PDA

View Full Version : lvl2 vouch request - Bonbon



bonbon
18th November 2010, 07:40 PM
1. Volám sa Lukáš , nick : Bonbon, mám 20 rokov
2. Ked ho ma winner, môžem aj ja. Just a joke, chcem mat cpt. koli pickovaniu hracov aj herov (niekedy zaplacete nad teamom alebo OP pickom aka 4 suporty 1 tank)
3. Nemozem povedat ze som kludas, ale urcite sa na veci nepozeram neobjektivne takze ak niekomu nieco vycitam, je to opodstatnené. Ale zbytok (ten co to aspon trochu vie hrat) somnou vychadza.
4. Pickoval som na cw, hraval dlhý čas na Xpame, väčšina ma pozná. Dotu hram od jej vzniku uz je to myslim 7-8 rokov. Skill je myslim na dobrej urovni a ako cpt. by som nemal mat problem.
5. replaye dodám v pripade ze si ich vyziadate, ale chcem usetrit cas sebe aj vam aby ste ich zbytocne netahali a necumeli na ne, fakt mam toho odohrateho dost. Ak ich chcete rad vam ich uploadnem.

asi všetko dix

edit k 3: Aby ste si nemysleli ze som nervak, ja som absolutne kludny a s ludmi sa bavim v pohode do momentu kym mi niekto nepovie slova typu : Zavri p... (a nemá k tomu dovod), Nadavky na rodinu, Poviem mu ze pokazil akciu alebo team fight a on mi zacne do kktov nadavat. Vtedy slusná rec stráca vyznam, a kto si mysli ze to zvlada slusne obdivujem ho, ale stráca nad tym cas. Pretoze takému dementovi sa pred ocami zatmie a vidi len svoju noobsku pravdu ktoru si vsugeroval. Vidi len vulgarizmy a nic iné na neho neplati. Urcite sa kazdy z vas s takymto clovekom stretol tak to dufam nebudete brat ze teraz som cholerik co nadava kazdemu. Vela ludi z acka ma pozna a vychadzaju somnou ako s pohodakom. Len mi nesmie prist do cesty niekto kto si nevie povedat ze to pokaslal a nenecha si poradit, ja nvm ale keby je na lanke tak ho v zuboch vynesiem :)

bonbon
18th November 2010, 07:54 PM
takze tu su dake replaye (SK mid , Magina trilane, never mid)

edit : sry ten never je Viper proti nevrovi fail -,-

WINNER-
19th November 2010, 01:11 AM
supp bonbon je lepsi hrac nez vetsina tady z nas

bonbon
20th November 2010, 03:59 PM
tu to nikto nesleduje? :)

Zhulenej_rybA
22nd November 2010, 03:40 AM
!support :-)

[O_o]deathman
22nd November 2010, 11:14 AM
Bonbone každej čekal dlouho :) každopádně !support
BY THE WAY : TEN KLUK BY VÁS MOHL UČIT HRÁT DOTU!

bonbon
22nd November 2010, 12:33 PM
:D dik, poskrabem vam za to vajca

MiZiGe
1st December 2010, 08:22 PM
nj.

Support

[-_-]Moon
1st December 2010, 09:32 PM
Ale jo, docela to chlapec zvlada...SUPPORT

LordDevil
9th December 2010, 09:40 AM
ok dam sancu support
tak je to jasne mas lvl2.