PDA

View Full Version : demote request master_of_dota



-Decay-
18th November 2010, 09:21 PM
Nume: master_of_dota
Motiv: skill mult prea low
Dovezi: replay
Omul asta e mult prea pe langa joc ca sa aiba level2, si sta capitan de fiecare data si nu a existat 1joc in care sa nu faca fail, nici la picks nici la gameplay.
Joaca de cateva saptamani si nu a invatat nimic, nu accepta nici1 sfat.
Dak exista 1om care sa zica ca omul asta merita level2 atunci lasatii level2.

-Decay-
18th November 2010, 09:22 PM
and again i forgot to post replay

CronYshor
18th November 2010, 09:24 PM
Bine ce sa zic mia inchis gura dar daca mie mia dat ban joker pt ca lam injurat eu am lvl 1 dar tu ai ban pt limbaj si suntem kit
era o faza stateam sus cu storm si zice ca dc fac farm bn am mers dupa o faza eram cu el si la fel apoi ce sa fac???????
frate calmeazate e un joc .......
eu lvl 1 dar si el ban si suntem kit

-Decay-
18th November 2010, 09:28 PM
imi faci tu mie report pt limbaj atata timp cat si tu mai injurat? simpatic individ.

CronYshor
18th November 2010, 09:29 PM
:)) aulai pasta' ma deci era o vreme in care eram calm pt ca am luat ban pt limbaj si am zis ca tac si nu team injurat doar iti ziceam taci cuvinte neobscene sa zic asa si de la un timp ma enervat ENROM

CronYshor
18th November 2010, 09:30 PM
dc sa tac daca ma ENERvai deci pur si simplu ma enervai astai adevarul poartate mai frumos cu limbajul ca nu esti cristos

CronYshor
18th November 2010, 09:37 PM
pana va decideti la un raspuns eu iau o "pauza"
good night

Johnny-Bravo
18th November 2010, 09:52 PM
te opresc sa nu faci ultra post AlexStan

DRG-
19th November 2010, 08:06 AM
Pune 14 ani in loc de 19, ca jignesti persoanele de 19 ani.

Raptor7
19th November 2010, 08:42 AM
Nu se da demote, pt k oricine are dreptul sa hosteze cu ro1/ro2 iar pt asta are nevoie de lvl 2. Insa master_of_dota ia asta ca pe un ultim avertisment. Nu mai accepta CHALLENGE-uri, daca vezi k nu te pricepi ca si capitan. Lasa pe altii mai experimentati sa stea capitani.


PS: pro puck is pro...