o sa ai aiba icoane ......
daca stau doar player la un chall nu prea imi scade rankul ........
ar trebui gasita o metoda mai usoara

-Decay-
21st November 2010, 05:47 PM
ca sa ajung in top 20 greu tre sa fiu doar captain ....... Si aia care nu prea is buni nu o sa ai aiba icoane ......


that's the point
majoritatea care sunt in top20 nau ce cauta acolo da w/e

mapY^
30th November 2010, 10:20 AM
Cam asa e si'n viata Alexe ... daca esti bun si ai cunostiinte ajungi undeva .. daca esti un imbecil ramai la montat de tzevi si carat de caramizi :) Asa se face diferenta intr'o societate, sau vrei sa fim ca acum 30 de ani toti "egali" ? daca am eu icoana tre sa ai si tu ? No, cand o sa joci ca mine o sa'ti dau io parola dp contu meu sa intri sa ai icoana ;) :* Referitor la ce'a zis pathrocle, nu ai cum sa'l inveti pe unu care iti raspunde "Cine pula mea esti tu sa ma inveti p mine prostule ?" in cazu asta raspunsu instant ar fi "Ma pish p tine ramai noob si'o sa ai banuri ptr anti joc" Eu asa vad lucrurile, daca vrea sa inteleaga din prima ca e mai slab dar ca'l pot ajuta, e perfect, daca nu , flit si marsh la pub nu stau sa'mi bat capu cu toata plebea :-J Referitor la capitani, 10 maxim de pe RO stiu ceva la CM/CD, restu sunt de umplutura, oameni pe care noi astia 10 putem face puncte sa ajungem in topu ala cu "ICOANE !!!!" Unde mai pui si faptu ca ar mai fi cativa jucatori de calitate care ar putea fi capitani buni (-Decay- de ex) dar care nu joaca pe post de capitani tocmai ptr a nu se enerva cu toti acesti "noobi" ..

DRG-
30th November 2010, 11:10 AM
tru mapy, apropo de icons ... da-le dracu, daca ai un icon smecher esti cineva?
Raspuns: Nu.
Si apropo, Alex daca tot esti tu capitan nu ajungi in top 20 cum nu ajung eu presedinte.

CronYshor
30th November 2010, 01:22 PM
da aveti dreptate ...............;)
nu crek se merita sa ma chinui degeaba
ms de ajutor

pathrocle
30th November 2010, 01:43 PM
eu am pus asta pt a incerca sa imbunatatesc nivelul de joc de pe romania. Nu sa va certati voi cu icoanele. Icoane aveti cate vreti la biserica....

CronYshor
30th November 2010, 01:45 PM
:)) comicule ..............

DRG-
30th November 2010, 01:47 PM
nivelul de joc o sa creasca daca Romania devine liga privata.
Pana atunci poate ca mai invata cineva ceva din ghidurile astea, sau chiar din meciurile jucate(cu capitani de la care ai ce invata), dar multi o sa ramana cu atitudinea zisa mai sus.

-Decay-
30th November 2010, 03:48 PM
here's an ideea, ca sa le dati level2 cuiva le puneti 1intrebare din ghid. sau sa copieze randul nuj care :))

Raptor7
30th November 2010, 04:03 PM
chestia asta cu cine primeste level 2 s-a discutat deja de o gramada de ori. Iar despre o liga privata nu putem vorbi, inca.

Ma repet, dar asta e, problema nu e k oamenii nu stiu, ci k nu vor sa invete. Se complac in starea lor de noobi cu impresii k sunt cine stie ce jucatori k au ajuns si ei sa joace pe RO jocuri -cm. Atitudinea lor e samburele problemei. Cand or sa vrea sa isi schimbe atitudinea atunci putem sa vorbim despre imbunatatirea calitatii jocurilor.

L.E.S.
2nd December 2010, 10:03 AM
Atitudinea lor e samburele problemei. Cand or sa vrea sa isi schimbe atitudinea
te-ai gasit sa schimbi romanu? e o atitudine pe tzara, si absolut orice domeniu este vizat, pacat ca a ajuns si printre pustanii care joaca dota :laugh:

DRG-
2nd December 2010, 01:20 PM
te-ai gasit sa schimbi romanu? e o atitudine pe tzara, si absolut orice domeniu este vizat, pacat ca a ajuns si printre pustanii care joaca dota :laugh:

atitudine pe tara ?
atitudine pe creier poate. Poti sa inveti dota jucand cu persoane care stiu...
ex: poti sa vezi ce build face pe un anumit erou, ce face tot meciul cu eroul respectiv (roam,gank,farm etc..)
Nu e problema ca nu au de unde invata, nu vor. Cum a zis Raptor, le place sa ramana noobi si sa se creada "profesori".