PDA

View Full Version : Ban & demote Mankind-svk



Arsony
17th November 2010, 03:44 AM
Takže. Uričtě bych chtěl požádat demote tohoto hráče (takový člověk nemá co dělat v pozici kapitána absolutně). Důvodyj sou následující

1. Kickuje hráče kteří mají rezervovaný slot ve hře a opakovaně se zkouší připojit (o tomto sice nemám důkazy ale vidím žeje tu jeden request který to potvrzuje a dokonce je tam i důkaz takže tak).

2. je to flamer (viz chatlog v replayi)

3. Nemá dostačující skill na to být kapitánem (viz replay)

4. Abusuje svojí fce a dává bezdůvodně mute hráčům kteří mu nejsou sympatičtí. (viz chatlog v replayi)

zde je zmiňovaný replay:

http://www.dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1289957611

V tomto replayi je jasně ukázáno jak naprosto zfailil spodní linku (ano měli sice oproti soupeřům slabou linku ale to nemohli stát za creepama a sbírat expy jako každý mozek používající hráč?) načež mi dal mute za to že jsem mu to vytknul. Toto rozhodně není chování hodné kapitána a požaduji okamžitý demote.

Dále dneska jsem s ním hrál 2 hry. Z první mě zarputile kickoval ačkoliv jsem tam měl rezervovaný slot jen protože mě "neznal" ale já jsem se zarputile joinoval a nakonec mě nechal hrát a vyhrál jsem jim hru. Druhou vidíte tady. I z té druhé hry kicknul hráče sajgona který tam měl rezervovaný slot a chtěl tam hrát (kicknul ho asi 7 krát protože se dál připojoval) načež chudák sajgon dostal ban. A kicknul ho jen protože ho neznal.

TOTO URČITĚ NENÍ CHOVÁNÍ KAPITÁNA A JESTLI TAM MAJÍ MÍT LEVELY 2 TAKOVÍ HRÁČI TAK TO BĚŽE DO ***.


Navrhuji jasný demote + ban aspoň na týden za flame, zneužívání funkce a nevhodné chování.

Zhulenej_rybA
17th November 2010, 04:31 AM
Ty kde ses tady vyloupnul? :-D

[W3PD]rebrik
17th November 2010, 04:41 AM
arsony +1 BAN HIM

grimasko
17th November 2010, 11:11 AM
Arsony, nic proti tebe, ale za
(11:48 / [Allies]) Arsony: se snipereme budu gangovat
(11:53 / [Allies]) Arsony: joker
(12:44 / [Allies]) SkuToK: mam dost
(12:54 / [Allies]) Arsony: ano na mid mi lez a budes mi kazit last hit ze?
(13:17 / [Allies]) Arsony: retrad..
(13:31 / [Allies]) Arsony: aha
(13:35 / [Allies]) Arsony: miss dole
(13:36 / [Allies]) Arsony: nic?
(13:39 / [Allies]) Arsony: boze
(13:40 / [Allies]) SkuToK: dobry feed
(13:43 / [Allies]) Arsony: to jsem zas chytl tym
(13:44 / [Allies]) Arsony: toto
(13:56 / [Allies]) Arsony: dole totalne nafeedi morfa pak se mi cpou na mid a jeste neumi napsat miss
(13:57 / [Allies]) Arsony: lux
by ti dal mute zrejme kazdy. ~_~

btw konkretne v com mankind vyvolaval flame war?

Arsony
17th November 2010, 01:29 PM
No přiznávám měl jsem trošku nervičky a komentoval jsem možná přehnaně co se dělo (bohužel to bylo pravdivé) a rozhodně to nebylo na mute. Nespamoval jsem tam sračky typu" omg retardi ban" nebo něco podobného.

tady je menší náznak flamu

(29:20 / [Allies]) mAnKiNd-SvK: za to
(29:22 / [Allies]) mAnKiNd-SvK: ze si kokot
(29:23 / [Allies]) Arsony: j
(30:52 / [Allies]) SkuToK: ja to jebem
(32:06 / [Allies]) SkuToK: -invokelist
(33:22 / [Allies]) mAnKiNd-SvK: skutok
(33:24 / [Allies]) mAnKiNd-SvK: ty nieco hovor
(33:27 / [Allies]) mAnKiNd-SvK: ale tvoj invoker
(33:29 / [Allies]) mAnKiNd-SvK: s dominatorkou

sice nic moc ale rozhodně to není chování hodné kapitána (co se týče toho flamu klidně uznávám že já tam taky nebyl úplně čistý a klidně přijmu i já nějaký postih) ale na 100% chci demote tohoto hráče. Nejen z důvodů chování ale i z těch ostatních důvodů jako :
-zneužívání pravomoci při kickování hráčů s rezervovanými sloty
-nedostatečný skill na kapitánskou funkci

grimasko
17th November 2010, 02:24 PM
O akom skille teraz rozpravas? Nadpriemer acka? Gosu skill? Robotizmus?
Minimalne ten nadpriemer mankind zvlada vpohode.
A napisanie "za to, ze si kokot" nie je flame, avsak len prehnana a zvelicena reakcia na nejaky neprijemny podnet. Za to by si imo zasluzil tak warn. (da sa to vysvetlit tvojimi slovami "mel trosku nervicky a komentoval mozna prehnane")
Tomu systemu s reservovanim slotov, atp. nechapem (resp. sa mi to zda ako jedna obrovska picovina -> preco by host nemohol kicknut toho, koho povazuje za nevhodneho?), takze sa k tomu nevyjadrujem.

[O_o]deathman
17th November 2010, 02:44 PM
Tomu systemu s reservovanim slotov, atp. nechapem (resp. sa mi to zda ako jedna obrovska picovina -> preco by host nemohol kicknut toho, koho povazuje za nevhodneho?), takze sa k tomu nevyjadrujem. --->host sice muze kopnout ale ten hráč má pak zbytečně ban ... je to blbost neměl by to dělat

[W3PD]rebrik
18th November 2010, 04:37 PM
demote

Mitsuki
18th November 2010, 06:35 PM
1 prohrana hra vinou vsech ;) a hned demote requesty, assassination requests a co dal?

deny.

Warned za chovani v lobby.