PDA

View Full Version : Promote req. Arsony



Arsony
15th November 2010, 02:55 PM
-Zdravím jmenuji se Martin "Arsony" ******,
-chtěl bych level 2 abych občas udělal nějaký ten chall a mohl ložit privgamy.
-Manner mám dle mého skromného názoru dobrý. S nikým bezdůvodně neflamuju (avšak když důvod mám tak si flamnu ale jen v mezích.)
-Už rok a něco hraju na high skill úrovni (mám odehrané stovky cw na high skill úrovni), s pickováním mám zkušenosti a kapitán už jsem byl na dp.eu sigu + v několika klanech.
- Replaye teď bohužel nemám, mám po formátu, vyhrabal jsem teď jeden starší z finále turnaje na stránce dotaliga.cz proti SGC a pak ještě jeden taky z turnaje dotaligy proti klanu eeagle team. Je to sice už pár měsíců staré ale nemyslím si že se moje skillová úroveň od té snížila, spíše naopak :)

http://www.dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1266523500
http://www.uloz.to/4120096/bb-turnaj-darkseer-w3g

Jinak ještě co se týče zkušeností hrál jsem na různých inhouse ligách jako dotapride 2, pickup atd.

ps: konečně jsem zprovoznil původní nick jestli je třeba ten topic mi smažte a já ho založím znova z tohohle nicku :)

Eph3dr1ne
15th November 2010, 03:34 PM
Heh s Arsonym jsem se poznal na nějakém lancraftu, nevím jak hraje teď, ale před rokem to byl slušný hráč skillově na úrovní, supp :thumbUP:

KukAc
15th November 2010, 04:14 PM
jeho void nedava xP ale !supp

Arsony
15th November 2010, 04:27 PM
Můj void dává akorát nesmí mít marný tým ;D

KukAc
15th November 2010, 05:21 PM
jj jasne ;]

Arsony
16th November 2010, 01:58 AM
Tak tady jedna noční tady přímo z xpamu kde jsem myslím jasně ukázal moje kapitánské schopnosti (bez mých rozkazů by jsme to nedali což jde myslím dost dobře vidět)

http://www.dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1289865353

KukAc
16th November 2010, 09:06 AM
lulz, void 56 creeps za 40min. :D bte replay som nevidel, takze moc neviem z toho :D

Arsony
16th November 2010, 01:37 PM
No ten můj tým byl docela mimo no :) Ale jsem je trošku komandoval celou hru a jakmile začali poslouchat co jsem jim říkal už to šlo jako po másle :P

[Spis]Borovicka
16th November 2010, 08:22 PM
arsonovi urcite by som promote dal :) je to vynikajuci hrac, maner na vysokej urovni. ked moj nazor u vas za nieco stoji tak za mna urcite support.

Ibalgin
17th November 2010, 12:36 AM
sa mi zdá, že sme sa už v hre stretli :P !supp

Eph3dr1ne
17th November 2010, 10:59 PM
Beru z5, před rokem to byl úplně jiný člověk, dokud neodehraje nějaké challs tak lvl2 nezaslouží, tady ještě nic nepředvedl....aspoň můj nazor ;-)
PS: Jeho věta "Jsem nejlepší hráč na ačku" napsat když zahrál 10 publicku, posadil mě na zadek...

KukAc
17th November 2010, 11:25 PM
Ja mam jeden navrh. Co tak, dat mu ten lvl2 a replaye z prvych dvoch chall by sem hodil :)

Arsony
18th November 2010, 12:02 AM
Beru z5, před rokem to byl úplně jiný člověk, dokud neodehraje nějaké challs tak lvl2 nezaslouží, tady ještě nic nepředvedl....aspoň můj nazor ;-)
PS: Jeho věta "Jsem nejlepší hráč na ačku" napsat když zahrál 10 publicku, posadil mě na zadek...

věta "jsem nejlepší hráč na áčku" je trošku vytržená z kontextu bylo to zamýšleno úplně jinak. I kdybych to řekl co to má co společného s mojí schopností dělat kapitána? Manner mám, narozdíl od některých nejmenovaných kapitánů nechám zahrát i slabší hráče kteří se snaží a místo toho abych je kickoval jim radši poradím. Zkušenosti s pickováním i s leaderováním mám taky.

Imo je to naprosto irelevantní jestli jsem takový blábol řekl.

KukAc
18th November 2010, 12:59 AM
uz by sa k tomu mohli vyjadrit aj moderatori, ci?

