PDA

View Full Version : Demote kukac



avenge.me.now
16th November 2010, 10:19 PM
Navrhujem tu, aby kukacovi bol odobraty status kapitana. Dovody su nasledovne:

1. vobec nehrava captain challenge, len si zaklada svoje hry

2. nema ani skill potrebny na danu funkciu, vouch dostal medzi prvymi na zaklade osobnych sympatii u adminov

3. dnes som hral hru, kde od nas 1 leftol a dalsi siel afk, a on namiesto toho, aby to ukoncil alebo aspon povedal teamu, aby sli push, tak pobehoval trapne po mape a boostoval si staty, co mi prijde pekne trapne a nevhodne spravanie pre kapitana, flame, ku ktoremu doslo sa nesnazil zastavit, ani obmedzit a to ani po opakovanej vyzve z mojej strany, aby tam dal muteall (to som mu whispoval)

4. po hre sa vyjadril, ze mu vobec nebude vadit, ked sa nanho budem stazovat, z coho mi aj tak vyplyva, ze mu na kapitanskom statuse nezalezi a nevazi si ho, ergo navrhujem mu ho odobrat.

k svojmu 3. bodu prikladam replay z dnesnej hry

LordDevil
17th November 2010, 05:38 PM
nj suhlas vynimocne:)som tiez pre demote.

Mitsuki
17th November 2010, 05:39 PM
1- pravda.

2- skill ma, ked se tomu venuje a nepobehuje v spodkach po baraku. Vouch nedostal na zaklade sympatii, ale na zaklade toho ze s ostatnimi capitanami byl lepsi nez ostatni zadateli.

3-,4- replay jsem nevidel

Ode me warning s velkym W.

[W3PD]rebrik
17th November 2010, 08:24 PM
1. vobec nehrava captain challenge, len si zaklada svoje hry



za neaktivitu sa hracom nedava demote

KukAc
17th November 2010, 09:08 PM
dneska som uz odohral 2x challenge :P

LordDevil
18th November 2010, 07:34 AM
dneska som uz odohral 2x challenge :P

ty ho hrajes len ked ti nieco hrozi...

KukAc
18th November 2010, 09:09 AM
ofc nie

EDIT: si moc hater, ale npnp a mas proti tomu nieco, ze si teraz davam chall? :]

Mitsuki
18th November 2010, 03:20 PM
Aktivita kapitanu neni pricinou k demote, avsak len v pripade ked o kapitana stoji. To znamena, ze lvl2 vyfasoval ne len proto aby mohl zakladat hry bez signu. Tohle se tyce vsech useru co maji lvl2.

Cas od casu aktivita kazdeho usera lvl 2 jako herniho capitana bude sledovana.

P.S. Je ve Vasem zajmu odlozit valecne zbrane.

:tclosed: