PDA

View Full Version : Ban req feelmypain



[Sunder]
18th November 2010, 10:57 PM
Numele jucatorului: Feelmypain
Motivul pentru care este acuzat: Abort chall
Dovezi : ss
Informatii: Am facut chall cu el , dupa ce am ales cativa jucator, a dat abort pt ca nu era de acord sa joace vs acel jucator.
Daca e constient ca nu are atat skill sa joace vs unii din pool de ce mai incearca sa sta captain ?

Johnny-Bravo
18th November 2010, 11:26 PM
nu sti ce vorbesti ai zis ca sa iti las pe aia killer/mesp si eu sa iau tractoristi ce imi faci u echipa? ca esti stack cu killer si mesopotan din cate sa vazut pe RO channel meso a zis ca e cu killer ceva de genu mesopotan+killer normal ca daca alegeam pe meso dupa ce u ai ales pe kiler nu iti placea asa ca am dat abort sa dai cu altu w/e se vede ca joci pt stats la cate aborts sunt pe ro de'o fata cu admini ar trebuie sa iau doar un warn nici pe departe ban pt o chestie minora nu cred ca te'a afectat atat de tare un abort sau u traiesti dintr-un challenge oricare ar fi decizia imi suport consecintele si clar nu e trebuie sa las stack ca nu scrie undeva.

http://eurobattle.net/showthread.php?t=105004 la reguli scrie ABUSE nu cred ca daca am dat odata abort e abuse doar nam dat de 3-4 ori

-Decay-
19th November 2010, 12:17 AM
nai dreptate aici sunder, e decizia lui dak joaca/nu joaca vs stack

[RO]Claudiu
19th November 2010, 12:29 AM
asta nu e abuz de abort. are dreptul sa refuze challenge daca nu e de acord cu stack sau daca ii iei oamenii din stack.

Johnny-Bravo
19th November 2010, 08:41 AM
+ca killer si meso nici macar nu ereau cu el aia 2 au zis ca sunt amandoi stack si sa trezit ca'i vrea el

DRG-
19th November 2010, 08:47 AM
ce ban req aiurite...

Raptor7
19th November 2010, 10:25 AM
are dreptul sa refuze challenge, dar nu dupa ce s-a dat startpick si au inceput sa se aleaga jucatori. Asa si eu cand se da starpick daca nu sunt eu ala care incepe dau abort, k nu imi convine k ala il ia pe cel mai bun din pool. Daca nu vrei sa joci chall, da abort frate DAR inainte sa se dea startpick. Ala a asteptat sa vada daca are el fp sa aleaga el pe killer si aia. Eu sunt d parere k merita ban.

Tosuti fiindca claudiu e de alta parere, asteptam si parerea unui al 3-a mod.

Johnny-Bravo
19th November 2010, 11:45 AM
pai am el a zis ca sai las pe kiler si mesp si a si dat startpick si pana sai zic ca nu las nimik a si dat startpick

deci daca iau ban pt tampenia asta e ultima data cand mai joc un challenge prefer sa joc pub si gata


cand vine keny si alti ca el si dau abort nui posteaza nimeni da el e [SUNDER]

[RO]Claudiu
19th November 2010, 12:00 PM
hmm acum k ma uit mai bine , feelmypain nu avea intentie sa joace contra lu killer de la inceput si vad ca nu zice nimic de stack .

ban 2 zile.

Raptor7
19th November 2010, 12:03 PM
Tu nu esti obligat sa lasi stack la nimeni. Trebuia sa il alegi p mesopan daca ai vrut. Iar daca nu vroiau ei sa joace sa faci ban req. Insa intr-adevar nu prea ai avut timp sa zici k nu esti de accord, cu stack pt k daduse ala startpick. Nu o sa primesti ban.


EDIT: rofl claudiu :)) eu zic totusi sa nu ii dam ban, pt k daca te uiti, sunder a zis k joaca cu stack dupa care a dat imediat !startpick, iar feelmypain nu a apucat sa zica nimik. Greseala lui a fost k nu si-a facut pickul cum doreste...k nu e obligat sa lase la nimeni stack...

[RO]Claudiu
19th November 2010, 01:12 PM
w/e http://l.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/29.gif .. i-l scot.