LordDevil
18th November 2010, 08:33 AM
kukac nezapajaj sa do tych lvl2 requestov tvoje supp nebereme vobec do ohladu...nevidel som ta este hrat a to uz na acku hrajem nejaky ten rok.ked ta uvidim aj v nejakej hre osobne potom sem dam aj svoje vyjadrenie

Arsony
18th November 2010, 09:43 AM
No já tu hraju od neděle ^^ a hraju spíše v nočních a dopoledních hodinách protože odpoledne trávím většinou na brigádě. Zatím mám nějakých 18 her teprve :P

KukAc
18th November 2010, 10:06 AM
no mne je jedno ci moje supporty beriete do ohladu, alebo nie. A to o hrani tu rozoberat nebudem, sak ved to je jasne, ze ty si tu top5 na acku ^_^

Mitsuki
18th November 2010, 11:20 PM
uz by sa k tomu mohli vyjadrit aj moderatori, ci?

:admin:

K veci.

Uprime, vaham. Presvec me.

Arsony
18th November 2010, 11:46 PM
Well. How i can impress you? ^_^ replaye jsem poslal kde byly ukázány jak moje skillové tak vůdcovské schopnosti. To že když hraji já , většina admin týmu nehraje za to já nemůžu a bohužel to nemohu ani ovlivnit ;) Proč zrovinka já musím mít tak dlouhý a složitý proces přijetí? :(

Mitsuki
19th November 2010, 12:12 AM
Nejsi vyjimecny a ten tvuj pripad se resi stejne pomalu jako u ostatnich.

Arsony
19th November 2010, 02:19 AM
Dobrá ale otázka zůstává stejná. Jak vás mám přesvědčit když nehrajete v dobách kdy hraji já a replaye už jsem poslal?

BossBoT
19th November 2010, 08:26 AM
sa mi zda ze som na nete videl video o arsonym ale nie som si isty

LordDevil
19th November 2010, 08:26 AM
Dobrá ale otázka zůstává stejná. Jak vás mám přesvědčit když nehrajete v dobách kdy hraji já a replaye už jsem poslal?

je tam test game a ja som tu skoro stale:)vacsinou tie vikendy;)

Arsony
19th November 2010, 09:36 AM
sa mi zda ze som na nete videl video o arsonym ale nie som si isty

http://www.youtube.com/watch?v=GkrRRbMOsQQ

tohle myslíš asi :P To je moje starší pub movie co mi udělal kamarád :)

http://www.youtube.com/watch?v=-PCHEuRdDf4

v tomhle jsem taky, to je clan movie našeho bývalého klánu :)



A na tu testgame nemám šanci dorazit.. v pátek v 17:00 to je dost blbý čas... To jsem v robotě a kdybych v robotě nebyl jsem už v hospodě.. přece jen pátek večer je pátek večer. Nechce nějakou udělat v nějaký vhodnější čas třeba v sobotu? (nejlépe v neděli)

Mitsuki
19th November 2010, 01:30 PM
Vies proc vaham? Protoze od tebe furt slysim: Ja Ja Ja Ja. Dota je o teamu a ne o tom jak dobri jsou hraci sami o sobe. A ked se veme treba ta hra po ktere si psal demote request.. prohrali jste jako team ne jako kazdy hrac zvlast.

Az si uvedomis ze za capitanem stoji team tak dostanes muj support.

[W3PD]rebrik
19th November 2010, 01:48 PM
Vies proc vaham? Protoze od tebe furt slysim: Ja Ja Ja Ja. Dota je o teamu a ne o tom jak dobri jsou hraci sami o sobe. A ked se veme treba ta hra po ktere si psal demote request.. prohrali jste jako team ne jako kazdy hrac zvlast.

Az si uvedomis ze za capitanem stoji team tak dostanes muj support.

si zabyl :D

Eph3dr1ne
19th November 2010, 02:03 PM
S tím Já, já, já jsi to fakt vystihl :thumbUP:
Arsony asi nechápe, že lvl2 je hlavně pro lidi, co se umí chovat a nepovyšují se, ale co hra s tebou to zklamání.....
2 roky na gareně v EgoRoom czsk-4 mění lidi......

PS: jestli se mýlím a lvl2 je jen o skillu tak si ho určitě zasluhuje je přece "Nejlepší a nejzkušenější hráč z Ačka" jak tvrdil, ale jako kapitana bych ho nechtěl

LordDevil
19th November 2010, 02:06 PM
support aj ked v hre toho moc nenakeca:)co je dost minus kedze team nejak musis riadit.

