PDA

View Full Version : unban req !



Caprioara_
20th November 2010, 06:06 PM
Salut sunt aky/blank/caprioarabucata , imi cer scuze raptoare ca team injurat, promit ca nu te voi mai injura , te rog frumos dami unban
I'll be a good person :D
Nu va grabiti sa inchideti threadu asta
go support pls! :D
PS: raptor tu esti cam singura persoana de pe bnet care ai auzit de la mine " te rog frumos "

sarpelee
20th November 2010, 06:44 PM
+1 pt unban e very kind... merita debanat:tiphat:

Avalon
20th November 2010, 10:38 PM
2 chestii nu leam inteles.


1.dc crezi ca playerii decid unbanul tau?:unsure:
2.chestia cu te rog frumos?:omg:
in fine it iurez succes:beer2:

demon-storm
20th November 2010, 10:53 PM
deny 1/2

mapY^
21st November 2010, 05:31 PM
Io propun unban xD si eu am fost in situatia lui si pana la urma ne'am inteles frumos + ca e un player decent - demone, ai face bine sa te mai vada lumea la fatza pe server inainte sa vi cu supports/denies :)

[RO]Claudiu
21st November 2010, 06:19 PM
ti-ai pierdut credibilitatea, capro.

dovada -> http://eurobattle.net/showthread.php?t=123258&page=2

aia a fost ultima ta sansa, din partea mea cel putin.

eu iti resping cerrea dar ... sa vedem ce zic si ceilalti admini, daca te iarta Raptor e posibil sa ai sanse la debanare.

Caprioara_
21st November 2010, 06:52 PM
@ claudiu cand am luat ban acolo am luat pe nedrept , e democratie ai voie sa zici ce vrei( nu ma intelege gresit) orice democratie are criticii ei (eu sunt o persoana ce zic tot in fata ce nu-mi convine )
---> acum mam aparat.
sa revenim la subiect sa nu deviem prea mult ( acum chiar consider ca am gresit- raptor nu ma injurat niciodata si trebuia sa-l "rasplatesc cu aceeasi moneda" si de asta imi cer scuze )
PS: Raptor vrei sa ne vedem la "Din dragoste" cu Mircea Radu ? :D

[RO]Claudiu
21st November 2010, 07:03 PM
@ claudiu cand am luat ban acolo am luat pe nedrept , e democratie ai voie sa zici ce vrei( nu ma intelege gresit) orice democratie are criticii ei (eu sunt o persoana ce zic tot in fata ce nu-mi convine )
---> acum mam aparat.
sa revenim la subiect sa nu deviem prea mult ( acum chiar consider ca am gresit- raptor nu ma injurat niciodata si trebuia sa-l "rasplatesc cu aceeasi moneda" si de asta imi cer scuze )
PS: Raptor vrei sa ne vedem la "Din dragoste" cu Mircea Radu ? :D


lol ..... in democratie ai voie sa zici ce vrei dar platesti consecintele , in Romania de exemplu daca faci propaganda negativa la guvern,parlament sau politie esti predispus sa fii declarat terorist si sa ti se confiste tot ce numesti "proprietata ta" au dreptul sa te tortureze si sa te tina incarcerat pe viata.... nu stii tu ce e democratia defapt.

noi nu guvernam aceasta comunitate prin metode politice asa k nu folosim termeni cum ar fi "democratie" , politica functioneaza pe baza de minciuni transmise prin mass media, noi tot ce transmitem e adevarat.

Caprioara_
21st November 2010, 07:14 PM
tu nu intelegi democratia liberala, habar n-ai ce inseamna ( am zis sa nu ma intelegi gresit) nu ma refeream sa injuri un politist in fata sau alte tampenii
ia compara tu democratia liberala cu un regim totalitar(daca stii ce inseamna)
spui prostii.
Si iti dau exemplu cine injura guvernu si isi bate joc de toti care conduce Romania : Mircea Badea ..... si prin ceea ce zici tu Mircea Badea e considerat terorist de guvern etc ? =))))))))))) gg wp
next ;)

Avalon
21st November 2010, 07:24 PM
tu nu intelegi democratia liberala, habar n-ai ce inseamna ( am zis sa nu ma intelegi gresit) nu ma refeream sa injuri un politist in fata sau alte tampenii
ia compara tu democratia liberala cu un regim totalitar(daca stii ce inseamna)
spui prostii.
Si iti dau exemplu cine injura guvernu si isi bate joc de toti care conduce Romania : Mircea Badea ..... si prin ceea ce zici tu Mircea Badea e considerat terorist de guvern etc ? =))))))))))) gg wp
next ;)

batjocora asta de joc care o faci tu akm crezi k te va ajuta sati iei unban?
nu te crede prea destept cand nu esti :tiphat:

:isyu:

Caprioara_
21st November 2010, 07:33 PM
"batjocora asta de joc" :DDDDD suna genial
cum am spus m-am aparat la ceea ce a zis el , nu am vrut sa devieze asa mult, gata numai spamez

-Decay-
21st November 2010, 07:39 PM
E o mica diferenta intre o discutie si o "batjocura"

[RO]Claudiu
21st November 2010, 08:15 PM
tu nu intelegi democratia liberala, habar n-ai ce inseamna ( am zis sa nu ma intelegi gresit) nu ma refeream sa injuri un politist in fata sau alte tampenii
ia compara tu democratia liberala cu un regim totalitar(daca stii ce inseamna)
spui prostii.
Si iti dau exemplu cine injura guvernu si isi bate joc de toti care conduce Romania : Mircea Badea ..... si prin ceea ce zici tu Mircea Badea e considerat terorist de guvern etc ? =))))))))))) gg wp
next ;)

nici eu nu ma refeream la injuraturi cand am zis propaganda negativa.

... esti prea inteligent pentru serverul asta http://l.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/78.gif du-te pe Garena si joaca acolo k e plina de genii k tine.


thread closed pana iti raspund colegii mei .

Raptor7
21st November 2010, 08:30 PM
ramane asa, cum te-ai simtit atacat aky cum ai atacat inapoi, desi nimeni nu iti vroia raul. asta arata k la prima ocazie vei injura, batjocori, iesi etc. ban stays.