PDA

View Full Version : Unban



NuStiuDastea
14th November 2010, 11:07 PM
Sunt curios de ce am luat ban,Ok am dat fail recunosc,nu sunt de prea multa vreme aici,am tot timpul sa invat ,dupa ce frost m-a injurat de morti si toate cele,cand eu nu i-am adus nici macar o acuza,imi zice ca imi da ban,din cate am observat eu,el este raptor7,...Si parca tot adminii spuneau,ca nu ai voie cu mai multe conturi...cand tocmai un admin joaca cu 2 conturi ... :) e la mintea cocosului,Parca avea voie oricine sa joace challenge...practic nu i-am facut nimic ...doar ca a facut niste lane-uri fara cap...,pace .

NuStiuDastea
14th November 2010, 11:08 PM
si as vrea sa raspunda alt admin,nu raptor7 ,care este insasi .frost. ...normal ca isi va tine partea,ms

Smurf
15th November 2010, 11:17 AM
O sa judece alt moderator cazul.
Topic redeschis.

[RO]Claudiu
15th November 2010, 12:06 PM
oricat de disciplinat ai fi la minte, in dota e usor sa cedezi nervos =)) stiu asta pt k mi s-a intamplat =)) si eu ma consider k am nervi de otel dar in dota nu ai control absolut asupra nervilor .

app de 2 conturi.

de ce au adminii mai multe conturi ?

pt k unele sunt pt joc si altele pt chestii administrative . si eu am mai multe conturi . unu pt joc , unu pt canal , unu pt bot.



.frost. = 3 zile de ban =)) shame on you .frost. :D


NuStiuDastea iti scot banul dar te rog sa citesti ghiduri despre cum se joaca captain's mode k sa nu mai strici si alte jocuri. e pt binele tau si al celor cu care joci.