[W3PD]rebrik
19th November 2010, 02:10 PM
support aj ked v hre toho moc nenakeca:)co je dost minus kedze team nejak musis riadit.

odkedy som videl ako kapitan povedal hracovy nech kupi wardy a on kupi sentry tak si myslim ze random team na acku sa neda riadit

Arsony
19th November 2010, 02:11 PM
Já vím moc dobře že dota je o týmu. Proto radím týmu co mají dělat když pobíhají po mapě jako oslepené myši a neví kudy kam. A když vidím že mám tým který není schopný ničeho kloudného tak holt vyfarmím a zkusím to dát touhle cestou. Ale co to znamená být kapitánem vím, mám to odzkoušené a co pamatuju nikdy se mnou jako s kapitánem na kterékoliv inhouse lize problém neměl. Narozdíl od většiny kapitánů nejsem ten typ co napickuje něco rozdělí to mezi hráče a řekne "hrejte si".

K tomu "já já já" . Musím přece říkat já já já když se jedná o můj request. NEbo vás snad v mojem requestu zajímá oni oni oni?

A zdržel bych se diskuse na téma mojeho ega. Uzavřel bych to tímhle :Ano řekl jsem blbost, možná nejsem nejlepší na áčku w/e to je úplně jedno. Každopádně si myslím že patřím k špičce tady. A to není prostě cz sk ego room na gareně to je prostě holý fakt protože si uvědomuji co mám už nahráno (a na cz sk 4 na gareně rozhodně neberu do "nahráno") a koukal jsem co je tady za lidi co se skillové úrovně týče. Pokud myslíte že tohle je namyšlenost tak to sorry to budu radši nahodím falešnou skromnost a budu dělat že jsem tady nějaký publikář ferko846.

Navíc. Tenhle můj exces si myslím nijak neovlivňuje ani neovlivní moji potencionální roli kapitána. K nikomu se nechovám nadřazeně ani povýšenecky dokud si to sám nevyslouží tím že ze sebe udělá debila. Takže je to myslím v tomhle tématu naprosto bezpředmětné a nechápu proč to tu artuš furt omílá :)

Ještě k tomu kecání. Když jsem normálně na random pubu a vidím že kluci hrají svoji hru a hrají ji dobře tak jim do toho nebudu kecat. Řídím hru v případě kdy kluci neví (jak se třeba ukazuje v tom replayi s tím viperem který jsem tady postovol) a to se snažím ji řídit i za cenu obětování vlastních nervů :D

BossBoT
19th November 2010, 02:49 PM
aj ked budem ako kukac ...
support!

Arsony
21st November 2010, 02:07 AM
No co, jak jsme na tom? :) Supportů už tu mám docela dost, her už mám na áčku odehraných přes 30.. Přišli jste na nějaký způsob jak vás mám přesvědčit když replaye vám nestačí a ve hře vás asi nepotkám protože hrajeme v jiných časech ? ^^

Zhulenej_rybA
27th November 2010, 12:16 PM
Mno poprví co sem s nim hrál na ňákym dotaport turnaji tak pickoval a vzal si carry traxu a nevim co z toho posral víc :-) ale co sem se s nim potkal tady na áčku tak zahrál moc pěkně, za mě support!

Arsony
27th November 2010, 04:22 PM
Tady je replay z mojí první hry tady na xpamu kde jsem měl roli kapitána. Je to cmko takže vidíte jak pickuju komunikuji s týmem a hraju. Pokud vám tohle nestačí tak to fakt nevím co po mě víc chcete :)

http://www.dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1290867629

p.s.: cca od 30té minuty nebo které jsem to začal nehorázně failit a nejspíš jsem nám prohrál hru :D Ale včera jsem dost těžce chlastal a dneska mi není až tak dobře tak to doufám nebudete brát moc v potaz :D klíčové je imo jak jsem napickoval, komunikoval s týmem a zahrál solo pucka proti stun trojlince :D

Nezmysel
27th November 2010, 06:28 PM
ehm akoze keby som s tebou nehral hru kde si vzal snipera do lvlu 12 si sa nepohol z midu a nas gangovali a rucali nam veze na stranach a ked sme ti este povedali ze pod nam help si nas spicoval ze sme lamy a ze zo sniperom sa neganguje ale farmi takze tie dobrucke recicky ako sa snazis pomahata teamu co tu predstieras si nechaj pre niekoho ineho v tej hre bol etc mankind host viac si nepamatam to bola moja prva a posledna skusenost s tebou a dufam ze sa dalsej nedozijem.

Arsony
27th November 2010, 11:17 PM
Nejspíš tuším o které hře mluvíš a podal si to trošku špatně. Z mojí strany první nadávky nebyly. Měli jsme tuším 3 gang hrdiny v picku a vy jste po mě chtěli ať ganguju s sniperem, což je blbost. Tak jsem vám řekl že gangovat s sniperem nebudu načež jste začali VY nadávat do lam mě. A když mě někdo začne nadávat to mám být na něj hodný a radit mu co má dělat?

[-_-]Moon
28th November 2010, 11:01 AM
Tak ja davam SUPPORT

Arsony
28th November 2010, 02:20 PM
A kolik supportů ještě potřebuju abych to dostal? :)

[-_-]Moon
28th November 2010, 05:39 PM
Potrebujes 3 supporty od lidi, co do toho maji co mluvit, cili Mizige, Mitsuki, LordDevil a ja.

LordDevil
28th November 2010, 05:57 PM
uz mas 2 odomna a moona cize ti chyba posledny.

Arsony
29th November 2010, 02:41 AM
Nuže dobrá. Poprosil bych tedy aspoň jednoho ze zbývajících dvou členů staffu aby se vyjádřili co ode mě chcou abych dostal jejich support. Chápu že nemáte čas a máte spoustu jiných starostí (možná se to nezdá ale já sám taky přes týden nemám skoro vůbec čas) ale ten request tu smrdí cca 2 týdny, je tu 40 příspěvků (z nichž polovina je zbytečná) a myslím že jsem předložil všechny náležitosti které k tomu patří (replaye myslím solidní kvality kde se ukazují hodnoty které by kapitán mít měl).

Já jsem obyčejně trpělivý a neurputil bych tak ale vážně mě nebaví hrát POD lidma od kterých nevím co mám čekat. Dneska mi jeden nejmenovaný kapitán ve hře způsobil šok, jak někdo takový může dostat level 2. Při ban fázi jsme mu radili ať zabanuje dooma on řekl cituji "doom je sračka" potom pickl ES dazzle lion s tím že je to naše trojlinka (enemy tým pochopitelně pickl dooma) a mě poslal s SFkem na mid proti doomovi s tím že on by za SF dooma na midu dal (dooma hrál ephedrin). Když jsme mu vysvětlovali že to není dobrý nápad řekl že nás názor ho nezajímá.

Když dostávají kapitána takoví lidé tak to..... No to je jedno každopádně jsem tím chtěl akorát říct že mě nebaví dostávat se do challů POD velením takovýchto lidí a radši bych byl kapitánem já. Konkrétně dneska jsem odehrál 3 chally proti ephovi s hannakem coby kapitán a myslím že lidé co hráli se mnou byli s mojimi kapitánskými schopnostmi spokojeni (nikdo nereagoval negativně, spíš mi sdělovali pozitivní ohlasy).

TT_SNiP
29th November 2010, 08:26 AM
..potom pickl ES dazzle...a mě poslal s SFkem na mid proti doomovi...
To byl sexi, ne? :happy2:

grimasko
29th November 2010, 09:41 AM
Arsony, zialbohu, na acku nehrava vela ludi, ktori maju aspon nejaku skusenost s pickovanim, takze bud a) bude menej kapitanov (5?), co si myslim, ze by zo zaciatku stacilo; b) budu sa vouchovat hraci, ktori nemaju ziadnu sajnu o tom, co to je byt kapitanom.
Preto ti radim, nesignuj do hry, v ktorej nepoznas kapitanov. :D
PS moje picky > all

Phantasy
29th November 2010, 11:14 AM
PS :hraci co hraji s tebou >all :D

Arsony
29th November 2010, 06:13 PM
Nevadí mi když je kapitán někdo kdo nemá až tolik zkušenosít, vadí mi když si nenechá poradit od zkušenějších hráčů. Takoví lidé by neměli na postu kapitána co dělat.

[W3PD]rebrik
29th November 2010, 06:16 PM
ps :hraci co hraji s tebou >all :d

+1

Mitsuki
29th November 2010, 07:24 PM
sup

BossBoT
29th November 2010, 08:17 PM
takze mas lvl 2

Arsony
29th November 2010, 09:43 PM
Cool, dík tak mě pak někdo pls promotněte jak budete mít cestu přes áčko ^^

LordDevil
30th November 2010, 12:32 AM
mas lvl2 tak to tu uzatvaram.